Question fluorozott amfetaminok

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Milyen amfetaminokat lehet inszuflálni? A psyconautwikiben vannak olyanok, amelyek felfújt fogyasztást mutatnak és mások nem? Nekem 3-fma van, amit tévedésből adtak nekem, és amikor inszuflálom, nagyon fájdalmas, és a wikiben nem szerepel az inszuflált fogyasztás. Hibáztak a rendelésben. Én pelletet vettem. Valami javaslat? Kb 6 éve nem használtam amfetamint és nem emlékszem, hogy annyira fájt volna.

Lehet, hogy az orrom eltört a sok vágott kokaintól, amit ennyi idő alatt szedtem.

Tetszik valakinek az RC téma? Nemrég fedeztem fel és felkeltette a figyelmemet. de a tabletták, a 3fma megvásárlásához valódi amfetamint veszek, ami olcsó.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Olvastam egy könyvben, hogy valakinek nagyon tiszta 4-fluoro volt, kétszer tisztítva, és nem volt kellemetlensége a szulfáttal. a megfelelő aldehid és a propén viszont... közel benzil-klorid, ha forró oldatban van.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
és hogyan tisztíthatom meg? Ha nagyon bonyolult, ki tudom-e kristályosítani?
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ha a FB gőzzel történő desztillációjáról beszélünk, amelyet drága laboratóriumi berendezések nélkül végzünk, úgy értem, egy alapvető desztilláló készlettel + főzőlap + vákuumkompresszor, mennyi időbe telik általában 500 ml FB desztillálása, és mi a várható hozam százalékban kifejezve? Valószínűleg a felületi hőmérsékletet 110-130 között kell szabályozni, nem?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem tudom pontosan megmondani, de alapból ennyi kell, nincs szükség vákuumra. 500ml bázist (az oldószerek kivételével) egyébként még soha nem desztilláltam.
A veszteség gyakorlatilag 0, mert valójában a szennyeződéseket és az oldószert távolítod el, nem a terméket. ezzel kapcsolatban próbáltam N2 fluxus alatt és atmoszférikusan is, és nem sok különbség van.
Az RM-ed legfeljebb 110-ig fog felmenni a vízben oldódó szennyeződésektől függően, a lemez felületi hőmérsékletéről fogalmam sincs, a hőmérsékletet általában a lemez belsejében lévő szondával mérik, a lemez felülete nem sokat mond.
Fontos, hogy ha lemezt használ, akkor a készüléket fóliába csomagolja, hogy a lehető legjobban szigetelje, a gyors és problémamentes eredmények érdekében az egész berendezésnek melegnek kell lennie addig a pontig, amikor a kondenzátor elkezdi hűteni a gőzt.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Helló, csináltam egy tisztítást IPA-val, az amfetamin tisztítási szálban tettem közzé, ha valaki szemmel akarja tartani, és segítséget nyújtani nekem
 
Top