Letétbe helyezés

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
láttam a mintafizetési rendszert, de nem értem, hogy a vevő fizeti a pénzt, mi történik, ha a termék nem jut el a kezébe, ezt a részt nem értettem, mert az eladó a végső szakaszokból veszi el a pénzt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
A vevő feladata eldönteni, hogy mikor adja át a pénzt az eladónak. Ellenkező esetben a rendszergazdát meghívják az üzletre
 
View previous replies…

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
A vegyi anyag bevitelének büntetése 10 év börtönnel kezdődik, nem gondolja, hogy normális, hogy ilyen forgatókönyveket állítok fel? Miközben üzletet kötök az eladóval, megadom neki a pénzemet és a címemet is. Ha a termék nem jut el hozzám, elveszítem a pénzemet. ha az ember elküldi a terméket, de a vámon lóg, elveszítem a pénzemet és börtönbe kerülök, nem gondolja, hogy ez egy fontos probléma?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ha valami tiltott dolgot vásárolunk vagy adunk el, mindig fennáll a pénz és/vagy a szabadság elvesztésének kockázata. Minden lépést át kell gondolnia, mielőtt vásárol valamit, és tisztában kell lennie a kockázatokkal. Készítse elő a címet, amelyet az eladónak ad. Letéti rendszerünk nem garantálja, hogy nem kerül bajba a bűnüldöző szervekkel. Kérdezze meg a fórumfelhasználókat arról, hogyan vásároljon, hogy minimalizálja a lehetséges kockázatokat.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Waoh érdekes téma.
Kérem, hogyan működik.
Nehézségekbe ütközöm egy fiók létrehozásával a befizetéshez.
Valaki át tudna vinni a lépéseken, kérem. 🙏
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Mondja el, milyen nehézségei vannak?
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Hová tűntek az érmék, amelyeket befizettem?
 

eralinam

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
már keresett egy wiki a fórumokon re; biztonságos szállítás a termékek online, azaz hol fogadom el a vásárlásokat, milyen címeket tudok használni stb. országról országra változik, hogy kell változnia, én vagyok oz. néz máshol csak próbál jó egyenesen a lényegre segítséget keresztül srácok, mert a piac tűnik profi.
Folytassátok a munkát
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Egy beszállító megkérdezi tőlem, ha fórum letéti letétet használnak, és elküldik a megrendelést, de nem veszem át semmilyen okból az én részemről, ha a fizetés felszabadul számukra. Azt hiszem, igen, de megerősíteni ezt a pontot.
Köszönöm.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nagyon helytelen hipotetikus problémákat konstruálni. Ha probléma merül fel, igyekszünk azt tisztességesen megoldani. Mert bárki létrehozhat egy témát a fórumon, és megvádolhat minket azzal, hogy helytelenül oldottunk meg egy problémát. Mi pedig nem akarunk úgy tűnni a nyilvánosság szemében, mint akik nem képesek garantálni a vitás helyzetek tisztességes megoldását.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Hány órám van a fizetés véglegesítésére az üzlet megerősítése után?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
24 órája van, különben az üzlet érvényét veszti
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Üdvözlöm, kérdésem van a letétbe helyezett fizetéssel kapcsolatban, csak akkor kapok fizetést, amikor az ügyfél megkapja az árut?
Mi történik, ha az ügyfél recive áru, de ő lesz mondani nekem, én nem recive áru, vagy várakozás több mint 48 óra, hogy nyomja meg a "végleges" gombot, hogy küldjön pénzt. Hogyan lehetek biztos abban, hogy a pénzt megkaptam, még akkor is, ha az oldalamról a nyomon követési listán lévő bizonylaton van.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Megvizsgáljuk a problémát, és megoldást keresünk rá.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
A vásárlási vagy eladási folyamat során egy letéti szolgáltatás igénybevétele biztonságos tranzakciókat és nyugalmat nyújthat
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
A letéti megállapodásban egy harmadik fél tartja és ellenőrzi az eszközök vagy pénz átadását két, tranzakcióban részt vevő fél között.
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
A letétkezelés objektív közvetítőként működik, a pénzt vagy eszközöket a jogi kötelezettségek teljesítéséig letétben tartja, biztonságot és biztosítékot nyújtva mindkét érintett félnek.
.
 

mistah mistah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm, hogy engedélyezi a fegyverüzletek megkötését az Ön letéti szolgáltatásain keresztül? Ha igen, kérem, tudassa velem
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Mi van akkor, ha az árukat a vámhatóság elviszi? Kap-e pénzt az eladó?
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ó, kedvesem! Köszönöm, szükségem van egy kis pénzre, mert a műtétem időpontja jön.
 
Top