Amfetamin tisztítása sav-bázis extrakcióval

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Üdv General Patton, nem találok olyan forrást, amely bemutatja a rózsaszín adderal tabletták végső gyártását. Ha a rózsaszín adderal tablettákat szeretném elkészíteni, akkor ezt az utasítást konkrétan követnem kell?Köszönöm az idejét és a segítségét.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Érdekli a rózsaszín szín vagy az admirális összetétele, amely az amfetamin és a dextroamfetamin különböző sóit tartalmazza?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Arent minden adderal tabletta rózsaszínű a piacon? bocsánat a naiv kérdésemért, de szeretnék utánanézni az adderal gyártásának, és hogyan kezdhetek hozzá?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Már vettem egyet korábban, és szuperül segített nekem a koncentrálásban. rózsaszín tabletta volt, és 20MG volt ráírva, azt hiszem. van-e bármi, amit otthon vagy akár egy laborban is elő tudok állítani ugyanezt a megfelelő eszközökkel?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok Mindenkinek lenne egy kérdésem az alapmosással kapcsolatban w/IPA-aceton, még nem ABE.
1. kérdés: a gyógyszertári 99%-os IPA nem elég jó? tudom, hogy a barkácsboltból származó aceton nem vízmentes,
Q2: olvastam az erowid-on crack recepteket és néhány módszerben szó volt hőlámpáról a crack szárításához/keményítéséhez: ezt alkalmazni kell az amfetamin/metamfetamin esetében is? általánosságban mennyi ideig kell hagyni őket keményedni?
Q3: milyen illata van a muskátlinak? megkérdeztem egy csomó ismerősömet, és meglepő módon senki sem tudott válaszolni nekem.

Van még néhány, de csak ennyi jut eszembe. egészségetekre, jó emberek.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
IPA oldódó termék és néha nehéz kristályosítani, ha nem használ acetont.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Ha figyelembe vesszük, hogy a 99% iPad 1% víz, akkor 100 ml-enként egy gramm metamfetamint old fel, amit használ. Nem nehéz azonban megszárítani. Nem kell megszárítani a repedést, hogy kiszorítja a vizet, és elég gyorsan megszárad. Egy hőlámpa hasznos lehet, ha az éghajlat hideg. Ha túl gyorsan elpárologtatod az oldószert, nem fogod megkapni a kívánt szilánkokat. A kristályosodás elsődleges hatása a forró oldószer és a hideg oldószer közötti oldhatósági különbségnek köszönhető. Ha elpárologtatja az oldószert, csak port kap.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Hogyan juthatok el egy nagyon savas amfetaminhoz? a reagens teszt pirosra változik
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Szia, túlsavasítottam. Ez nyilvánvaló. IPA-val vagy acetonnal kimoshatja.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
IPA-val való mosással is megkaphatom? Hasznos lehet a metanol?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Igen, használhatja az IPA-t. Ha azt mondtam, hogy IPA mosás, Ez azt jelenti, hogy használhatja az IPA-t mosásra.....

Nem, metanolt nem lehet használni.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Segítene, ha egy kis szódabikarbónát oldanék fel az IPA-ban?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Milyen okból? Érti, hogy az amfetamin bázisanyag, és szódabikarbóna hozzáadásával szabad bázissá teszi vissza?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
A pH túl savas, nagyon fájdalmas, az IPA-val való tisztítás csökkenti az égést, de a pH még mindig túl savas a tesztcsíkokkal történő méréskor.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
elmémben feloldani némi szódabikarbónát kissé növelni a ph-t 6-ra most ph 1-nél van

Ha ezt a tisztítást az IPA-ban feloldott kevés szódabikarbónával végzem, segíthet rajtam? Vagy ha elég alkohollal tisztítok akkor is 6-os ph-t fogok kapni? legalább 5, nézd meg a tesztcsíkot csak az amfetamin érintésével

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Felejtse el a szódabikarbónát. Írja le nekem kérem minden részletre kiterjedően, hogyan végezte el az amfetamin szabad bázis kivonását egy reakcióelegyből. Hogyan savasítottad meg? Meg kell értenem a problémád okát.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Vásárolja meg a szulfátot úgy, ahogy van
Amikor az első sort vettem, megláttam a csillagokat.
Aztán megmértem a pH-t
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vásárolt már kész amfetamin-szulfátot? Itt volt? Valószínűleg van nátrium-hidrogén-szulfát, amely nem oldódik az IPA-ban, és túl savassá teheti azt. A sav-bázis extrakció csak egy lehetőség az Ön számára.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Van olyan hely, ahol ezt háziasan magyarázom? Nehéznek találom ezeket a vegyszereket

Tényleg ez lenne az első az életemben, úgy látom, hogy képes vagyok rá, de nem tudom megszerezni a termékeket
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
egyszer megpróbáltam ezt a módszert, de a NaOH oldat hozzáadása közben fehér csapadék jelent meg, így nem tudtam újra bázissá tenni.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
valami ilyesmire utal? a fázisokat nem választották szét
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Használhatok toluol oldószerként DCM vagy dietil-éter helyett? Lehetetlen számomra e 2 oldószer bármelyikét beszerezni.


Nem képződött olaj, megszűrted a vizet, hogy eltávolítsd a szilárd anyagot, majd megpróbáltad kivonni az amfetamint a vízből?

Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, próbálok mindent megtudni, amit csak tudok az eszközeimmel, de az információim korlátozottak.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Szia, ne sajnáld!
Igen, használhatja a toluol.
Igen, az eljárások helyesek. De úgy tűnik, hogy nincs amfetamin.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Kíváncsi... Én csak 2 módon készítettem el a terméket... HCL/kéngáz vagy L/L extrakció vízzel. Az extrakciós oldószerek keverése DH2O keverésével és a sav cseppentésével, amíg eléri a megfelelő PH szintet, majd a víz elpárologtatása. Ez ugyanolyan tiszta terméket biztosít, mint a H2SO4/aceton hozzáadása a kristályosításhoz?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hogyan kristályosítsuk a metamfetamint
 
Top