Question Küsimus metamfetamiini tootmismeetodi kohta Mehhikos!

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Poisid, ma vaatasin seda dokumentaalfilmi: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
Aga mul on küsimus
Selles videos räägiti mõnest Hiinast saadetud kemikaalist, näiteks (CAS 288573-56-8), mida kasutatakse kristallmetaani valmistamiseks Mehhikos.
Mis on see kemikaal? ja kas seda saab veel Hiinast hankida ja kohapeal metat teha? Kas see kemikaal on keelatud? Kuidas isegi muuta see pulber kristallmetaks!?

Tänan abi eest.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
CAS 288573-56-8 on fentanüüli lähteaine, selles videos on viga. Ma arvan, et nad pidasid silmas glükidaate või APAANi, millest on lihtne saada BMK, mis seejärel redutseeritakse metamfetamiiniks.
Ma loodan, et enne uut aastat avaldame üksikasjalikud ja arusaadavad videod metamfetamiini sünteesi teemal erinevatel viisidel.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8

Tänan teid vastuse eest.
Olen lugenud mõned artiklid "fentanüüli kasutamise kohta metamfetamiini jaoks", leidsin, et nad lihtsalt lõikavad metamfetamiini fentanüüliga, sest see on odav, kergesti leitav ja väga tugev.
Nad nimetasid seda "fentanüüliga rikastatud metamfetamiiniks".

Nii et ma arvan, et see on lihtsalt lõigatud aine, mitte tooraine tootmiseks.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Fentanüüliga metamfetamiini lõikamine on äärmiselt ohtlik. Higgs, mis on `glütsidaadid` täpselt, kas see on molekulide grupinimi? Kui jah, siis milline neist on täpselt parim BMK saamiseks? tänan teid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tere. "Glütsidaadid" on estrid, mis sisaldavad molekuli struktuuris 2-metüül-3-oksiraani rühma.
 
Top