Question Mõttejagamine

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Tere kõigile, ma olen olnud selle foorumiga paar kuud tagasi, vinge rahvas, ma tahaksin öelda, et tänan teid kõiki, et te üksteist aitate keemia teel ja kasvab

Ma kirjutan seda postitust on see, et mul on küsimus nagu küsida teid poisid, ma elan Malaisias ja ma tahaksin olla narkodiiler, online narkootikumidega kauplemine, kuid reaalsus ei ole nii lihtne, enamik malaisia ei ole ikka veel tuttav krüpto ja nad ei tegele narkootikumidega internetis, ma kohtasin mõned edasimüüjad ainult nii, et nad teenivad oma elatist on saada tänaval ja alustada müümist

Ma olen kvalifitseeritud programmeerija ja ma olen kasutanud kõik oma säästud, et saada see narkodiiler tee, võib mul olla nõuandeid teile poisid? peaksin jätkata või tagasi kontori elu?

lihtsalt kõrvalmärkus, ma pakun mõned Malaisia ained nagu XTC, ketamiin, noid jne. nüüd sain ma kohalikult tarnijalt, mis tahes võimalus rahvusvaheliselt kaubelda?

Ma kõigepealt valisin selle tee on, sest ma tahtsin investeerida ennast saada häkkeriks, kuid see investeering on ettearvamatu summa raha, ja ma nägin väga vähe narkodiilerid minu ümber nad olid teinud oma edukaid lugusid, et miks ma valisin selle tee alguses, palun ärge mõistke mind, ma olen kahtluse alla ise viimasel ajal peaksin seda jätkata ja väga pettunud, palun jätke oma kommentaar, ma olen väga tänulik, tänud
 
Top