Question P2NP ümberkristalliseerimine

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei inimesed,

kuna ma tellin varsti oma esimese P2NP, siis otsin nõu järgmises teemas:

P2NP ümberkristalliseerimine

Olen lugenud mõned asjad selle protsessi kohta foorumis ja saanud aru, et see on soovitatav mitte ainult tõestada P2NP kvaliteeti, vaid ka parandada selle kvaliteeti, kui see peaks olema halvem kui soovitud.

Üks kasutaja soovitas otsida "Isomeeride eraldamine" Ma püüdsin leida rohkem teavet, kuid ei suutnud.

Otsin nüüd juhendit, mis selgitaks, kuidas P2NP ümberkristalliseerimine toimib ja milliseid seadmeid + kemikaale on protseduuriks vaja.

Igasugune abi oleks väga teretulnud.

Cincerly,

Koko
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Mate järgmine kord palun otsige rohkem.

Lahustage 1 g p2np 2 ml isopropüül/etanoolis või metanoolis.
Seejärel asetage sügavkülma ja oodake 1 päev, kui tekivad nõelad või kristallid, laske järelejäänud lahusti ära ja kuivatage p2np.
Korrake paar korda, kuni saate puhta toote.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Suur tänu!

Vahepeal on G.Patton saatnud mulle juhendi ümberkristalliseerimiseks, lisaks aitab teie teave väga palju!!!

Cincerly,

Koko
 

Roadium

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kui teil on vaja lisaraamatuid või abi id hea meelega aidata. üsna palju exp selle üks.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Palun andke mulle julgelt teada.

Ma arvan, et ka teistele siin võib see teave olla kasulik, kuid ma tahaksin seda ka oma DM-is, kui see sobib!
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Lihtsalt hämmastavalt lihtne süntees p2np, ma ei ole edasi läinud, kuna proovisin naatriumborohüdriidiga ja oli ära joosta.
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
G. Patton selle on olnud mõnda aega, sest ma olen teinud mingit keemiat, kuid absoluutselt kõige lihtsam meetod, mida ma olen kasutanud otc keemia p2np oli baasi katüülitud lisamine (oli kirjanduses nitro etanool, mida ma ei saanud kergesti panna mu käed), kuid ma destilleeritud hõõgpistikakütuse eemaldada õli ja kasutada nitro metanooli bensaldehüüdi ja see scaled hämmastav oli teha 200g partiid kergesti
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Kas kasutasite P2NP sünteesiks nitroetanit või nitrometanit?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Huvitav, ma ei teadnudki, et nitrometaan toimib ka P2NP sünteesiks.
Mis vahe on nitroetaani ja nitrometaani kasutamisel? Kas saagis või muud aspektid, nagu lõpptoote kvaliteet, ei erine?

@G.Patton
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Proovige seda, siis on üllatus väga lihtne. Puhastamine on lihtne ja seejärel ümberkristalliseerida hämmastavate kollaste kristallide jaoks
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

See oleks uskumatu, sest nitrometaan on nii palju odavam kui nitroetaan..kui palju P2NP annab 1L nitrometaani kohta?
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Im
mul on hea meel, et te seda ütlesite. See oli 5 aastat tagasi, kui ma tegin seda reaktsiooni ja tõesti arvasin, et see oli p2np nägi identne kollane nõela nagu kristallid õudusunenägu silmad ja nina nagu p2np.
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Härra Patton ma just lugesin ja nitro-2-fenüületaan ei kõla nagu minu toode. Mul on see veel kuskil sügavkülmas. Ma leian sel nädalal aega ja kristalliseerin selle uuesti ja teen ilmselt sulamistemperatuuri, et näha, kas ma olen p2np-i jaoks pallipargis. Kas ma saan kuidagi kinnitada oma toodet. Ma destilleerisin mudel nitro mootorikütust, et eemaldada õli ja uskusin, et see oli nitro-metanooli segu ja reageeris see bensaldehüüdiga, ma olen ma olin 99%, et see oli p2np. Ma olen sõna otseses mõttes lihtsalt noob, kes leiab, et see kraam on huvitav ja ma lugesin kusagilt, et seda tehakse nitroetaaniga, nii et ma asendasin seda.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma olen täiesti kindel. Vastupidisel juhul ei olnud tegemist nitrometaaniga.
Hea mõte
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ma olen ikka veel 99% kindel, et see on p2np, võib-olla üritan end veenda. Ma ei jõua ära oodata, et seda testida. Ma võiksin pildi teha, kuid ma ei saa praegu külmiku ette kuhjatud asjade hulga tõttu sinna juurde. Ma tean, et teie jumal ja kõik, mida ma siin loen, mida ma võtan faktina, on "teie postitused" Mul ei ole sulamistemperatuur aperatus, kuid kuna p2np on 60-ndates, peaksin seda tegema kapillaartorus vees, nii et annan niipea aru. Tänan vastuste eest G. Patton
 
Top