Question AB Extrakciós kérdés

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Követtem az AB Extrakcióban található irányelveket, és eljutottam a végtermékhez. Nem vagyok biztos benne, hogy ami nálam van, az helyes-e, mivel nem úgy néz ki, mint a képeken látható por alakú végeredmény. Ehelyett van ez a ragacsos paszta, amelyet jelenleg arra várok, hogy megszáradjon. Tudja valaki, hogy ez normális-e? Acetonnal már lemostam.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Helló, a helyes mennyiség 1,10, azaz tízszeres kénsavnak kell lennie, hogy a szín ne legyen piros. A 37%-os sósav legegyszerűbb módja a 37%-os sósav használatának
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
HCl-gázt kell használnia a száraz amfetamin HCl megszerzéséhez, a 37% csak rendetlenséget eredményez.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
tudtommal csak a szulfát és a foszfát megfelelő, és az amfetamin-hidroklorid állítólag annyira higroszkópos, hogy csak vizes oldatban létezik... ha HCl-t használtál a só előállításához, akkor nem csoda, hogy soha nem lesz elég száraz a felhasználáshoz (a szárítóban lehet szilárd, de kint a szabadban a környezetből nedvességet vesz fel).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
1. Az állításod téves, az amfetamin HCl kristályok formájában is előállítható, csak nem vizes HCl-lel... ezért mondtam, hogy HCl-gázt kell használni, 37%-os HCl-nek az eredménye a káosz (ha még mindig nem érted, buborékolj száraz HCl-gázt az amfetaminbázis oldatába oldószerben). Nem tudom, hogy egyáltalán miért a HCl-sót választaná bárki is, szóval ha tudni akarod, kérdezd meg azt, aki a 37%-os HCl-t javasolta. Biztos vagyok benne, hogy ha szépen megkérdezed, megosztja veled a vizes HCl-ből készült speed slime szabadalmát. 2. Azt hittem, hogy mindenki, aki tanácsot próbál adni, már tudja, hogy mik a szulfát és foszfát sók, sry, hogy nem említettem több sót, miközben a hidrokloridról beszélgettem. 3. Igen a hidroklorid higroszkópos, de nem kell úgy kezelni, mintha Raney Nickel lenne. Egy második normál levegővel való érintkezés nem fogja pocsolyává változtatni.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Oké, akkor az én hibám... amikor elkezdtem (jóval több mint egy évtizede, amikor biokémia alapszakos voltam), megértették velem, hogy ennek a speciális vegyületnek a hidrokloridja semmiképpen nem éri meg frusztrálni magam azzal, hogy megpróbálom elkészíteni. Jól tudom, hogy a közös interst aminjaink esetében a hidroklorid az első dolog, amivel próbálkozni kell (legalábbis az új anyagok preparatív kutatásakor).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Igazad van, a HCl-só nem éri meg a megadott forgatókönyvben, de válaszoltál egy hozzászólásomra, amelyben csak azt tisztáztam, hogy nem használhatsz vizes HCl-t, különben rendetlenséget kapsz, és helyette HCl-gázt kell használni a hidrokloridhoz. Az amfetamin esetében a szulfát só és a specifikus foszfát sók sokkal jobbak, de a célom itt csak az volt, hogy kijavítsam a téves információt, amit a gyerek terjeszt.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Köszönöm a tippet srácok, majd kísérletezek a különböző arányokkal, és meglátjuk, mi működik a legjobban. Nem találtam a fórumban arra vonatkozóan, hogy hogyan tudom kiszárítani a nedves amfetaminokat. Arra gondolok, hogy a nedves amfetamint egy MgSO4-gyel elválasztott, lezárt tartályba teszem. Ez működne? Próbáltam egy éjszakán át szárítani a szobában, de még mindig nedvesnek tűnik.
 
View previous replies…
Top