Lihtsaim metamfetamiini süntees amfetamiinist

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
V58yjrZIsF

Sissejuhatus

N-metüül-amfetamiinide (metamfetamiinide) tootmiseks erinevatest lähteainetest, nagu fenüül-2-propanoon (P2P), fenüülatsetaldehüüd või efedriin, on olemas palju menetlusi, kuid mis siis, kui teil on juba amfetamiin olemas ja soovite lisada metüülrühma aminorühmale? Kui te kasutaksite muundamiseks esimest reaktsiooni, mis teile pähe tuleb, et alküülida amfetamiini metüüljodiidi või dimetüülsulfaadiga, siis oleksite pettunud, sest te saaksite produktide segu, millest kõige tähtsam on N, N-dimetüül-amfetamiin (väga madala aktiivsusega), sest kui amfetamiin on metüülitud metamfetamiiniks, on molekul palju vastuvõtlikum uuele alküülimisele ja seega moodustub dimetüül-amfetamiin palju kiiremini kui ülejäänud amfetamiin alküülitakse metamfetamiiniks. Tegelikult leidub reaktsioonisegus reageerimata amfetamiini, N-metüülamfetamiini, N, N-dimetüül-amfetamiini ja isegi osa kvaternaarsest N, N, N-trimetüülamfetammooniumsoolast.

Et seda vältida, tuleb tavaliselt kasutada metüülrühma sisseviimiseks kaudseid meetodeid. Üks võimalus on reageerida amfetamiin formaldehüüdiga (kas vesilahusena või paraformaldehüüdina), et saada amfetamiini formaldehüüdi imiin, mida saab seejärel redutseerida N-metüülamfetamiiniks, kasutades mitmeid erinevaid redutseerijaid, näiteks Al/Hg või Pt/H₂.

Selles teemas kirjeldasin metamfetamiini (4 ) lihtsaimat sünteesi amfetamiini soolast imiini (3) kaudu Al/Hg redutseerimise abil.

Seadmed ja klaastooted:

Reaktiivid.

  • 1 mooli amfetamiini sool;
  • ~ 1 L 20% naatriumhüdroksiidi (NaOH) vesilahus;
  • ~700 mL DCM või petrooleeter;
  • 1 mooli (81 mL 37% või 75 mL 40%) vesialuselist formaldehüüdi (CH2O);
  • 350 mL EtOH (etanool 96-98%);
  • ~70 g Al-fooliumi;
  • 1,62 g elavhõbe(II)nitraati (Hg(NO3)2);
  • ~500 ml 20 % soolhappe vesilahust (HCl);
  • ~200 g naatrium- või magneesiumsulfaat (Na2SO4 või MgSO4) veevaba.

Menetlus

J417eyKxt9

  1. Tuleb saada 1 mool amfetamiinivaba (1) aluse, lisades oma amfetamiini soola (sulfaat või fosfaat) 20 % NaOH vesilahusele pH 12. Segatakse 15 minutit ja ekstraheeritakse amfetamiinivaba alus DCM või petrooleetriga 3 x 75 mL.
  2. Valmistatakse Al-amalgaam. Amalgaami valmistamiseks tuleb kasutada umbes ~70 g Al-fooliumi ja 1,62 g elavhõbe(II)nitraati (Hg(NO3)2), nagu on kirjeldatud järgmises teemas.
  3. 1 mooli amfetamiini vababaasi (136 g) ja 1 mooli vesialuselise formaldehüüdi (2) (81 mL 37% või 75 mL 40%) segu 350 mL EtOH-s (etanool) valatakse 5 L ümmarguse põhjaga kolbi, millel on tagasivoolukondensaator, ja eelnevalt valmistatud alumiiniumamalgaami ülejääk.
  4. Imiini (3 ) redutseeritakse umbes kaks tundi, et reaktsioonitemperatuur jääks alla ~50-60 °C. Kui reaktsioon muutub liiga ägedaks, tuleb rakendada jahutust.
  5. Reaktsioonimassile lisatakse 1 l jahutatud destilleeritud vett, alumiiniumhüdroksiidi tahked osakesed filtreeritakse ära.
  6. Kogu reaktsioonimass töödeldakse 20 % HCl-ga pH-ni 3 ja ekstraheeritakse DCM või petrooleetriga 3 x 75 mL. DCM ekstraktid ühendatakse. Filtreerimisel saadud veekiht leelestatakse 20 % NaOH vesinikuga pH 12-ni ja ekstraheeritakse DCM-i või petrooleetriga 3 x 75 ml. Orgaanilised kihid koos metamfetamiiniga (4 ) ühendatakse (esimese ja teise ekstraktsiooni alkeeritud veekihiga), kuivatatakse veevaba Na2SO4 või MgSO4 kohal ja kontsentreeritakse vaakumis.
  7. Metamfetamiinvesinikkloriidi valmistamine toimub kuiva HCl gaasiga läbi orgaanilise (DCM koos metamfetamiiniga) kihi. Metamfetamiinvesinikkloriidi sade filtreeritakse imufiltreerimise teel, kuivatatakse. Samuti saab kasvatada jäämetamfetamiini järgmiste meetoditega.
 
Last edited:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere Patton, kas te kavatsete lisada mõned pildid sellest sünteesi kohta? Milline on tavaline saagis?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Samuti on see stereospetsiifiline? Kas D-metamfetamiini saadakse, kui lähtuda D-ametamiinist?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Originaalartiklis Rhodium on seda kirjeldatud kui stereospetsiifilist:
"70 g d-ametamiini alkoholi alumiiniumi ja 1 mooli formaldehüüdiga andis d-metamfetamiini, mis muudeti fosfaatsoolaks. 1-fenüül-2-aminopropanool andis sarnaselt efedriini."
.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere. Ei, ma ei kavatse seda praegu teha. Ma ei oska täpselt öelda.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ma ei tea, mis läks valesti, kuid ma kaotasin peaaegu 20 g puhast amfetamiini , ma proovisin neutraliseerida seda NaOH-ga ja ekstrakti petrooleetriga midagi ei jäänud aurustumisel , proovisin uuesti DCM-ga jälle midagi ei jäänud aurustumisel , poisid keegi proovinud seda meetodit , kui keegi läheb proovida kasutada väikest kogust ....
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20gram on palju, ma arvan, et teil on vaja rohkem harjutada, kuid doint kaotada veel 20gram mate, võite alustada 1gram skaala
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ma proovisin sellega 4-5 korda, nii et ma kaotasin kokku 20 gm.
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
viitate te sünteesi esimesele etapile?

kui teil ei õnnestu amfetamiini soola muundamine vababaasiks, peate õppima keemia põhioskusi. proovige orgaanilise keemia õpikut, samuti praktilise/katsetusliku orgaanilise keemia käsiraamatut.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kas te olete kasutanud süvavakumit? Kas olete kindel, et see oli amfetamiini sool? Mida te täpselt tegite, kas saate kirjeldada oma protseduuri?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tere Patton, mida teete lahustiga (petrooleetriga) pärast vaba aluse ekstraheerimist? Kas te aurustate seda, kuni see on väga väike kogus, ja seejärel lisate EtOH-d? Kas IPA-d võib ka kasutada? (Just sellepärast, et EtOH võib olla raske kuivatada - või ei ole kuivus selles etapis nõue?)

Kui metamfetamiini sisaldav orgaaniline kiht ühendatakse ja seejärel kontsentreeritakse vaakumis - kas lahustit kuumutatakse samuti või lisatakse lihtsalt vaakum. Mis on selle eelis võrreldes õrna aurustamisega orgaanilise kihi kuumutamise teel?

Vabandust, et nii palju küsimusi, aga see on tõesti suurepärane tee ja tahaksin seda proovida, kui aega saan, seega oleks tore, kui kõik üksikasjad selgeks saaksid, et see suhteliselt sujuvalt läheks. Aitäh sulle ikka väga palju, et sa seda jagad.

Kui ma saan õigesti aru, mida sa kirjutasid BongMan, siis sa neutraliseerisid amfetamiini vesilahuse NaOH-ga. Tegelikult pead sa Ph tõstma umbes 12-13-ni ja kui õige Ph on saavutatud, siis on sinu vesilahuse peal vababaasi kiht. Kui see selge kiht ilmub, olete valmis ekstraheerimiseks.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, Diogenes =)
Sa pead saama vaba amfetamiini baasõli. See on erineva välimusega.
võib-olla
Sa lisad vesilahuse formaldehüüdi, sa ei vaja absoluutset EtOH-d vesilahuse lisamiseks, see on ilmselge.

Vaba alusmetüül võib osaliselt oksüdeeruda õhu oksüdeerimise all kuumutamisel ja te kaotate saagise. Kuldstandard on vaakumdestilleerimine ära.
Olete teretulnud! Jagage meiega oma tulemusi, palun. Palju õnne!;)
 
Last edited by a moderator:

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ma lahustan amfetamiinsulfaadi 20% NaOH-s ja segan 15 minutit , ekstraheerin MDC X 3 korda , panen lahuse aurustuma, täpselt seda ma tegin. ja jah, ma tegin Marquis testi amfetamiini konformatsioonile ja see oli 100% amf.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
.... oops ma ei kontrollinud pH-d ma arvasin, et olin juba umbes 12-13 nagu tavaliselt NaOH pH ja ei oodanud kihi eraldamist..........palju palun jagage oma tulemusi, kui kavatsete proovida .
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
kas me saame teha seda amfi metaks enne amfetamiini sünteesi käigus sulfaadiks muundamist ....?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Jah, seda reaktsiooni saab teostada amfavaba alusega (etapid 3-7).
Te peate lisama 20% NaOH lahust amf-sulfaatvee lahusele pH-ni 12-13. Seejärel segage seda ja ekstraheerige 3 korda DCM-i (mitte MDC) abil.
Kuidas te seda aurustate?
 
Last edited by a moderator:

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
kuumas õhus ...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Amfetamiini ei saa aurustada kuumas õhus
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
sellele reaktsioonile piisaks 4L ümmarguse põhjaga kolbi ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lihtsalt vähendage, kuid tõenäoliselt jah
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tere poisid;
@G.Patton, @Dragovich, & co

ma ei saa sellest sammust aru...


see on vaakumfiltreerimine või vaakumdestillatsioon (kui see, siis mitu temp C°?)
selle sammu kohta ei ole videosid?

ja... see tulemus on ... ? kahvatukollane metamfetamiin (vedelik? pulber?) see, mida te kasutate jääks?

sory for noob time
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma lisasin üldise skeemi vakumadestillatsiooni jaoks, või kui soovite kõik-ühes-fikseerida, võite saada lühikese tee pea nagu üks lisatud. sa pead ka vakumpumba, mini need off aliexpress teha tööd või võite ravida end korraliku ORR saada veejoa pump ja tõesti tugev akvaariumipump, et seda ühendada. sa pead ka külmalõksu ilmselt, ma arvan, et patton on niidi selle kohta.
Või rotovap, see on kõige mugavam.
 

Attachments

  • hkYzIaKdnm.png
    hkYzIaKdnm.png
    104.8 KB · Views: 500
  • LGTiBljUMF.jpg
    LGTiBljUMF.jpg
    17.6 KB · Views: 501

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Vabandust, aga ma ei ole seda kunagi varem teinud, nii et... ma olen veidi eksinud.

kas ma saan seda koostu kasutada näiteks?
TKmwOq7GlR


nii... ma panen "orgaanilised kihid metamfetamiiniga (4) kombineeritud" (ja minu MgSO4? või 500ml üks...?) 2000ml õhupalli ... ja.. ma panen mitu temp ? kogu destillaat säilib?
 
Top