aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Ahogy hallottam, az aaronstevens fiók mögött álló fő felhasználót letartóztatták, miért nincs erről még bejelentés? Szerintem a közösségednek tudnia kellene, vagy talán te akarsz előállni az igazsággal, hogy mindenki abbahagyhassa a találgatásokat.

Figyelmeztetted az e-mail listádat, hogy a régi e-mail címed kompromittálódott, de a BB-n mégsem mondtál semmit erről a tényről. Észrevetted, hogy az összes ügyfeledet doxxed egymásnak azáltal, hogy az e-mailt egyszerre küldted ki az összes címzettnek?? Legalábbis a mail címüket. Nagyon rosszul néz ki, ahogyan az ügyfeleik érzékeny adataival bánnak.

Nem hiszem, hogy a bizonytalanság pozitívan járul hozzá az ilyen helyzetekhez. Jöjjenek ki és tegyék világossá, hogy mi folyik itt.

A BB-nek kereskedelmi tilalmat kellene bevezetnie az ilyen helyzetekre, amíg aaron tisztázza a dolgokat!!! Még ha az ügyletek a letéti letéten kívül is voltak, a számla fő tulajdonosát állítólag letartóztatták, ez egy olyan helyzet, amivel nem szabad játszani.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Reméljük, hogy nem tud mindent felfedni, WTF. 4 héttel később 25 szaros savas tablettát kaptam, nem tudom felfogni ezt az egészet! Még mindig szükségem van egy cid eladóra, aki nem fog átverni! DM ONLY Please
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Omg ha valaki elég hülye ahhoz, hogy ettől a fickótól vásároljon, megérdemli, hogy átverjék. Azt hiszi, hogy dörzsölt a "100 g-ot rendeltem, és csak 98,5 g-ot kaptam" hamis panaszaival. Könnyű észrevenni, hogy több fiókot használ.
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legálisan rendeltem 100g-ot kaptam 91,5g-ot aztán szóltam neki erről és azt mondta, hogy újra elküldi a maradékot. 2 nappal később kaptam 7g-ot a postán keresztül, így üzentem neki, hogy 1,5g hiányzik, és soha nem válaszolt nekem.
rendelt 100g H soha nem érkezett meg. kellett volna nyomon követni én soha nem kaptam meg a nyomon követés. iv folyamatosan üzenetküldés neki nincs válasz. nem akarok úgy hangzik, mint egy pina, de igen, összesen a koksz volt 1,5g hiányzik hangzik, mint egy hamis panasz, de ez az igazság. kaptam e-maileket ma valentino kartell, de im akarok visszatérítést vissza. ők hajlandóak csinálni egy 50% reship de im nem állt rá. Ez az első alkalom, hogy üzletet kötök vele. a fiókom hamisnak tűnik, mert én új vagyok itt. nem hiszem, hogy vásárolni fogok tőlük, hacsak nem oldja meg a problémát, és ha ők akkor miért nem próbálja újra velük? hibák történnek, megértem, hogy. nem lehet bízni sötét net tho bárki lehet egy képernyő mögött.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
72
Reaction score
28
Points
18
A H képei nagyon jól néztek ki, de szerencsére nem válaszolt nekem többé.
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Szeretném megállapítani, hogy ezek a helyzetek "totális szarok"!!! Láttam már ezt a viselkedést, és velem is megtörtént, így még vásárlóként is megértem. Néha vannak paraziták & laza csavarok / csavarok laza. Ez a vásárló és a közösség kötelessége, hogy kezdeményezze a megjegyzést, és végül jelentse, ha ez folytatódik, divatos módon. Nem minden helyzetet kell figyelembe venni, nézni csatornákon keresztül néhány vezető, majd ha szükséges, akkor lehet eszkalálni egy admin. Annak érdekében, hogy foglalkozzon a dolgokat, amelyek javításra szorulnak, vagy fogás, mint csaló, akkor figyelembe kell venni a félreértések, huncutság & akadályok. Én személy szerint nem ismerek itt csalókat, legalábbis nem a platform alkalmazottai.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Nos, ez megmagyarázza a szaros savat, amit kiküldtek, Bro (Aaron) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Tekintsd magad "szerencsésnek", hogy egy másik fickó kórházba került a megspékelt LSD miatt.
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro WTF komolyan? Én teszteltem az enyémet korábban, így tudtam, hogy LSD volt, nem szitakötő B.S. Srácok felzaklatott egy csomó embert a hozzászólásokból, amiket olvastam. Azt hiszem, mindent meg kell magyaráznia a minimum!.

Jól volt a csávó a fűszerezett LSD-től?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
A Cutnak van erről infója, többet még nem hallottunk, gondolom!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Az ügyfelem ügyfele nem volt képes többet segíteni, mint ami a képernyőképeken látható az "áldozat" egy személy volt, akinek eladták egy párton. tesztelték, mint ezek az alapvető tesztek és nem jött ki, mint LSD, furcsán megváltoztatta a színeket, de a 25E vagy hasonló irányába. nem töltött több időt vele, mivel az áldozat rendben van, és aaron tiltva van
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
681
Points
93
Deals
65
Bármennyire is szomorú ez a dráma, itt az ideje, hogy magunk mögött hagyjuk IMO :(
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro abba kell hagynod a lil Bi*tch, 25 lapos szarság. Ha bárki, aki ezt olvassa, tényleges 225mic lapokat vagy erősebbet küld ki, DM, csalók és mindenki, aki csak ESCROW megrendelésekre vonatkozik. Kibaszott új voltam átvágott és átverte! Mondtam neki, hogy ne baszakodjon az LSD-vel, egyáltalán nem király. Megettem 8 darabot a 225mic-os tablettáiból, mint a cukorkát!!!!!.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Rendeltem 0,5 g DMT-t aaron-tól 5 héttel ezelőtt, de aztán jött az üzenet a stollen session számláról és írtam az újnak azt mondta, hogy elküldi és kb. 2 héten belül megkapom. Vártam 3 hétig és úgy döntöttem, hogy sms-t neki soha nem válaszolt vissza, és nincs DMT várni, hogy a shiping címet adtam neki mutatott rendőrség 2 alkalommal. De azt hiszem, a második alkalommal a rendőrség a Gordon MDMA ingyenes mintáiért jött. És nem vagyok benne biztos, hogy ez az én országomban a rendőrség komolyabb, de az a tény, hogy láttam itt ezen a szálon, hogy elkapták... Az MDMA-t és a DMT-t más-más néven rendeltem, de a szállítási cím 1 méterre volt egymástól. Jó, hogy már nem tudok hozzáférni ezekhez a szállítási címekhez.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
hez,

Ha becsületes üzletet akarsz, és nem akarsz átverést. Legyen üzlet együtt én a legjobb termékeket a megyém, A olaj, mdma és egyéb termékek raktáron.
Nagyon nyitott vagyok a lehetőségekre, csak üzenjen nekem.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kapott valaki valamit mostanában? Azt mondta, hogy egy hét múlva kapom meg a nyomkövetést. Aztán azt mondta, hogy "egy ilyen kis csomagnak nem adnak nyomkövetést". Én pedig az USA keleti partján vagyok. Ez a 7. OKT-tól van. Kíváncsi vagyok, miért válaszolt még egy kis ideig az e-mailekre.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Aaron most is üzleteket köt, és most is válaszol az embereknek?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
OKT 17 óta nem válaszolt. Újabb e-mailt akartam küldeni. Talán még egy másik címről is. De mit fog ez segíteni, ha ez tényleg egy átverés.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Miből gondolja, hogy önről beszélek?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top