Question MEGHIÚSULT REAKCIÓ 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
MEGPRÓBÁLTAM A 2-JÓDOS KÉSZÍTÉSEMET4MP ELSŐ ALKALOMMAL PONTOSAN AZ ADOTT RECEPIE A VEDIO A FÓRUMON KEZDŐDÖTT A VÁRT I HOZZÁTÉVE AZ ÖSSZES ÖSSZETEVŐT, MINT EMLÍTETTEM KAPTAM AZONOS KINÉZETŰ RM SZUROK VÖRÖS FEKETE BARNA, DE AMIKOR HAGYTAM, ÉS JÖTT 6 ÓRA UTÁN A SZÍNEKET VÁLTOZOTT FÉNYES BARNÁRA, HOGYAN VÁLTOZOTT Kávéhoz hasonlóra HOGYAN IS MEGHATÁROLT, HOGYAN VAN VALAKI SEGÍTSEN, VETTEM A REAGENCIÁKAT ELŐSZÖRÖS ÁRON AZ ELSŐ KÉPZÉSRE, ÉS ELVESETT, MERT VALAKI MEGMONDJA, MIÉRT FOTÓT CSATOLOK AZ IODON SZÍNEK MEGVALÓSODTAK @Novator @G.Patton pls help experts
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Tud képeket alkalmazni a reakcióelegyről?
Hozzáadtad a CuO-t, ahogyan azt az oktatóanyagban mondták?
Ha elolvasta ezt a bemutatót, tudnia kell, hogy a reakcióelegyet legalább 15 órán át kell melegíteni és keverni (nem 6).

Van ilyen szuszpenzió a reakcióelegyben?
H1ROM2jbom


Utóirat: Ha írásjeleket teszel a szövegedbe, sokkal könnyebb és kényelmesebb lesz olvasni.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nem, nem így néztem ki ..Tudom, hogy 15 órán keresztül kell melegítenem és kevernem, és 17+ órán keresztül kevertem, de amit mondtam, az elején, amikor mindent elkezdtem, az Rm ugyanúgy nézett ki, mint a VEDIO-ban, de 6 óra elteltével, amikor jöttem ellenőrizni az RM színét, világosbarna lett, ellentétben a VEDIO-val, és 17+ óra után a keverék nem úgy nézett ki, mint a VEDIO-ban.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Nem szabad kipróbálnia a reagens ízét. Nem segít meghatározni a minőségét, csak megmérgezi Önt, és segít rákot kapni. Ellenőrizze az olvadáspontját. Egyszerű módszer az ellenőrzésre.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton hogyan tudok pm you I want some guidance man tried it again and seems like I'm failing miserably 😫 I'll pay you if you want pls help me out 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
vásárolni gép alfa 2 ő megmutatja u milyen tiszta vegyi anyagok u munka és valódi vegyi anyagok
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Igen, uram 😁 @G.Patton
1) először adtam 100 gramm 4 mp-et egy 3000 ml-es háromnyakú lombikba, amely feletti keverővel és reflux kondenzátorral van felszerelve .harmadik nyak volt zárva . vízfürdőben, amely kb. 60-65 ° C volt.
2)másodszor hozzáadtam IPA-t 1000 ml .
3) harmadszor 54 gramm CUO-t adtam hozzá kis adagokban, hogy megfelelően elkeveredjen (kb. 30 percig tartott).
4)majd hozzáadtam 130 gramm GRANULÁRIS JODIN-t több részletben (kb. 30 perc alatt).
5) aztán hagytam az egészet 60-70°-on keverni kb. 20 órán keresztül a szín világos lett, aztán bepánikoltam és azt hittem, hogy a jód elpárolgott, ezért még 30 gramm jódot adtam hozzá .aztán megint hagytam keverni 7 órán keresztül .összesen 27+ órán keresztül
6) aztán mindent kikapcsoltam és hagytam a keveréket leülepedni majd átöntöttem egy lombikba (némi réz jött a RM-ben ) lefedtem és hagytam 10 órán át szobahőmérsékleten majd jöttem és láttam, hogy a fekete rézre jódketon képződik.
7) a réz részecskék körül jodoketon képződött .Aggódtam.
8) Marvin azt javasolta, hogy melegítsem a masszát, hogy a keton megolvadjon forrás nélkül, így én is ezt tettem .40-50 fokra melegítettem az egész masszát a rézzel együtt az összes jodoketon megolvadt kb 15-20 perc alatt .aztán hagytam leülepedni .aztán óvatosan dekantáltam az RM-et anélkül, hogy réz került volna bele .az RM-et szobahőmérsékletre gyűjtöttem a jodoketon újra elkezdett képződni, majd lefedtem és fagyasztóban tartottam 12 órán belül több jodoketon volt mint korábban .
@Marvin "Popcorn" Sutton
@G.Patton
Nagyon köszönöm még egyszer az útmutatást és a segítséget az egész idő alatt
 
Top