Question Ma olen uus siin, vajan inimesi, kes vajavad ketamiini, kuid palun, kuidas ma saan kasutada turu escrow siin

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Head päeva kõigile.....

Ma olen Uus siin ja mind tutvustas siinne kolleeg, kes ütleb, et siin on turvalisem.... Olen saanud mõned ketamiin kuid asi on selles, et ma otsin inimesi, kes võiksid olla valmis töötama minuga isegi näost näkku ükskõik millises riigis. Ja ka palun kuidas ma saan kasutada escrow meetodit bbgate ma vajan abi palun.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Mis on puhtus Clark
 

alikuma009

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
22
Reaction score
7
Points
3
Igasugune idee siin, kuidas Escrow's töötab.
See tundub kummaline nagu teised seal, see tundub mulle kummaline.??
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Mis ei ole teile selge?
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kas me saame siin töötada Escrow'ga, kui see on võimalik kutt
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Jah off muidugi mate väga võimalik töötada eskava siin Okey. lihtsalt DM mind räägime ja kus täpselt.
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Okey.
Lihtsalt saatke mulle oma kontaktandmed, et me saaksime seal kõik korraldada, et siis tulla eskrooni korraliku korralduse jaoks.
Mõte, kuidas kasutada eskrovi meetodit siin. Kas te olete seda siin varem kasutanud.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
clark on nii täis paska, et ta üritab teid teie raha välja petta... nii mugavalt ütleb, et tema toode on 95,9 protsenti puhas. ja Kust sa need arvud said? Sul on GC/MS seal ? Kindlasti kui sul olid nii spetsiifilised tulemused, siis peab sul olema väljatrükk, mille saad esitada
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Cajun Gopnik

tänan hoiatuse eest ❌🚯 kuid ausalt öeldes olen nii veenev, et töötan ..CLARK012.. alguses arvasin, et see viib pettuse juurde, nagu sa ütlesid, kuid sitt ei lõppenud pettusega bro, ma tellisin mõned paar grammi ja kõik tuli läbi. Nii et praegu ma lähen täis tellida Escrow foorumis nüüd lihtsalt, et mul on raske kasutada escrow siin, kuid ma istun ja mõtlen seda enne päeva lõppu. Väike nõuanne teile, saada määr hirmu kelmuse oma südames ja avada oma enese anda see proovida oma ise rinnahoidja. Täname nõuannete eest rinnahoidja
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, olge palun viisakad ja ärge solvake teisi foorumi liikmeid. Avaldage oma arvamust ilma halvasti rääkimata.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Selles, mida te just ütlesite, on nii palju viiteid, mis TÕENDAVAD, et te olete TÄIESTI PÕHJA. Igaüks, kes loeb nende kontode vahelist vestlust, võib näha, et need postitused on samalt isikult.

Esimene märk on teie puudulik inglise keele oskus.

Teiseks, selline kirjavahetus kahe kasutaja vahel, kes on seotud tegevusega, mida sa üritad kujutada, oleks juba ammu viidud privaatsesse vestlusesse ilmselgetel põhjustel. mitte kõigile nähtavaks.

Ja teie põhjenduse järgi, et võtke risk ja usaldage võõrast, siis miks on ostja see, kes peab riskima ja teile raha saatma. Kindlasti, kui teil oleks toode, mida te väidate, et see räägiks enda eest ja teil ei tohiks olla probleeme "usaldada võõrast" ja saata välja väike summa, enne kui küsite tasu, et luua usaldus ja edendada oma toodet..

MA KUTSUN SEETÕTTU ADMINISTRAATOREID ÜLES BLOKEERIMA TEIE KONTOT JA TEISI VÕLTSPROFIILE...KUI SEE EI OLE TEIE SAIT..KES TEAB
 
Top