• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Avalik [USA] BB kogukonnagrupp Messenger Element'is

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ma olen USAs asuv.
Midwest
Läänerannikult, Californiast ja Seattle'ist.
Elan nüüd Kesk-Lääne piirkonnas
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei Jesse jades, ma olen ise Oklahomas. On tore sinuga kohtuda mees! Milliseid ravimeid te kasutate, valmistate või müüte? Mis on sinu lemmiknarkootikum?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
See on tegelikult, kus mul on minu piiratud edu tegelikult, kuid ma pulbristatud neid siis lahustada neid 90% isopropüülalkoholi ja filtreeritud siis evitada, siis ma pesta saadud kristallid 2 osad atsetooni enne ma usaldasin katse oleks tõenäoliselt õnnestub kindlasti. Ja isegi siis sain ainult 1,5 grammi pseudo ja lõpuks .7 grammi vana hea met..... FRUSTRATING!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Kutt, sa pole kunagi proovinud mdma? Ma usun, et ma vastasin sulle privaatsõnumile. kui mitte, siis saada veel üks. me peame sind kinni panema. igaüks peab korra elus proovima. Mul oli 92. aastal ja olen sellest ajast saadik püüdnud seda teha. Ma ei söö neid pressitud prügipille, mida inimesed müüvad. mis iganes need on, need ei ole mdma. Ma loobusin pillidest. Viimane partii, mida ma tegin pillidega, oli 07, kui ma poppi sain. selle eest, et tegin piisavalt oma tarbeks. Kulutasin 20 dollarit nädalas ja tegin piisavalt, et kogu nädalaks. minu vanaema oli sirge ja ei teadnud, et ma seda tegin.
Viimasel ajal on raevu p2p dope. kui ma alustasin, oli see just moest välja läinud ja ma nägin seda alati kui tootmise näpuotsaga. koos mdma-ga. nii et sain kilo bmk glütsidaati ja kilo metüülamiini Hiinast. arvasin seda lõpuks. põletasin ära crapload enne, kui hakkasin tulemusi saama. Mul oli üks 100gm partii tagasi
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Nagu 2 untsi. ülejäänud olid kohutavad yeilds. Ma arvan, et ma sain sellest aru ja teeksin nüüd paremini. sama asi pmk gütsidaadiga. sain selle lõpus aru. see jama on puhas ja puhas
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Privaatsõnum mulle ja nii kaua, kui olete valmis kasutama eskrooni, saame midagi välja töötada. kui soovite lihtsalt paar tabamust, võin vajutada puhtaid kristalle. või grammi. küsitav hind on määratud, kuid ma võin lisada mõned lisad, kui tellite ja kirjutate ülevaate. Ma võin saata grammi, mida ostate, pluss paar täistugevuse superman pressitud tõmmet. täielik tugevus on 160 mg. Ma ei võtaks rohkem. Ma eelistan 120ish mg. kuid teen aeg-ajalt täieliku annuse. Ma ei saa väga hästi kõndida nii palju, kuid ma soovitan väga proovida seda kõrgel, siis vähendage tagasi, mis teile meeldib. ka inimese tolerantsus läheb palju kiiremini ja kõrgemaks kui mis tahes muu ravim, mida ma olen teinud. Ma ei võta tagasi päeva tagasi. kui kasutada iga päev
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
GGoddammit. 3 korda kadus minu kirjutamine selle glitchi kuradi rakendusega.
Pm mulle. Ma isegi ei mäleta, mida ma kirjutasin. def ei püüa seda uuesti öelda.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hei,
ma nägin just, et me ei saa öelda, kus meil on muud suhtlusvormid. Mul on hea meel, et ma nägin seda, sest ma oleksin seda mõtlemata teinud. Mul on minu info minu kuulutus. kui soovite rääkida ilma selle liideseta. Ma nõuan alati kasutades eskrooni siin bb, kuid vihkan tekstisõnumeid
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Las ma vaatan, kas ma saan sinust õigesti aru, sa ostsid kõik need lähteained ja põletasid suurema osa neist läbi, õppides MDMA valmistamist? Ja te usute, et te teate, mida te praegu teete, ja et teil oleks paremad tulemused? Teil oli ainult üks edukas süntees? Ja see andis paar untsi head MDMA-d? Kas mul on see kõik korras? Kurat, ma kõlab nagu Im on munn, kui ma loen seda tagasi, kuid im tegelikult ei ole! Lihtsalt täpsustan, kas ma sain aru, mida sa mulle ütlesid. Ma kindlasti imetlen teie otsustavust ja stiili! Dude, sa oled mees!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Noh, kui aus olla, siis mul ei olnud mingit meetrikat, mis pidi midagi välja nägema või saagist isegi. või kas lähteained olid õiged. Ma ei ole kunagi näinud mdp-2-p. Ma ei olnud kindel, kas mul oli isegi õige ketoon.
Samuti ei ole kunagi käivitanud mekurikloriidi alumiiniumreaktsiooni. Ma eeldan, et partiid ei anna head tulemust, kuni ma saan aru, mis töötab ja mis ei tööta.
Kõigele, mis on oluline, ma ei ole kunagi varem teinud lämmastikhapet. või seadistanud laboriklaasi seadistust. kui jooksin REI dope, oli kõik diy. sa võid lugeda kirjandust aastakümneid(ja ma olen), kuid need reaktsioonid ei lähe kunagi täpselt nii, nagu nad on kirjutatud. seal on valeinfo kirjutatud palju vana tarvis tahtlikult, et hoida inimesi, kes ei mõista keemiat, et nad saaksid kasutada infot. isegi streikide raamat oli asju tagurpidi, milline kiht oli orgaaniline.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Eeldada, et süntees läheb õpiku järgi, ei ole realistlik. ja kui asi hakkab käima valesti, on vaja kogemust, et teada, mida teha, et seda parandada.
Näiteks....ühel kontol oli sul alumiiniumi aktiveerimine, misjärel paned selle keevasse kolbi.....
kas sa oled kunagi proovinud 54grammist alumiiniumfooliumi, mis kiiresti kuumeneb ja on kindlasti veel elavhõbedasoolaga saastunud, mis tähendab, et sa ei saa endale lubada kinda lõhkumist ja nahale sattumist, mis on topitud läbi 24/40 keeva kolvi kaela? mina ka mitte. ega seda ei ole ka juhendis käsitletud. on miljon asja, mida tuleb lihtsalt teha, et protsessist aru saada. Ma ei saanudki aru, et ma ei lasknud esimestel kordadel piisavalt kuumaks minna. Ma ei ütleks, et mul oli ainult üks jala partii. igaüks andis erineva koguse toodet tagasi.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ma tean, et te ei püüdnud olla munn ja ma ei tea, milline on teie oskuste tase keemias. Mul on null kooli. Ma olen 28 aastat metat keetnud off and on. red phos ja siis lith. seni ei ole kogemusi prope dope'iga. seal on miljon väikest detaili, mida ei ole kirjutatud nendesse aruannetesse, mida me loeme. Ma lõpuks kasutasin piimakannusid, et seda põletada. see võimaldab seda raputada. ja kui ma mõistsin, et see on hunnik metüülamiini3, mis põgeneb refluksikolonni või mis lõppes refluksivoolikuga, hakkasin seda ummistama ja lasin tal rõhku ehitada, et ta uuesti kondenseerida seda ikka kruusidesse jääb see sinna, kus seda vaja on.
 
Top