Mefedrooni (4-MMC) süntees; lihtne teostada- kõrge saagikusega

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Palju õnne, nii et teie toode näeb pärast reaktsiooniaja lõppu ja enne pesemist/puhastamist välja selline, eks ole? Kui jah, siis oleme kõik uudishimulikud teie salapärase meetodi suhtes, et saada reaktsioonist superpuhas toode, mis iseenesest ei ole puhas koos paari kõrvalreaktsiooniga. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Ma ei pese midagi ma viska hapet ja atsetooni segada ja saada see all.u vaja teada, mida u teha freebase ma tegin 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Serveeri Wickr.me/singal/tegram Vajad vastuseid küsimustele, maksa usaldusväärselt või loo koostööd :)
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Noh, kui ma teen oma 4mmc liiga puhtaks ja mitte stimuleerivaks, siis ma tõenäoliselt lihtsalt lähen 2009-10 stiilis ja segan metülooni koos mefedrooniga, sain sellest kombinatsioonist aastate jooksul mõned hämmastavad kõrgused välja
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas mäletate, mitu milligrammi metülooni ja mitu milligrammi mefedrooni oli see kombinatsioon?
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Kas rotovap peab selles reaktsioonis olema?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
@thevines2: Nii tunnen ka mina. Mind ei huvita, kui palju paremad on räpased ravimid, parem on kompenseerida teise puhta ainega. Räpased narkootikumid on lihtsalt mitu tundmatut ainet niikuinii.

@K-Cyanide: Kuidas ma tean, et teie tootes ei ole reageerimata lähteaineid, kõrvalsaadusi ja HCl-i? Oh õige, sul on, sellepärast on see nii palju parem. Sa võid ka kanalisatsioonipuhastit nuusutada ja see on mõnus, aga kas sa peaksid?

Tehke puhas toode. Kellelegi ei meeldi? Boohoo tehke midagi muud, mis neile meeldib ja tehke seda õigesti. Sa võid teha metat vanadest patareidest tulekustutis, aga kas sa peaksid??

Sa oled nii hea, miks sa ei isoleeri isomeere ja kõrvalsaadusi, biotesti ja saadad siis massispetsifikatsiooni? See edendab uuringuid ja annab teile teada, kas te pakute oma klientidele halba toodet. Kas teid huvitab see või on see raha teie jaoks?

Teie meetod on halb. Kõik teavad seda. Nii nagu ka teie. Sul on "tänavale piisavalt hea" suhtumine ja ma leian, et see on solvav. Ilmselt lõikad ka kofeiini ja beebitoiduga, mis? Sinu 4mmc ei ole stimuleeriv? Sa unustasid R-isomeeri või midagi? Ma olen näinud kena 4mmc kristalle, aga sul on pruun pulber, mida sa nimetad 99%, mis ei ole stimuleeriv? Sa oled valetaja ja tänavapüüdja. Teie meetodi iga samm on prügi, sellepärast näen ma seda teemat iga päev, kus kutsutakse välja teie vigu ja teie mürgist eluviisi. Väga sobiv kasutajanimi, vend. Sa teadsid, mida sa tegid lol

Huvitav, kumb on parem, kas sigaretid või nikotiin?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kui reageerimata lähteaineid oleks väga palju, siis rebiks see teie näolt liha maha. Lihtsalt õrnalt lõhnastamine on väga valus, mis on tõenäoliselt 1 mg või vähem tähis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Samuti, milline kanalisatsioonipuhasti tundub mõnus? Mul on HCL+H²O, H²SO⁴ ja NaOH. Ma saan seda, kui see on midagi muud, aga sa jätsid mind intrigeerima. Tänud väärtusliku panuse eest!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ma ei usu, et see on evangeelium. Isiklikult võin öelda, et dekstro-metamfetamiini.HCl ja amfetamiinisoolade puhul on palju kasu isegi kõige väiksemate lisandite eemaldamisest. Kasu seisneb "meele selguses" ja väga kerges comedownis. Loomulikult võib olla teine "soovitud mõju" määratlus, mis sai defineeritud tavalise kaubandusprahi kasutamisega, mis on muutnud amfetamiini delirantiks, kuid ausalt öeldes ei ole see minu probleem.

Mul on tunne, et 4-MMC puhul võib esineda kõrvalreaktsioon, mis hõlmab karbonüülosa, eriti kui kasutatakse liigset metüülamiini. Samuti olen veidi üllatunud, et keegi ei vaevu bromi eemaldamisega, kui värv näitab selgelt, et sitt on ikka veel olemas (punane/roosa), Ei bisulfiiti, tiosulfiiti ega söe, miks mitte?

@DavidNichols Ei ole reduktiivset aminatsiooni. See on asendamine.

Kõik lahkesti hakkavad teistele natuke lõdvemaks tegema ja samuti kõik lõpetavad "ex cathedra" "jumala eest rääkides" postitamist. Lõppude lõpuks me kõik keedame ainult veega ja asi ei ole "võitmises" ok?

thx
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
nukleofiili (metüülamiini) ülejääk vähendab sekundaarse amiini reaktsiooni tõenäosust bromoketooniga, kuna sekundaarne amiin on reaktiivsem.
tingimusega, et ta võttis kuiva bromketooni, tõenäoliselt ei olnud vaba broomi, kuid lahuse värvus näitab selgelt, et algses bromketoonis oli suures koguses lisandeid.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Loomulikult on seal verine bromiin, näete seda!
Lihtne nagu on: Lisage punakas lahusesse veidi tiosulfaati vees, kuni see muutub värvituks. Bromist sai bromiid.

Te leiate, et igas reaktsioonis, milles broom on kaasatud selline samm, need, milles seda ei ole, kasutavad järgneva sammuna puhastamist kromatograafilise kolonni abil.

Samuti kihla vedada, et metüülamiin kui primaarne amiin on reaktiivsem, palju reaktiivsem kui metkatioon kui sekundaarne amiin, rääkimata väga tõenäolistest steroossetest takistustest.
Mul on siiski probleeme mõista, miks Metüülamiin ei peaks reageerima Keto-rühmaga, mis ei oleks probleemiks, kui bromketoon on juba muundatud sekundaarseks amiiniks, sest siis moodustub ainult imiin, mis pöördub tagasi kokkupuutel mõne veega, kuid kui see juhtub bromketoonil, siis moodustub amiin ja bromo asendatakse OH-, hüdroksüül.....
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Sellised värvid võivad olla tingitud ka kõrvaltoimetest, kuid kahtlemata tasub bromoketooni pesta naatriumtülosulfaadiga või kontrollida vaba broomi olemasolu. Ma usun, et tõenäoliselt on tegemist kas dibromoketooniga ja/või osalise bromimisega rõngasse.
Sekundaarsed amiinid on reaktiivsemad ja metkatinoonil on steriilsed takistused. Et te saaksite sellest reaktsioonist paremini aru, soovitan teil uurida lisandite analüüsi mefedroonis; on olemas suur hulk teaduslikke töid lisandite analüüsiga. Lühidalt, nad tuvastavad lisandeid katinooni enesekondensatsioonist (lõppsaadus on imidasool), katinooni kondensatsioonist bromoketooniga, ma ei näinud imiini moodustumist katinooni kondensatsioonireaktsioonil metüülamiiniga.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Olen seda teinud ainult üks kord väga väikeses mahus ja kummaski kihis ei ole olnud jälgegi oranžist. Tegelikult mõtlesin alguses, et ma panin viga, sest ma näen siin palju fotosid, millel on oranžikas.
 

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
väga selge teema, aitäh selle teadmise jagamise eest 🙏
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
kas keegi saab mulle meetodi saata?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
vend, miks te ei freebase 4-mmc ja destill incase rotovap ?

Mis on keemistemperatuur freebase ja vaakumi all, kas sa tead?
 
  • Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
vajate väga tugevat vaakumit suurusjärgus 10 mikronit, mefedrooni vaba alus isekondenseerub väga kergesti, vastavalt sellele on vaja keemistemperatuuri vähemalt alla 100 kraadi, veelgi parem isegi madalamal.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@K-tsüaniid
Täname selle üksikasjaliku menetluse eest. IMHO on see üks parimaid siin tegelikult.
 
  • Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Tere poisid. Sain uued keemid ja nendega minu viimane teadaolev süntees bromi-tolueeni ja metiiliga ei tööta. 4-klorofenüül-1-brometüül-ketoon, lahustiks dcm. Pärast reaktsiooni üritan hapestada, kuid ei jahu tilgad... Ma lõpetasin segamine, ja seal oli 2 kihti ma võtan neid eraldi konteinerites, ja üks konteiner hakkas kristalliseerumine.. Ma sain mitte palju umbes 10% kristallid, ja palju rasvane kleepuv kollane pasta... Kas keegi saab mind teele viia?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Laadige mõned pildid mite ei ole piisavalt kaua reageerinud
 
Top