Question MEGHIÚSULT REAKCIÓ 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
MEGPRÓBÁLTAM A 2-JÓDOS KÉSZÍTÉSEMET4MP ELSŐ ALKALOMMAL PONTOSAN AZ ADOTT RECEPIE A VEDIO A FÓRUMON KEZDŐDÖTT A VÁRT I HOZZÁTÉVE AZ ÖSSZES ÖSSZETEVŐT, MINT EMLÍTETTEM KAPTAM AZONOS KINÉZETŰ RM SZUROK VÖRÖS FEKETE BARNA, DE AMIKOR HAGYTAM, ÉS JÖTT 6 ÓRA UTÁN A SZÍNEKET VÁLTOZOTT FÉNYES BARNÁRA, HOGYAN VÁLTOZOTT Kávéhoz hasonlóra HOGYAN IS MEGHATÁROLT, HOGYAN VAN VALAKI SEGÍTSEN, VETTEM A REAGENCIÁKAT ELŐSZÖRÖS ÁRON AZ ELSŐ KÉPZÉSRE, ÉS ELVESETT, MERT VALAKI MEGMONDJA, MIÉRT FOTÓT CSATOLOK AZ IODON SZÍNEK MEGVALÓSODTAK @Novator @G.Patton pls help experts
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Először is, üdv! Kérem, ne írja be a Caps Lock billentyűzetet. Mi kisbetűket is tudunk olvasni. Ez nem olyan szép.

Erre a videóra gondol?

A mefedron szabad bázist 6 órán keresztül nyitott edényben hagytad? Igazam van?
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nem @G.Patton Én a 2-iodo-4-metilpropiofenon vedio-ra gondolok.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Tudna pontosabban fogalmazni a probléma leírásában, kérem? Írja le lépésről lépésre az eljárást és az összes reagens mennyiségét.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
S14JnE9kPm
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton így követtem ezt a VEDIO-t lépésről lépésre először hozzáadtam 4mp-t, mint adott mennyiséget másodszor hozzáadtam ipa-t, mint adott harmadszor hozzáadtam csészét, mint adott, és utána hozzáadtam jódot, mint adott minden úgy nézett ki, mint a VEDIO-ban, majd hagytam, hogy keverjük a 60-at-65 fokon, ahogy említettem, és amikor visszajöttem ellenőrizni 6 óra után a RM színe barnára változott, ellentétben a VEDIO-ban lévő vörösesbarna feketével, miért, így mostantól kezdve 17+ óra keverés befejeződött, és eltávolítottam az RM-t az edényben lévő csészében, de a színe barna, nem vöröses, mint a VEDIO-ban.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Tud képeket alkalmazni a reakcióelegyről?
Hozzáadtad a CuO-t, ahogyan azt az oktatóanyagban mondták?
Ha elolvasta ezt a bemutatót, tudnia kell, hogy a reakcióelegyet legalább 15 órán át kell melegíteni és keverni (nem 6).

Van ilyen szuszpenzió a reakcióelegyben?
H1ROM2jbom


Utóirat: Ha írásjeleket teszel a szövegedbe, sokkal könnyebb és kényelmesebb lesz olvasni.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nem, nem így néztem ki ..Tudom, hogy 15 órán keresztül kell melegítenem és kevernem, és 17+ órán keresztül kevertem, de amit mondtam, az elején, amikor mindent elkezdtem, az Rm ugyanúgy nézett ki, mint a VEDIO-ban, de 6 óra elteltével, amikor jöttem ellenőrizni az RM színét, világosbarna lett, ellentétben a VEDIO-val, és 17+ óra után a keverék nem úgy nézett ki, mint a VEDIO-ban.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Nem válaszolt a kérdéseimre
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nem, nem kaptam meg ugyanazt a kinézetű felfüggesztést, amely világosbarna lett
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Felmelegítette a reakciót ez alatt a 17 óra alatt vagy sem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Ha mindent úgy csinált, mint a videóban, valószínűleg a reagensekkel van probléma. Milyen CAS 4mp-t használtál? Biztos vagy benne, hogy 4'-metilpropiofenon volt?
 

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton pontosan ugyanazt gondoltam, hogy két mintát szerzek két különböző helyi eladótól, az egyik sötétsárga volt, a másik tiszta fehér. A fehér nagyon jó illatú volt a sárga keserű szagú volt, először a sárgával próbáltam meg, és a reakció nem sikerült, és most megpróbálom a fehérrel, lássuk, mi történik . Amennyire tudom a reakciót nem olyan nehéz jól végrehajtani. Én is próbáltam a hbr a sárga, amikor adtam hidrogén-peroxidot változott piros majd sárga, de miután kövesse pontosan ugyanazt a módszert, mint látható a vedio még mindig nem percipitált még 24 óra keverés után sem .
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Nem szabad kipróbálnia a reagens ízét. Nem segít meghatározni a minőségét, csak megmérgezi Önt, és segít rákot kapni. Ellenőrizze az olvadáspontját. Egyszerű módszer az ellenőrzésre.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton hogyan tudok pm you I want some guidance man tried it again and seems like I'm failing miserably 😫 I'll pay you if you want pls help me out 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
A 2i4m mikrohullámú sütőben is elkészíthető, ami nem olyan drága, mint amilyen drága, sokkal gyorsabb
 
View previous replies…
Top