Question Küsimused tootjatele siin BB foorumis. Mis on teie kõige edukam obfuscating saadetud pakendite jaoks?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mõelge sellele kui omamoodi küsitlusele. Ma teen uuringut selle kohta, mis tundub olevat kõige edukam meetod ravimite saadetiste seas ostjatele. Meil kõigil on oma ainulaadsed võtted, et varjata narkootikume sisaldavaid pakendeid, et vältida nende konfiskeerimist veo ajal. Seega tahtsin küsida teistelt tootjatelt, milline on teie viis, kuidas seda teha?

Postituse puhtuse säilitamiseks oleks tore, kui te kirjeldaksite oma tehnikat ja märkiksite, millise konkreetse ravimi puhul see kehtib (erinevaid aineid võib varjutada erinevalt). Oleks tore märkida, kas mõni selliselt pakendatud pakend on kunagi konfiskeeritud. Palun kirjeldage, mis teeb teie meetodi ainulaadseks ja millised on selle eelised/turvalisusmeetmed. Oleks ka tore, kui te oleksite kasutanud erinevaid viise ületundidel, et neid individuaalselt võrrelda oma isikliku arvamuse põhjal. Kõige tähtsam on ehk jagada meiega konkreetse ravimiga seotud etikette (kuidas te pakendi väljastpoolt märgistasite, et toll saaks seda lugeda).

See postitus on tõesti suunatud kogemustega inimestele. Kui sa saatsid ühe paki ja nimetasid seda päevaks, siis see ei tõesta kuidagi sinu lähenemise tõhusust. Ma ei ole fancy ja jama. Sa ei pea selles teemas osalemiseks olema "Tootja" sildiga. Lihtsalt mõned isiklikud kogemused yk.

Ma arvan, et väike arutelu ei teeks kellelegi haiget.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Populaarsed ained on õudusunenägu. Kui koerad saavad seda haista, muutub teie töö palju raskemaks. Weed, coce, xtc, meth jne... Nõuavad vaakumpakendamist ja isegi siis ei ole see garantii. Nende ainetega mängite põhimõtteliselt mängu, kas nad jäävad kinni või mitte. Kui sa oled tõesti tubli, siis võib-olla 5% sinu pakenditest konfiskeeritakse. On peaaegu võimatu, et ühtegi ei konfiskeerita. Inimesed ei saa sellest aru, see on rohkem seotud sellega, kuidas pakki saadeti, kui millegi muuga. Kui sellega on mingeid punaseid lipukesi, siis on tõenäoline, et seda otsitakse läbi. Puudub tagastamisaadress, mitmetähenduslik kirjeldus, internetis loodud etikett, madal väidetav väärtus jne.
Selle puhul, mida ma praegu saadan, on see üsna lihtne. Sõltuvalt riigist ei pea ma seda mõnikord üldse varjama, sest see on seaduslik. Nad ei saa konfiskeerida esemeid, mis ei ole keelatud. Tavaliselt peidan selle siiski eseme sisse. Midagi väikest, mida saab õõnestada, et paar grammi pulbrit ära mahutada. Samuti ei taha, et ese oleks kergesti avatav. Eseme sisu kättesaamiseks tuleb see hävitada. Niikaua kui see on hästi pakitud, ei paista see ka röntgenis kahtlane välja. Mina kasutan vatipalle, et seda tõesti tihedalt pakendada, et ei jääks tühja ruumi. Samuti ei tohi ese olla liiga raske või kerge selle kohta, mida ta on, nii et ühte esemesse saab panna ainult nii palju või peab tõesti vatiga või millegi muuga täitma, et kaal oleks suurem. PÜHI KÕIK ÄRA!!! Selle asemel, et murda ese lahti, kui nad leiavad, et see on kahtlane, pühkivad nad selle väljastpoolt ja kontrollivad seda jääkainete suhtes. Loodetavasti aitab see
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Mäng muutub keerulisemaks, kui jõuate sadade grammide saatmiseni.
Aga jah.
Esimene punane lipp on päritoluriik. Kui te elate narkootikumide riigis, on teil probleeme saatmisega teistele kontinentidele, nagu usa.
Ma nägin, et mõned väikesed G'd pakuvad euroopast saatmist usasse või austraaliasse ekspressiga. Kunagi tõesti töötas, aeglane ja kindel on parim variant ja ma tean palju nutikaid müüjaid, kes pakuvad ainult posti tavaline posti võimalus ainult nendesse riikidesse. Sul on vaja ainult üks pakett konfiskeerida, et saada juhtumi ehitamine ja uurimine algas. Jääge ohutu G ja viimane.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Katsed väljastpoolt. Huvitav märkus...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Vabandust, ei, ma mõtlen lihtsalt toodet, mille sees toode on. Näiteks kui ma peidan kokaiini kaisukaru sisse, siis nad tõenäoliselt ei hävita kaisukaru, vaid vaatavad, kas pakendi või kaisukaru sees on pisikesi koguseid. Kui see on positiivne, siis on nad teid tabanud. Ma oleksin pidanud seda selgemalt väljendama, ma saan aru, kust segadus tuleb. Ei, nad ei tupsuta väljastpoolt lol
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jah, ma sain aru. Ma tõesti leidsin teie kommentaari huvitavaks. Ei mingit irooniat
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Inimesena tahan ma tõesti aidata, kuid ma ei saa kirjeldada, kuidas ma saadan pakendeid oma klientide ohutuse tõttu - ka ma muudan sageli pakkimise/saatmise viisi.
 
Top