ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
im sajnálom, hogy nem írtam még, de fogok én csak már egy lil nyugtalan a kiküldetés néhány dolgot. iv soha nem ismertem egy csoport, hogy olyan könnyű elérni, és ez nyugtalanná tesz engem.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself, használja tor és ha van fényképek törölje a metaadatokat, mielőtt a kiküldetés és akkor rendben van bro.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A metaadatok törlése automatikus folyamat a fórumunkon. Egyébként bárki megteheti ezt az oldalsó erőforrásokban.
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Megpróbáltam ezt, de egy problémához jutottam. A lombikban 70C-on töltött 5 óra után megállok, hogy hagyjam kihűlni és mosni. a folyadék vízben történő mosásakor a szilárd anyagok nem úgy tűnik, hogy apear. Egy hagyományos szűrőt használok, de lehet, hogy egy kávéfilterre van szükségem, ahogyan Ön javasolta. Valaki más is osztozik ugyanezekben a kérdésekben ?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Hétköznapi mondás lehet, hogy lehet, hogy .... így srácok, ha ez olyan egyszerű, miért nem csinálni? )))) CSAK MI VAGYUNK a legjobb ADB sárga és a legkeményebb ;) minden más, ami a piacon van fehér ! ami szinte inaktív... ha keres valami stabil lehet kapcsolatba lépni velünk közvetlenül! ALSO van 5CL TOOO.

PS: Azok számára, akik válaszolni fognak, nem te vagy az egyetlen, akinek ez a kihívás, hogy a termékeimet ingyen szállítom nekik, hogy lássák a különbséget a valódi adb és a valódi erős helyett a srácok helyett.


PS: Csak a srác "madmoney" csinál valamit itt és én senki más.

Köszönöm előre
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
ez nem könnyű.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ez azt jelenti, hogy 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 228

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb fehér ez nem olyan erős, de az eu gyártók emelni nagyon az ár, Ha valaki akar segítséget prekurzor én segíthetek neki, lépjen kapcsolatba velem.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Valóban gyengébb a fehér ADBB? Össze tudná hasonlítani a hatékonyságot a JWH210-zel?

Megvan a fehér por az NL forgalmazótól a díszes csomagolással, kergethetem fólián?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Eladjuk a legjobb minőséget az adb sárga! mi nem adunk el prekurzorokat, közvetlenül készterméket adunk el, pontosan úgy, mint a preban power , eladhatod a fehér dolgokat fiúk ;) de adb sárga nem tudsz főzni, mint mi ;) köszönöm!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Akkor miért nem ad el prekurzort? Nincs értelme, amit mondasz sárga és fehér ugyanaz a gyártási folyamat, srácok, akik prekurzor, hogy írja meg nekem, hogy segítsen neki, hogy ő maga ingyen. Elegem van ezekből a csalókból, akik nevetségesen magasra emelték az árakat.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
A különböző tételek enyhén eltérő színűek. Fél évvel ezelőtt gyenge fehér adbb prekurzor volt, de ez nem jelenti azt, hogy az új adbb fehér tétel nem lehet erős, mint a sárga. Emlékszem, hogy NL-ben volt a legerősebb adbb, amely teljesen fehér volt.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
A sárga erősebb, ha segítségre van szüksége, írjon nekem, csak 500gr-t vásárolhat, és próbálja ki, és látni fogja a szemével.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Sárga a hatásosabb , nem ugyanaz a folyamat létrehozása , még csak nem is. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Mit mondjak talán tudom, hogy jobb vagy, mint a kínai szállító, aki eladja ezt a dolgot, megértem, hogy meg akarja ijeszteni az embereket, de az ár nagyon drága.
Mielőtt a preban 1kg volt 4k euro az eu szállító és a kínai szállító volt 1.6k usd.
Hogyan mondtam, ha segítséget akarsz a prekurzor írj nekem, tudok segíteni az összes nyersanyag és információk ingyenesen
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Ki mondta, hogy kurvára szükségem van segítségre? Ki mondta, hogy segíteni akarok neked, vagy segítséget kértem tőled? Ki mondta, hogy ilyen árakkal, és ki tudja megmondani, milyen árakat kell fizetnem? Én eladom neked, megveszem, ennyi, végeztünk, nekem van a legjobb termékem, nem is érdekel, mit beszélsz a szemétről, menj el a szemem elől, kérlek.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Egyetértek, a természetes variáció lehetséges, de nem láttam elég fehéret vagy sárgát ahhoz, hogy szilárd véleményt alkossak, és nem vagyok idegen attól, amit Dragonrevolt állít. Nem értem a dolgokat, amiket az eladók mondanak, talán ő ( te) segíthet másoknak, mint kitalálni. Nekem egy "új" sárga adb-b-et ajánlottak, állítólag erősebb végterméket állítanak elő. Úgy érzem szabad megkérdeznem, hogy mi az a más új végtermék, de állítólag erősebb, bár ugyanaz, végtermék. Ragaszkodom valamilyen magyarázathoz, esetleg optikai, királis bármilyen izolált izomer, kizártam a hipotézist, hogy ez egy 5Br-származék lenne, mégis biztosítják, hogy ugyanaz, tehát valami kísértetieset tényleg tolnak, hacsak nem fogadjuk el, hogy az egyik kevésbé tiszta, mint a másik, vagy talán a másik tisztább, mint a kevésbé tiszta fajta. Vagy nem éppen az ellenkezője az ellenkezője? Amikor a bizonyítékok bőséges hiányát mutatják be, kénytelen vagyok bűnösnek vallani a másodfokú teljes zavarodottságot. Hasonló komolytalan beszélgetések egy új, jobb pmk etilglicidát porról (nem viaszos/olajos) gyanút keltenek, és hamarosan érdekeltté és talán gyanúsítottá vagy társszerzővé válnak, de ez nem hivatalos. Ugyanaz a cas & más fagyáspont? Ez magyarázatot követel. Csak arra lehet következtetni, hogy vagy nem adnak hozzá hamisított anyagokat, vagy a szennyeződéseket megfelelően eltávolítják. A megalapozatlan állítások és az ésszerű magyarázaton túli bizonyítékok gyengítik a nyomozást, és további nyomok hiányában az ügy kihűlt. Dragonrevolt, hogyan magyarázza meg felelősen a sárga és a fehér adb-b vagy az adb-b-vel kapcsolatos anyagok vagy az ebben a vitában elbeszélt események közötti különbséget? Bizonyára valaki érdeklődik majd az üzleted iránt, ha megmutatod, hogy többet kínálsz a fülbemászó, de üres szavaknál. És nem azt mondom, hogy a színen túl van különbség vagy nincs. Komolyan és pozitívan meglepődnék, ha egy tisztességes, részletes és módszertanilag megalapozott magyarázat hozna fényt az asztalra.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nem biztos, hogy más RC, de még mielőtt a noidok legálisak voltak Kínában, minden tétel szinte mindig kicsit más színűnek vagy alakúnak tűnt. A sárga MDMB-4en-pinacától a rózsaszínig.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Most az 5cl-em bronzból rózsaszínűvé vált.
 
Top