Question fluorozott amfetaminok

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Milyen amfetaminokat lehet inszuflálni? A psyconautwikiben vannak olyanok, amelyek felfújt fogyasztást mutatnak és mások nem? Nekem 3-fma van, amit tévedésből adtak nekem, és amikor inszuflálom, nagyon fájdalmas, és a wikiben nem szerepel az inszuflált fogyasztás. Hibáztak a rendelésben. Én pelletet vettem. Valami javaslat? Kb 6 éve nem használtam amfetamint és nem emlékszem, hogy annyira fájt volna.

Lehet, hogy az orrom eltört a sok vágott kokaintól, amit ennyi idő alatt szedtem.

Tetszik valakinek az RC téma? Nemrég fedeztem fel és felkeltette a figyelmemet. de a tabletták, a 3fma megvásárlásához valódi amfetamint veszek, ami olcsó.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Olvastam egy könyvben, hogy valakinek nagyon tiszta 4-fluoro volt, kétszer tisztítva, és nem volt kellemetlensége a szulfáttal. a megfelelő aldehid és a propén viszont... közel benzil-klorid, ha forró oldatban van.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
és hogyan tisztíthatom meg? Ha nagyon bonyolult, ki tudom-e kristályosítani?
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Elvégezheti a sav-bázis a/b tisztítást, nézze meg a témát ebben a részben. oldószeres extrakció helyett gőzdesztillációt végezhet a maximális tisztaság érdekében.
A sót száraz acetonnal moshatja ki.
Visszakristályosíthatsz forró alkoholból.

Nagyjából ennyit tudsz csinálni gyakorlatilag.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Meg tudná adni a bejegyzés linkjét? Hogyan működik ez a gőzdesztillációhoz?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
a vízgőzdesztilláció egy olyan eljárás, amely csak a freebase tisztításában vesz részt, és kis mennyiségek esetén elég nehézkes (a só vizes oldatát {tíz gramm} kell freebase-zni, lúgot adva hozzá, amíg a pH meg nem emelkedik, majd gőzáramot kell átvezetni a felmelegített oldaton, amelyet egy desztillációs híd kondenzátorral gyűjtünk össze, dióhéjban).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Könnyű lenne kikristályosítani. Alkoholra van szükségem, és ennyi, nem igaz?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ha a FB gőzzel történő desztillációjáról beszélünk, amelyet drága laboratóriumi berendezések nélkül végzünk, úgy értem, egy alapvető desztilláló készlettel + főzőlap + vákuumkompresszor, mennyi időbe telik általában 500 ml FB desztillálása, és mi a várható hozam százalékban kifejezve? Valószínűleg a felületi hőmérsékletet 110-130 között kell szabályozni, nem?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem tudom pontosan megmondani, de alapból ennyi kell, nincs szükség vákuumra. 500ml bázist (az oldószerek kivételével) egyébként még soha nem desztilláltam.
A veszteség gyakorlatilag 0, mert valójában a szennyeződéseket és az oldószert távolítod el, nem a terméket. ezzel kapcsolatban próbáltam N2 fluxus alatt és atmoszférikusan is, és nem sok különbség van.
Az RM-ed legfeljebb 110-ig fog felmenni a vízben oldódó szennyeződésektől függően, a lemez felületi hőmérsékletéről fogalmam sincs, a hőmérsékletet általában a lemez belsejében lévő szondával mérik, a lemez felülete nem sokat mond.
Fontos, hogy ha lemezt használ, akkor a készüléket fóliába csomagolja, hogy a lehető legjobban szigetelje, a gyors és problémamentes eredmények érdekében az egész berendezésnek melegnek kell lennie addig a pontig, amikor a kondenzátor elkezdi hűteni a gőzt.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Sokszor szintetizáltam 2-FA-t és 4-FA-t. Úgy érzem, hogy ezek az anyagok belégzés után nem különböznek az amfetamintól. A 4-FA azonban szájon át bevéve jobb hatást fejt ki. Érdekes anyagok, a 2-FA enyhe stimulációt ad eufóriával, a 4-FMA pedig nagyon hasonlít az MDMA-hoz.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Van egy egyszerű módja az amfetamin tisztításának, hogy jól belélegezhessem? működne az alkohol ipa? Vagy jobb lenne száraz acetont használni?

mert kétlem, hogy nagyobb kristályokká tudna kristályosodni.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
az átkristályosítás egy tisztítási technika, a lényeg a szennyeződések folyadékfázisban tartása, nem feltétlenül a nagyobb kristályok növesztése.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ha a termék nagyon piszkos, akkor egy "könyv szerinti" átkristályosítási eljárást kell végrehajtani, amely először a forrásban lévő oldat forró szűrését foglalja magában, amelyhez aktív szenet adunk, és forró állapotban szűrjük, mielőtt hagyjuk az oldatot kihűlni (azonban óvatosan, amikor a szenet a forrásban lévő oldathoz adjuk, az habzik, és a tölcsérnek nagyon forrónak kell lennie, nyilvánvalóan vákuum szükséges).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
amikor belélegezve kellemetlen, szeretném, ha tisztítani tudnám, nem vagyok szakértő. IPA-val tudok tisztítást végezni. Bitrex nélküli etil-alkoholt is tudok szerezni, hogy átkristályosítást tudjak csinálni. a 3-fmp-nek etanolban kb. 30mg-ml oldata van. a pdf-et kellene még egyszer megnéznem, hogy megerősítsem. mi lenne a legegyszerűbb? Én sem látom magamban, hogy meg tudnám csinálni a bázis szétválasztást.

Mindkettőt csináljam? tisztítás és átkristályosítás? Ha nem tudok inhalálni, akkor inkább kristályokat adnék az italhoz, mivel a szulfát hozzáadása számomra nehezebben adagolható és kiszámítható. Inkább az orron keresztül szeretném bevenni, de mivel tiszta és fájdalommentes, ha ez nem megy, akkor szeretném, ha kristályokat tudnék készíteni, hogy az italba tegyem, vagy legalább granulátumot, vagy valami konzisztensebbet

ha a tisztítás IPA szolgál, hogy képes legyen belélegezni elfelejtem, hogy átkristályosítani. megmagyarázni, ha nem tudom magam elég tisztítani valahogy kap granulátum vagy kristályok
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Képesnek látom magam erre. kivéve az ürességet, de valami majd eszembe jut.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ha valamivel le akarja mosni, akkor azt hideg, száraz acetonnal tegye. az IPA is működik, de ennek különösen száraznak és hidegnek kell lennie.
Szerintem Haber úr egy kicsit túlbonyolítja ezt neked, a normál recryst. tisztességesen megtisztítja a termékedet, nincs szükség vákuumra. Egyszerűen melegíts fel egy kis metanolt vagy IPA-t forrásig és csepegtesd azt a forró alkoholt apránként, hogy megoldja az összes porodat. aztán egyszerűen hagyd ezt háborítatlanul a fagyasztó tetején és pattintsd be a fagyasztóba, miután lement szobahőmérsékletre.
 
Last edited:

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Attól függ, hogy mennyibe kerül a száraz aceton beszerzése. Az acetont festékhígítóként árulják, és látok néhány körömlakkeltávolítót, amelyek azt állítják, hogy 100%-ban acetonból állnak. Nem tudom, hogy lehet-e tiszta száraz acetont kapni. IPA-t könnyű találni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Kezdetben rengeteg bajom volt a körömlakk minőségű acetonnal, és mindig kiderült, hogy legalább 50%-ban víz, de gondolom, ez attól függ, hogy hol van, a desztilláció természetesen megoldást jelent a problémára (mivel a körömlakklemosó aceton vízben oldott oldata, domborúan). De az aceton (vagy legalábbis a MEK) gyakorlati jelentősége olyan nagy, hogy azt is el tudom képzelni, hogy egy elszánt ember valóban szintetizálja IPA-ból enyhe oxidációval (reflux bikromáttal desztillációra váltva, ahogy a hőmérsékletváltozás jelzi, mivel az aceton 55C körül forr, a termék folyamatos eltávolítása könnyűnek kell lennie és a tisztaság tisztességes).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Semmilyen laboratóriumi felszereléssel nem rendelkezem, ahhoz, hogy aceton desztillálni tudjak, szükségem lenne egy minimális laboratóriumi üvegfelszerelésre.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Igaz, hogy egyszer vízmentes kalcium-kloridot (sokat) adtam körömlakklemosó minőségű acetonhoz, amíg exotermikusan (enyhén) ki nem sózódott, majd izoláltam a felső réteget és további CaCl2 anh adtam hozzá. (siccum), ami tovább szívta magába a vizet, majd a kezdeti termék térfogatának kb. 35%-át "acetonként" használtam, lehet, hogy abszolút értelemben még mindig nem volt tiszta, de a munkát elvégezte. Más szárítószerek szerintem is megteszik a dolgukat, ahogyan azt is ajánlom, hogy nézz utána a kisózás jelenségének, mivel ez kulcsfontosságú a gettókémiában.
 
Top