Question Kuidas lõigata kokaiini?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Tere BB poisid, tore teiega kohtuda

Tahtsin küsida teilt, kuidas on hea koksi lõigata ja milliseid materjale ma selles protsessis vajan
Ma lugesin Redditist, et ma võin kasutada laktoosi või inositooli. kuid see ei olnud täielik ja selge juhend.

Samuti pean teadma, kuidas ma pärast lõikamisprotsessi uuesti rokkida? Oleksin väga tänulik, kui keegi aitaks mind selles protsessis, saates mulle lingi või artikli protsessi jaoks.
Ma olen keemias noob, nii et ma loodan, et see protsess ei ole keeruline.

Ma lugesin, et ma võin kasutada bensokaiini, kuid seda kemikaali on raske leida. Kas laktoos või inositool on head valikud?

Tänan teid poisid.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Tõsi. mitte üks lõikamine ei ole hea. kuid tegelikkus on see, et lõikamised on see, mis annab madalama taseme turustajatele kasumimarginaali. nii et kui te peate seda tegema, tehke seda võimalikult ohutul viisil.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Tere, teil on 2 võimalust levamisool
ZiBVmn0k9y
ainult vaja aurustada wather ja teha pasta JA pesta whit atsetoon puré, sest laborid lisada midagi halva lõhnaga ,Üks kord, kui sa pesed panna kuivama ja teha peen pulber ,levamisool läbida crack test ,Aga ei lisa exceso ,see on tõesti hea toode ,lisada 10% ,ja see lisab Shiny ,wey toote puré atsetooni pressida vormi vähe kaaluda ,ei kasuta hidráulico press sest ei ole rohkem Shiny ,ja kasutada incandesent pirnid ,teine võimalus on fenatsetiin Aga sa pead bencene töö jaoks on rohkem dificult saada
 
Top