Question Küsimused tootjatele siin BB foorumis. Mis on teie kõige edukam obfuscating saadetud pakendite jaoks?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mõelge sellele kui omamoodi küsitlusele. Ma teen uuringut selle kohta, mis tundub olevat kõige edukam meetod ravimite saadetiste seas ostjatele. Meil kõigil on oma ainulaadsed võtted, et varjata narkootikume sisaldavaid pakendeid, et vältida nende konfiskeerimist veo ajal. Seega tahtsin küsida teistelt tootjatelt, milline on teie viis, kuidas seda teha?

Postituse puhtuse säilitamiseks oleks tore, kui te kirjeldaksite oma tehnikat ja märkiksite, millise konkreetse ravimi puhul see kehtib (erinevaid aineid võib varjutada erinevalt). Oleks tore märkida, kas mõni selliselt pakendatud pakend on kunagi konfiskeeritud. Palun kirjeldage, mis teeb teie meetodi ainulaadseks ja millised on selle eelised/turvalisusmeetmed. Oleks ka tore, kui te oleksite kasutanud erinevaid viise ületundidel, et neid individuaalselt võrrelda oma isikliku arvamuse põhjal. Kõige tähtsam on ehk jagada meiega konkreetse ravimiga seotud etikette (kuidas te pakendi väljastpoolt märgistasite, et toll saaks seda lugeda).

See postitus on tõesti suunatud kogemustega inimestele. Kui sa saatsid ühe paki ja nimetasid seda päevaks, siis see ei tõesta kuidagi sinu lähenemise tõhusust. Ma ei ole fancy ja jama. Sa ei pea selles teemas osalemiseks olema "Tootja" sildiga. Lihtsalt mõned isiklikud kogemused yk.

Ma arvan, et väike arutelu ei teeks kellelegi haiget.
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Kõik, mida ma olen kunagi posti teel saatnud, on saadetud topeltvaakumkottides (kott koti sees). Ma kannan kindaid ja iga kott puhastatakse isopropüülalkoholi või etanoolivanni abil ning puhastatakse pärast sulgemist põhjalikult. See takistab sisuliselt igasuguse lõhna väljapääsu ja vaakumkotid on iseenesest üsna odavad.
Mul ei ole kunagi olnud ühtegi pakki kinni pandud, kuid ma ei ole kunagi rahvusvaheliselt saatnud, nii et see ei pruugi olla täiesti asjakohane. Olen edukalt saatnud nii seeni, umbrohtu ja meskaliini.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Lahe. Tänan teid panuse eest. Kas te panete pakendisse midagi muud peale kahekordselt suletud vaakumkoti, et seda segada?
 

mistun

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ei, aga selle kallal peaksin rohkem tööd tegema. Samuti olen kuulnud mõningatest meetoditest kokaiini varjamiseks, näiteks söele adsorbeeritud või tiotsüanaadiga segatud
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Lugege teemat, mida te kommenteerite, kui keegi ütleb, et kokaiini varjamise meetod on tiotsüanaat, on normaalne küsida, kuidas seda tehakse, mitte kõik ei tea, mis on tiotsüanaat.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Noh, te ei sõnastanud seda varem nii. Tundus peaaegu, et sa kommenteerisid vales teemas. Kui te oleksite öelnud midagi sellist nagu "Ma nägin, et inimesed kasutavad tiotsüanaati. Miks? Kuidas see aitab?" See oleks olnud mõistlik, kuid teie väljend ei vihjanud üldse laevandussuhtele
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Mida arvate ainete pakkimisest koduse 3d-printeri abil?

Ainete saatmisel on oluline imiteerida õiget legendi, mis on märgitud dokumentides (veokirjas).

Võimaluse korral on parem kasutada automaatset kättetoimetamist, sest paki läbib kontrollskannerid õhus.

On vaja teha välja, kasutades võltsitud isiku- ja kontaktandmeid.

Vahel peidan aineid elektroonikasse.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ka mina kaalusin seda tegelikult ka. Paljudes riikides on elektroonikale pühendatud prügikastid, mida saab rüüstata, et saada mitmesugust katkist elektroonikat, sealhulgas trükkplaate ja muud sellist. Nende tihedus on kogu pinnal väga erinev, mida röntgen skannerid kontrollivad. See näib olevat parim viis ainete peitmiseks, kui te jaotate need kuidagi ühtlaselt üle näiteks juhusliku trükkplaadi pinna. Tore.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Kui saata kallis ja suures koguses, peab see vastama loole. See ei saa olla odav peibutus, kui saatmine maksab 2000usd või smth. See peab vastama loole. Kui peibutis näeb välja kallis ja hästi tehtud selle usutav inimesed ostavad ja maksavad tuhat või smth selle saatmise eest. Peab olema loominguline, et raha teenida
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ma sain Hiinast kodeiini proovi ja kui see saabus, sain puuviljakoogi. See ajas mind segadusse ja ma hakkasin arvama, et see on nagu kooki sisse imbunud või midagi sellist, kuni ma lõpuks mõistsin, et see on vales keskmes. Siis ma leidsin külje lahti ja kindlasti oli seal sees kott lahja. Ja see pääses läbi Hiina ja USA tolli. See oli päris kuradi libe.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Huvitav, kas see telliti Alibaba kaudu?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
See oli tegelikult müüja siit, ta tegi proovifoorumisse postituse mitme erineva ravimi pakkumisega. Ma sain temaga esimesena ühendust ja sain soovitud kemikaali ja ta saatis selle paari päevaga ja see jõudis minuni USA-sse veidi üle 2 nädala vist. Ma olin psüühiline, et kirjutada talle arvustust ja teha temaga tõelist äri, kuid ta on kadunud. Ma ei leia teda ega tema postitusi kuskilt ja ma isegi küsisin modilt ja ta ütles, et ta ei tea sellest midagi. See on hullumeelne.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kurat mees o_O

Mul oli sama lugu ühe hispaanlasega, kes saatis mulle 10 pudelit kodeiini hämmastava hinna eest ja ei ilmunud pärast esimest edukat tellimust enam kunagi tagasi, see teeb haiget :D :D
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Kurat, see on karm, alati on valus niimoodi pistikut kaotada
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Populaarsed ained on õudusunenägu. Kui koerad saavad seda haista, muutub teie töö palju raskemaks. Weed, coce, xtc, meth jne... Nõuavad vaakumpakendamist ja isegi siis ei ole see garantii. Nende ainetega mängite põhimõtteliselt mängu, kas nad jäävad kinni või mitte. Kui sa oled tõesti tubli, siis võib-olla 5% sinu pakenditest konfiskeeritakse. On peaaegu võimatu, et ühtegi ei konfiskeerita. Inimesed ei saa sellest aru, see on rohkem seotud sellega, kuidas pakki saadeti, kui millegi muuga. Kui sellega on mingeid punaseid lipukesi, siis on tõenäoline, et seda otsitakse läbi. Puudub tagastamisaadress, mitmetähenduslik kirjeldus, internetis loodud etikett, madal väidetav väärtus jne.
Selle puhul, mida ma praegu saadan, on see üsna lihtne. Sõltuvalt riigist ei pea ma seda mõnikord üldse varjama, sest see on seaduslik. Nad ei saa konfiskeerida esemeid, mis ei ole keelatud. Tavaliselt peidan selle siiski eseme sisse. Midagi väikest, mida saab õõnestada, et paar grammi pulbrit ära mahutada. Samuti ei taha, et ese oleks kergesti avatav. Eseme sisu kättesaamiseks tuleb see hävitada. Niikaua kui see on hästi pakitud, ei paista see ka röntgenis kahtlane välja. Mina kasutan vatipalle, et seda tõesti tihedalt pakendada, et ei jääks tühja ruumi. Samuti ei tohi ese olla liiga raske või kerge selle kohta, mida ta on, nii et ühte esemesse saab panna ainult nii palju või peab tõesti vatiga või millegi muuga täitma, et kaal oleks suurem. PÜHI KÕIK ÄRA!!! Selle asemel, et murda ese lahti, kui nad leiavad, et see on kahtlane, pühkivad nad selle väljastpoolt ja kontrollivad seda jääkainete suhtes. Loodetavasti aitab see
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Katsed väljastpoolt. Huvitav märkus...
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Vabandust, ei, ma mõtlen lihtsalt toodet, mille sees toode on. Näiteks kui ma peidan kokaiini kaisukaru sisse, siis nad tõenäoliselt ei hävita kaisukaru, vaid vaatavad, kas pakendi või kaisukaru sees on pisikesi koguseid. Kui see on positiivne, siis on nad teid tabanud. Ma oleksin pidanud seda selgemalt väljendama, ma saan aru, kust segadus tuleb. Ei, nad ei tupsuta väljastpoolt lol
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jah, ma sain aru. Ma tõesti leidsin teie kommentaari huvitavaks. Ei mingit irooniat
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Mäng muutub keerulisemaks, kui jõuate sadade grammide saatmiseni.
Aga jah.
Esimene punane lipp on päritoluriik. Kui te elate narkootikumide riigis, on teil probleeme saatmisega teistele kontinentidele, nagu usa.
Ma nägin, et mõned väikesed G'd pakuvad euroopast saatmist usasse või austraaliasse ekspressiga. Kunagi tõesti töötas, aeglane ja kindel on parim variant ja ma tean palju nutikaid müüjaid, kes pakuvad ainult posti tavaline posti võimalus ainult nendesse riikidesse. Sul on vaja ainult üks pakett konfiskeerida, et saada juhtumi ehitamine ja uurimine algas. Jääge ohutu G ja viimane.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Suurte koguste saatmisel on kõik see numbrite mäng. Võltsitud aadressid on hädavajalikud. Vastuvõtja peaks kasutama võltsitud nimega postkasti. Saatke ekspressiga. Eesmärk on siin lihtsalt süsteemi võita. Jälgige jälgimisnumbrit. Kasutage jälgimisnumbri kontrollimisel VPN-i!!! Kui pakk on üldse hilinenud, unustage see. See on läinud. Kui viivitusi ei ole ja see on õigeaegselt kohale toimetatud, on tõenäosus hea. See ei ole mäng, mida saab igavesti mängida. Tehke oma raha ja lahkuge enne, kui teie vastu luuakse tõesti tugev juhtum. ÄRGE MUUTUGE MUGAVAKS! Ärge kunagi arvake, et kuna see töötas üks kord ilma probleemideta, siis töötab see ka edaspidi.
 
Top