Amfetamin tisztítása sav-bázis extrakcióval

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Végre valami jól sikerült :D
 

BakingBread

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
mi van akkor, ha a termék koffeint tartalmaz?
Ez a kivonat az amfetaminnal együtt, koffeinszulfát/foszfátként jelenne meg?
Ha igen, akkor ebből mennyi kerülne át? az egész?
Köszönöm!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ha az amfetamin-szulfátot koffeinnel nyújtjuk és A/B extrakciót végzünk, a koffein vízben való oldhatósága miatt NaOH hozzáadása és egy második szabadbázis réteg kialakítása után a koffein nagy része elválik az amfetamintól és a vizes rétegben marad.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Át lehet váltani a szulfátokról és foszfátokról a hidrokloridokra? Mit kell tennem?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Egyszerű, kövesse a fenti eljárást, és a végén cserélje ki a savat.Amph. A HCl higroszkópos, és gyorsan megromlik, ne tegye, hacsak nem akarja helyben elszívni.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Meg tudom ezt csinálni? El tudja magyarázni nekem?

1. 1 mol amfetaminmentes bázist (1) kell nyernie úgy, hogy 20%-os NaOH vizes oldathoz 12-es pH-értékig amfetaminsókat ad, 15 percig keveri és extrahálja. Amfetaminmentes bázist DCM vagy benzinéter 3 x 75 ml.

2.HCL gázbuborékok
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Igen, a HCl-gázt az amfóbázis szabad bázisoldatán keresztül kell barbotálni
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
A 6. ponthoz. Kombinálja a kivonatokat. Ez azt jelenti, hogy a felső és az alsó réteget újra kombinálni kell? Im zavaros, bocsánat az újonc kérdésért.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ez egyfajta kivonás. Minden petróleuméteres kivonatot 3x extrakció után egyesítenek.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Miután ive 3x alkalommal petróleumétert adott hozzá. Ez az, amit kaptam. Tehát innen a 7. lépésbe lépve mgSO4-ot adok bele, lezárom és a fagyasztóba teszem?
 

Attachments

  • saKt2WVD09.jpg
    saKt2WVD09.jpg
    1.6 MB · Views: 176

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Elválasztotta a rétegeket éter hozzáadása után?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Még nem, jelenleg theres 2 réteg, hogy látom. A petróleuméter van felül. Tehát most először a petróleumétert kell eltávolítanom a tetején?
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Oké, megvan. Most olvassa tovább.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton Én 1:1 arányban adtam az amph-ot a vízhez, mint az itteni iránymutatásod, és a felső rétegem átlátszó. Az átlátszóság a tisztaságot vagy a kevésbé tisztát jelzi?

Továbbá kíváncsiságból megérintettem az oldatokat és észrevettem, hogy az alsó rétegem olajos textúrájú, míg a felső réteg érintkezéskor megszárad, mint az alkohol. A rétegek szétválasztásához petróleumétert használtam, de a textúra miatt kicsit zavarban vagyok.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Helló, az amfoszulfát teljesen feloldódik vízben. Nem tudom, mit kapott felső rétegként, ez nem amfetamin. A petróleuméter nem oldódik vízben, és nem fogja kivonni az amfetaminsót. Ezt a keverék olajat el kell választania, és NaOH aq oldat hozzáadásával amfetaminmentes bázist kell kapnia. Ezután a bázist petróleuméterrel lehet kivonni. Remélem, hogy jól megértettél.
 
View previous replies…

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Folytattam a lépés többi részét a vázoltak szerint, és sikerült tisztított amf-sót kapnom. Valószínűleg azért, mert egy kis mennyiségű amf-sót tettem, hogy teszteljem ezt az extrakciós eljárást. Van egy kérdésem az utolsó lépéshez azonban, ahogy hozzáadom a H2SO4-ot, az amf-só elkezdett kristályosodni, teszteltem egy kis mintát úgy, hogy több kénsavat adtam hozzá, mint amennyit kellett volna, csak hogy lássam, mi fog történni. A kristályok eltűntek és vörös színű oldat lett belőle.

Ha nem adok hozzá elég H2SO4-ot, akkor néhány kristály nem kristályosodik ki, míg ha túl sokat adok hozzá, akkor eltűnik és vörös lesz. Tehát a kérdés az, hogy honnan tudom, hogy mennyi H2SO4-ot kell hozzáadni a maximális hozamhoz?
 

Attachments

  • A9tqbav36O.png
    A9tqbav36O.png
    478.1 KB · Views: 145

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Szia. pH-indikátorpapír használata. Ha nem tudsz róla, nézz körül a Lab FAQ részben.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Bárcsak létezne egy szabványosított mérőszám az oldatban lévő savkoncentrációra, amelyet azonnal és egyszerűen tesztelhetne, a fenébe is, milyen kár, valakinek fel kellene találnia ezt.
 
Top