Question Mõttejagamine

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Tere kõigile, ma olen olnud selle foorumiga paar kuud tagasi, vinge rahvas, ma tahaksin öelda, et tänan teid kõiki, et te üksteist aitate keemia teel ja kasvab

Ma kirjutan seda postitust on see, et mul on küsimus nagu küsida teid poisid, ma elan Malaisias ja ma tahaksin olla narkodiiler, online narkootikumidega kauplemine, kuid reaalsus ei ole nii lihtne, enamik malaisia ei ole ikka veel tuttav krüpto ja nad ei tegele narkootikumidega internetis, ma kohtasin mõned edasimüüjad ainult nii, et nad teenivad oma elatist on saada tänaval ja alustada müümist

Ma olen kvalifitseeritud programmeerija ja ma olen kasutanud kõik oma säästud, et saada see narkodiiler tee, võib mul olla nõuandeid teile poisid? peaksin jätkata või tagasi kontori elu?

lihtsalt kõrvalmärkus, ma pakun mõned Malaisia ained nagu XTC, ketamiin, noid jne. nüüd sain ma kohalikult tarnijalt, mis tahes võimalus rahvusvaheliselt kaubelda?

Ma kõigepealt valisin selle tee on, sest ma tahtsin investeerida ennast saada häkkeriks, kuid see investeering on ettearvamatu summa raha, ja ma nägin väga vähe narkodiilerid minu ümber nad olid teinud oma edukaid lugusid, et miks ma valisin selle tee alguses, palun ärge mõistke mind, ma olen kahtluse alla ise viimasel ajal peaksin seda jätkata ja väga pettunud, palun jätke oma kommentaar, ma olen väga tänulik, tänud
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Kõigepealt peate mõistma, et see on ohtlik töö espescially seal all inimesed võtavad, mis teil on, ja ei mõtle midagi, et teid selle eest tappa. Ma ütleksin, et kui te suudaksite saata kõrgema kvaliteediga ketamiini veel pudelis ja kuidagi saada seda Ameerika Ühendriikidesse, siis saaksite väga kiiresti väga rikkaks. See on väga populaarne, sama kehtib ka DMt ja 96-48-0 kohta. Tegelikult oleksin ise huvitatud K-st rääkima. Kui sa leiad GBLi allika sinu maailmaosas, siis oleksid sa maailma kõige õnnelikum diiler, sest sul oleks vaja vaid 1 klienti. Mina.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bro Lihtsalt selguse mõttes, otsite edasimüüjat, kes suudab ainet USA-sse toimetada?
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Tere,

Ma olen sõna otseses mõttes samas olukorras nagu teie, häkkeriks saamine ei ole 1 2 3, mul on palju teadmisi IT / IKT valdkonnas, kuid raha ei voola nii kergesti. Seetõttu otsustasin siseneda ravimimaailma laboratooriumi loojana teistele keemikutele. Ainult ma otsin, kust ma saan leida online tarnijaid ja säilitada häid kontakte.

Ma tahan saada online Lab Creator, kui keegi vajab laboratooriumi, ma veendun, et nad saavad kõik vajalikud tarvikud, ma võiksin kasutada teid programmeerijana.

Räägime privaatselt.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
hästi võin öelda, et teil on kõik tarnijad ja kontaktid, mida siin BB foorumil vaja on, administraator on super sõbralik ja mõistev, proffid siin on suured abivahendid.

kindlasti 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Meie meeskond töötab välja uusi vaatenurki, mida paljud meie foorumi kasutajad saavad kasutada.
Paljud teist mõtlevad järk-järgult, mõtlevad internetikaubandusele, turvalisusele, krüptograafiale. Aga ravimiturg on enamasti konservatiivne, nad töötavad vanade reeglite järgi, sularaha eest isikliku kontakti. Aga tehnoloogia ja aeg teevad oma tööd, tuleb hetk, mil kõik ostjad ja müüjad lähevad darknetisse, sest see on turvalisem, sest seal on rohkem kontakte ja arenguvõimalusi.
Me aitame paljudes küsimustes ja selleks loodi meie foorum.
Me aitame teil välja töötada ohutu töökava, leida uusi aineid turule, luua laboratooriumi, valida seaduslikke resech-kemikaale teie turu ja seadusandluse jaoks. Koos saame areneda.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Tänan vastuse eest, see on inspireeriv, minu riigi ravimiturg töötab vanaviisi, minu esimene mõte on arendada ja edendada uusi / kuulsaid ravimeid nagu 2-CB ja meth minu turule siin, kuid ma saan nii palju plokke koos oma äri läheb nagu need sihtkliendid tahavad seda vanaviisi, pettumust, ma mõtlen eksportida välja ükski ülemaailmne kogemus, tahtsin testida saatmist 1 või 2 pakett neile saatmise ekspediitor teenuse veel laboratooriumi seadistamine ja eksportimise test on ootele, sest lühikese rahastamise,

väsinud need petturid, õnneks saime zeroday siin, et tagada meie RC aine võib olla tarne garantii, lihtsalt tellitud päeva tagasi veel ootab, nii et ma otsustasin suruda seda natuke rohkem, jagades minu BB grupi linki sotsiaalse meedia minu riigis reklaamimiseks minu ainete käepärast, igatahes ma saada rahastamine tagasi ja teha uusi ravimeid või võib-olla uus viis tarbida nagu tegemise amfetamiini nina stick või norskamine spray, nagu see turg nad ikka töötab vana stuffs
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nad ei tea, mida nad tahavad.Uute ainete turule toomine on raskem kui need, mis on kehtestatud.Ühendage olemasolevad jaotuselemendid ja andke neile tasuta proovid ilma tingimusteta.Kõrge puhtus ja hea hind ja teil on võimalik turule suruda.Lihtsalt olla hea müügikõne, tunda õigeid inimesi ja on kõrge kvaliteediga toode, mida alguses säästa.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Mul oli "tasuta proovid" unustatud, ma peaksin seda ilmselt tegema, selle asemel, et hoida reklaami suruda
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Tere poisid, tundub, et me saame teha malaisia IT-ravimite meeskonna. ;)
Andke mulle teada, kui ma saan koostööd teha. Ma olen ka programmeerija Malaisiast. Aga minu lõppeesmärk on tegelikult leida parima kvaliteediga ravimit kohalikelt tarnijatelt. Lol. Võib-olla ma tahaksin koos panustada, sest see on veel midagi uut Malaisias. Ma mõtlen seda teha online.

Tervitused.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Muidugi mees, hea meel, et ma leidsin kellegi, kes peaaegu oli sama huvi nagu mina ja samast taustast lol, proovisin mõned meetodid, tehes seda online, et siin ma olen, vaja tugevat tarneahelat, enne kui saate seda teha online, ma kasutasin edasimüügi ravimid DN kohalikele, selgub, et ma kaotasin kõik oma kliendid ja nad ei tule kunagi tagasi, kui minu suppler ahel katki

Nii et ma otsustasin teha seda ise ilma jaemüüja, ja ma saan parima kvaliteediga ravimit oma laborist hahaha, hea teada teid, PM teile alati, kui ma vajan teie abi või nii
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
kui palju aastaid on teie riigis narkootikumidega kauplemise eest ? Kuidas saate olla kindel, et teie tarnija ei ütle politseile, et te müüte narkootikume? Kuidas saate olla kindel, et politsei ei peata pakki kinni?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
King
King saate CAS #96-48-0 Malaisias see on väga levinud lahusti, kuid on siin väga kontrollitud ja mu Malaisiast pärit sõber ütleb, et see ei ole teie riigis väga kontrollitud?
ma otsin kedagi, kes saab saata USAsse ? Jah, kindlasti.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 aastat umbrohutõrjet
1 aasta umbrohufarmi
2 aastat muude ainete salakaubandust

meil ei olnud kunagi näost-näkku kohtumist tarnija ja minu rühma vahel (siin on põhjus, miks ma sain palju kelmuse)

mul on oma viis liiklust ja tarnimist, kuid mul ei ole kunagi olnud üle mere kogemust
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya teie sõbral on õigus, selle ei ole MY-s väga kontrollitud

no ei saa teha, ma ei ole kala eksportiv äri nagu, et jõuda teile, kuid ma otsin muid meetodeid, et toetada USA, ei tee seda enne, kui ma 100% kindel teha võimalik
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jah, see ei ole nii raske, et peate lihtsalt maksma lisatasu, mida ma olen leidnud, ja te peate lihtsalt leidma ekspediitori ja ma saan teid aidata, et võti on saada need esemed hinnaga, kus saate teenida raha.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
On uus viis, mis hiljuti esile kerkis. kaubalaevad müüvad pileteid reisijatele, kellel on lasti, mida nad tahavad hoida Theo või silma peal oma väga odav ja sa saad kaasa võtta 1500 naela kaupa.
 
Top