Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reaktsioon naatriumborohüdriidiga võib väljuda kontrolli alt, kui te ei jälgi temperatuuri. Lisaks võivad väikeses koguses hajutatud vaseühendid häirida lõpptoote puhastamist.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kui
naatriumborohüdriidi reaktsioon läheb siiski kontrolli alt välja, mida ma saan teha, kas süntees on nurjunud? Kui on väikesed hajutatud vaseühendid, kas mul on võimatu neid puhastamisel eemaldada?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mul oli p2np põlema pärast tahtmatut kiiret lisamist nabh4ga see ei teinud midagi negatiivset minu lõpptootele.

Ma filtreerin kõik vaseühendid välja 2-3 kohvifiltriga pärast seda, kui lasin sellel pärast 80c kuumutamist istuda.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
klõps. Sammud 1-5 on paremad veevabades tingimustes (ühe ekvivalendi NaBH4-ga). Pärast seda on saadud nitropropaani ja metallikloriidi kui katalüsaatoriga võimalik kasutada veetingimusi.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
@William Dampier mis on amfetamiini vababaasi BP ja kas seda tuleb vaakumis destilleerida?
Või toimib ka aurudestillatsioon?
Ma tahan oma Freebase'i lihtsalt värvituks nagu vesi!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
videos ütleb novator, et umbes pool 26,25 g CuCl2 lahusest on piisav, et "lõpetada" musta vaskoksiidi moodustumine.

kas ta kasutab tegelikult kogu CuCl2 lahust või ainult pool sellest?

(viimase sünteesi tegin ma lisasin CuCl2 lahust mõõtmata koguses, kuni must vaskoksiid moodustub reaktsioonisegu põhja. ma ei ole veel kindlaks teinud lõpptoote kvaliteeti ja saagist).
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Mida iganes teete, tehke seda kõigepealt mg- või grammi skaalal, lihtsalt selleks, et näeksite, mis toimub. See on palju toodet, mis läheb raisku, kui te kuskil viga teete.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jah. ma olen teinud vähem kui 10g partiisid. tõenäoliselt lähen tagasi 5g juurde, kuni see probleem on lahendatud.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Olen alates eelmisest aastast teinud iga paari kuu tagant 5g partiisid ja alles nüüd hakkan saama häid tulemusi.

mõned näpunäited, mis mul on sellises väikeses mastaabis. Oodake kuni olete lisanud p2np kogu ulatuses ja siis kuumutage seda käsitsi 60c 30-45 min ja sama CuCl2 pärast seda, kui olete kogu selle lisanud. Kuumuta uuesti 80c-ni ja hoia seda 30-45 minutit.

video võtab P2np ans CuCl2 lisamine suurema sünteesi tõttu veidi aega, kuid väiksemate koguste puhul on seda kuidagi vaja, et reduktsioonid käima saada.

kasuta ka võimalikult kuiva IPA-d ja atsetooni, sellel on tõesti suur mõju kõigele, olen leidnud.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Hindan alati kõrgelt tegelikest kogemustest tulenevaid nõuandeid. Ma ei ole veel proovinud kuiva IPA-d :)

mis on teie p2np allikas?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas kellelgi teisel on viimasel etapil palju suurem kogus ainet sadestunud?

pärast seda, kui ma tegin fosforhappega sadestamise sammu, oli mul rohkem kui 4 korda suurem kogus, mis peaks olema amfetamiini sadestumine
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Väga huvitav, ma vaatan ja ootan ekspertide seletust selle kohta :) Olen kuulnud tüüpilisi tänavahäälte selle kohta, et fosforhape peaks suurendama saagist, kuid ma ei tea, miks see peaks rohkem saagist andma ja ka seda, kuidas see mõjutab toote puhtust. Fosforhappest saadud amfetamiinid peaksid ju olema veidi nõrgemad?
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Niipalju kui ma olen informeeritud, tehakse see sama sünteesi raames nagu nitroetaani puhul, kuid seda tehakse nitrometaaniga.
Lõhn, välimus on sama, kuid amiinid puuduvad.

Ma arvan, et seda nimetatakse nitrostüreeniks, kuid ma ei ole kindel, kas ma mäletan seda õigesti.

Edir: Seda nimetatakse B-nitrostüreeniks.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas te oskate öelda, mis on parim viis kontrollida, kas mul on ehtne p2np?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
IPA-d ei ole vaja aurustada, kuid segu T tuleb tõsta 60C-ni.
Kui kogu keemia on puhas, et võimalik, et liiga palju CuCl2 võis reageerida amiiniga.
Kas te oskate kirjeldada segu värvust CuCl2 lisamisel?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Saate teostada sulamispunkti määramist

MP P2NP 64-66 °C
MP B-nitrostüreen 58 °C

Sulamistemperatuur võib muidugi erineda toote kvaliteedi tõttu, see on kõige täpsem, kui toode on täiesti puhas... juhul, kui teie toote kvaliteet võib olla madal, võiksite ümber kristalliseerida ja seejärel teostada MPD!
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
hetkel, kui lisasin vase lahust (kasutasin CuSO4*5H2O) rm-i, muutus see tumehalliks. lisasin seda aeglaselt ja pärast paari esimest tilka lülitasin kuumuse sisse. (rm-is oli ka midagi, mis nägi välja nagu lahustamata boorhüdriidi graanulid.)
kui ma jätkasin selle lisamist, ei muutnud see tegelikult värvi, kuid moodustunud oli vaskoksiidi sete nagu videos. minu kuumutusplaadi tõttu ei saanud ma temperatuuri üle 62C, nii et ma hoidsin seda 62c juures umbes 3 1/2 tundi.
Tegin aga teise sünteesi, kus rm-s ei olnud ühtegi graanulit ja hoidsin temperatuuri pärast CuSO4*5H2O lahuse lisamist 80c juures ja see andis ikkagi sama toote kõige viimases etapis.

tegin ühe sünteesi, kus rm muutus CuSO4*5H2O lisamisel tumeroheliseks ja pärast paari tilka veel tumepruuniks.

kõigi süntide puhul, mida ma olen teinud, on kõik selles esimeses etapis vähemalt tundunud video järgi vastavuses olevat.

ma arvan, et kõigi seni tehtud sünteeside puhul olen pärast CuSO4*5H2O lisamist jätnud rm kas nii nagu ta on, kus vaskoksiid on paariks päevaks põhja jäänud, enne kui ma selle eraldan, või olen jätnud eraldatud lahused koos 25% naohi lahusega neis 2 päevaks seisma. kas see võib olla probleem?

ka midagi kummalist juhtus, et midagi sadestus "põhilises oranžis lahuses" pärast selle jätmist paariks päevaks üksi, kas see jäeti pärast eraldamist koos naoh lahusega või lihtsalt jäeti 2 päevaks enne eraldamist koos vaskoksiidiga põhja. (ma ei usu, et vaskoksiidi ekstraheerimisest saadud lahuses oli mingit sadestust).

võib-olla teine võimalik probleem on see, et kui ma mõned minu p2np ümberkristalliseerisin, proovisin kasutada naatriumvesinikkarbonaati selle puhastamiseks, kuid lisasin liiga palju (umbes sama palju naatriumvesinikkarbonaati kui p2np. lisasin seda lahuses, kui p2np oli lahustatud kuumas etohi lahuses. (siis panin selle sügavkülma, filtreerisin selle, kui p2np oli sadestunud, siis tegin tavalise ümberkristalliseerimise, lihtsalt lahustades seda ja sadestades seda pärast külmutamist.) aga võib-olla ei eemaldatud naatriumvesinikkarbonaati. võimalik, et võib-olla on naatriumvesinikkarbonaat minu kasutatavas p2np-s olemas.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
tänu gordonile.

ma tegin vist 3 ümberkristalliseerimist, seega peaks mul olema väga puhas toode. praegu on see koheva konsistentsiga, sellel on nõrk lõhn, kus see oli kunagi väga terav ja on helekollase värvusega.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma püüan seda teha ühe korraga. kas ma tegin veel midagi, mille kohta te võiksite öelda, et see võib olla minu ilmselge ebaõnnestumise põhjus?

kas CuSO4*5H2O on CuCl2 asemel kindlasti ok kasutada?

panen varsti pildi oma p2np-st. loodetavasti homme.
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
CuCl2 on lahustuvam kui CuSO4*5H2O, mis võib põhjustada RM lahjendamist.
Mõnikord võib RM pärast CuCl2 ja NaOH lisamist 20-40 min pärast tahkuda ja amiinilahust saab kergesti dekanteerida.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
märkasin seda. ühes partiis, mida ma tegin, lisasin CuSO4*5H2O-le veidi rohkem vett, et veenduda, et kõik lahustuks. kuid see ei lahustunud kergesti. kas te oskate öelda, kui palju lisavett võiks lisada, enne kui see probleemiks muutub?
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Õhtul tegin täna taas mõned katsed, kasutasin IPA asemel metanooli.

Mida ma võin öelda, on see, et NaOH lisamisel ei teki 2 kihti.

Mis minu arvates ei ole antud juhul halb, sest siis saab kohe sadestada soola...

Ja mida ma võin ka öelda, on see, et kiirus on väga tugev pöördel ja sellist kvaliteeti pole ma ammu saanud...


PS.sorry minu halva inglise keele eest
 

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Täname sünteesi ja video GhostChemist. Mul on üks küsimus: Kas keegi on arvutanud lõpptoote puhtuse?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
215
Points
33
Keemiline analüüs näitab, et Na2SO4 esineb lisandina, kui kasutati alkohole. Enamikul juhtudel sõltub puhtus lähtereaktiividest ja edasisest puhastamisest.
 
Top