Question AB Extrakciós kérdés

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Követtem az AB Extrakcióban található irányelveket, és eljutottam a végtermékhez. Nem vagyok biztos benne, hogy ami nálam van, az helyes-e, mivel nem úgy néz ki, mint a képeken látható por alakú végeredmény. Ehelyett van ez a ragacsos paszta, amelyet jelenleg arra várok, hogy megszáradjon. Tudja valaki, hogy ez normális-e? Acetonnal már lemostam.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Helló, először is, hogy száraz legyen. Úgy néz ki, mint a nedves amfetamin. Ez minden.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Köszönjük a gyors választ Patton. Csináltam egy másik tételt, és mivel kénsavat adtam hozzá, miután az oldat megszűnt forrni, ezt a réteges oldatot kaptam, másképp néz ki, mint a fenti tétel. Követtem az aceton és a kénsav 1:1 arányát. Tudjátok mi lehet ez? A tetején átlátszó, majd középen piros, alul pedig narancssárga.
 

Attachments

  • EnmV32wM1L.jpeg
    EnmV32wM1L.jpeg
    3.2 MB · Views: 126
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ezt megoldhatja naoh aq, sol hozzáadásával. , extrakcióval és visszaalakítással (lesznek veszteségei)
cseppenként sav hozzáadása és keverés
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Köszönöm, megpróbálom. Milyen kénsavkoncentrációt használsz? Jelenleg 99,8%-os ipari minőséget használok, így valószínűleg nem fogom tudni 1:1 arányban használni az acetonnal, hogy ez ne fordulhasson elő újra.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nincs fogalmam, 95 felett mindig minden esetben. kis léptékben u nem lehet nagyon agresszív az adalékolással, csak néhány extra csepp, dilluting a szol. több aceton a savhoz 1:20 például jobban tudja ellenőrizni az adalékolást. és adjon időt keverje meg jól, mielőtt újra hozzáadna többet.
Én szeretek egy cseppet vagy valamennyit vissza szívni a savból a pipettába, és egy kis szabadbázisú szolt szívok rá, ha tiszta lesz, akkor megnézem a ph-t, ha még mindig zavaros lesz, akkor tudom, hogy adhatok még hozzá.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
>Kénsavat adtam hozzá, miután az oldat megszűnt forrni.
Melyik oldatra gondol? Magyarázza el részletesen, kérem.
 
View previous replies…

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Köszönöm Patton, ezt ki fogom próbálni. Milyen kénsavkoncentrációt használsz? Jelenleg 99,8%-os ipari minőséget használok, így valószínűleg nem fogom tudni 1:1 arányban használni az acetonnal, hogy ez ne fordulhasson elő újra.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
1:1 Alkalmas 99%-os kénsav:aceton, figyeljen a pH-ra és a hőmérsékletre. A magas hőmérsékleteket kerülni kell.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Értem, a következő adagnál megpróbálom jégfürdővel, miközben lassan adagolom a kénsavat. Köszönöm a felvilágosítást. Tudja, hogy a túlsavasodott keverék visszanyerhető-e? A NaOH módszer nem úgy tűnik, hogy ígéretes eredményt produkál.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Megpróbálhatja a lehető leghamarabb NaOH-val visszanyerni. Az amfetamin egy részét elveszíti.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Az amfoszulfátmentes bázis + aceton keveréke a kénsav hozzáadása után forrásszerű reakciót mutat, ahol a só képződött és habzó buborékokat kezdett el képezni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
A lehető leglassabban kell hozzáadni a savat, és ellenőrizze az amfetamin keverék pH-ját, 5,5-7 pH-ra van szüksége. Nem kevesebb. Valószínűleg túl sok savat és túl gyorsan adtál hozzá, és elégetted (túloxidáltad) az amfetaminmentes bázist.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
sokkal biztonságosabb, ha 1mL conc. H2SO4-t adunk 25-30 ml acetonhoz, és ezt óvatosan/lassan, kevergetéssel cseppentjük a szabadbázisú oldathoz (amelynek egy részét egy másik edényben tarthatjuk, hogy ha túl sok savat cseppentünk, akkor azt hozzáadhassuk).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
igen 1:5 "száraz" acetonnal vagy IPA-val, és tartsa meg az alap 50%-át arra az esetre, ha túlsavasodás esetén szükség lenne rá... (személyesen soha nem csináltam, de az úton, hé...) és 5 percig keverje a pH-érték ellenőrzése előtt, mert egy kis időbe telik, amíg megtörténik...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
a kijelentésednek máris sikerszaga van... majdnem beindít (csak cseppenként adagold a savat azzal a türelemmel, amivel a kémia iránt érzett szereteted rendelkezik)
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Helló, a helyes mennyiség 1,10, azaz tízszeres kénsavnak kell lennie, hogy a szín ne legyen piros. A 37%-os sósav legegyszerűbb módja a 37%-os sósav használatának
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
HCl-gázt kell használnia a száraz amfetamin HCl megszerzéséhez, a 37% csak rendetlenséget eredményez.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Oké, akkor az én hibám... amikor elkezdtem (jóval több mint egy évtizede, amikor biokémia alapszakos voltam), megértették velem, hogy ennek a speciális vegyületnek a hidrokloridja semmiképpen nem éri meg frusztrálni magam azzal, hogy megpróbálom elkészíteni. Jól tudom, hogy a közös interst aminjaink esetében a hidroklorid az első dolog, amivel próbálkozni kell (legalábbis az új anyagok preparatív kutatásakor).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Igazad van, a HCl-só nem éri meg a megadott forgatókönyvben, de válaszoltál egy hozzászólásomra, amelyben csak azt tisztáztam, hogy nem használhatsz vizes HCl-t, különben rendetlenséget kapsz, és helyette HCl-gázt kell használni a hidrokloridhoz. Az amfetamin esetében a szulfát só és a specifikus foszfát sók sokkal jobbak, de a célom itt csak az volt, hogy kijavítsam a téves információt, amit a gyerek terjeszt.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Köszönöm a tippet srácok, majd kísérletezek a különböző arányokkal, és meglátjuk, mi működik a legjobban. Nem találtam a fórumban arra vonatkozóan, hogy hogyan tudom kiszárítani a nedves amfetaminokat. Arra gondolok, hogy a nedves amfetamint egy MgSO4-gyel elválasztott, lezárt tartályba teszem. Ez működne? Próbáltam egy éjszakán át szárítani a szobában, de még mindig nedvesnek tűnik.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ez egy exszikkátor, amit leírtál... mivel az MgSO4 vízmentes, működni fog (ha a víz az, amitől meg kell szabadulnod).
 
Top