Ingyenes minták a BB Forumtól mindenkinek!

LordNzboBR

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 21, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Üdvözlöm! Szeretnék egy mintát, ha még elérhető. Most találtam rá erre a weboldalra és ez mennyei dolognak tűnik. Biztosan sokat fogom látogatni a BB-t!
 

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Elhitte volna? Barátainknak remek humorérzéke van... Először elhittem...😁
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Frissen regisztrált és nagyon érdekelnek az ingyenes minták.
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Yo az oldalad ist félelmetes haver egy hullám információ és a videó rész annyira csodálatos sok üdvözlet Németországból. Cant megállítani, hogy nézni a videókat.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ellenőrizze a DM bimbóját ;)
 

Jinsoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hé, lemaradtam az ingyenes mintákról? :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Barátaink... A CSOMAGOM MEGÉRKEZETT!!! Gyönyörű, csodálatos 4MMC Németországból. Szeretném megköszönni külföldi barátaimnak a pártfogásukat, hogy ezt átküldték. Kicsit összeszorult a segglyukam, amikor láttam, hogy egy percig a vámon tartották, de nem kellett aggódni. A csomagolás nagyon professzionális volt, egy kutya sem szagolta ki ezt, és ez STINKY, így nagyon lenyűgözött.

Egyszer úgy voltam, mint te, irigykedve néztem, ahogy mások megkapták a terméküket, de NEM TÖBBÉ! és hadd biztosítsalak, ha itt "ingyenes gyógyszert" kérsz, nem fogsz csalódni! Meg fogja kapni, a türelem nehéz, de megéri!

Ez tényleg szükség van egy banánra a skála lol, amit legközelebb korrigálni fogok, de ez körülbelül 2,5 gramm, és ez azután van, hogy két meglehetősen nagy sziklát összetörtem!:
BylDWLaCmv

Kaptam magam egy jó orrú, és elmentem egy csodálatos természetjárásra, úgy éreztem, mintha egész úton lebegnék 🥴

Itt ülök egy nagyon jó buzzal, és csak remélem, hogy amikor elkezdek főzni, a termékem még fele olyan jó! Szintén nagy szerencsés helyzet, látva, hogy 4MMC-vel fogok kezdeni!

Köszönöm még egyszer az egész csapatnak ezt @Glitchy, ez valóban az anyagpiac következő generációja, és mostantól kezdve mindig azt fogom mondani, hogy a BB az egyetlen olyan oldal, amely egyáltalán számít a sötét weben. Nagyon frusztráló, hogy mindannyiunknak bűnözőnek kell éreznünk magunkat, amikor ezek az anyagok oly sok embernek oly sokféleképpen segítenek.

Ennek az oldalnak köszönhetően hamarosan magam is "szeretetet" fogok terjeszteni. Ez az oldal valóban egy csodálatos tanulási eszköz és forrás.

Hálát adok az isteneknek/istennőknek, hogy rátaláltam a BB-re!!!!

(ez csak egy csodálatos bónusz, hogy a Breaking Bad történetesen a kedvenc műsorom minden idők kedvenc show-ja. lol)
P.S. és ne feledjétek gyerekek: mindig használjatok egy olyan programot, mint az ImageOptim, hogy eltávolítsátok a metaadatokat a fotókról, mielőtt feltöltitek őket! (ezen a képen kurvára pontos földrajzi szélesség/hosszúság volt! Gondolom, kérlek szóljatok, ha valahogy még mindig látjátok ezt az infót thaaanks 😅)
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Köszönjük tesó a szavaidat és a türelmedet :) Ez rly hosszú út volt, hogy megtaláljuk a megfelelő módját annak, hogy a cuccainkat az országodba szállítsuk ;)
Sok szerencsét kívánunk, és szeretnénk, ha a saját kristályaidat hamarosan a piacunkon listáznánk :D A tudás hatalom <3
 

touretti361

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Maradt még belőle?
 

Brianlee

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
ingyenes minták még mindig elérhetők?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Várlak a DM-ben tesó <3
 

JayW123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
@g
Kaphatok ingyenes mintát? Köszönöm Glitchy!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Biztos, ami biztos társ ;) Check DM
 

lalunabella

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Még mindig adnak ki mintákat?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Igen, uram <3 Ellenőrizd a közvetlen üzeneteidet! :)
 
Top