Question Kuidas lõigata kokaiini?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Tere BB poisid, tore teiega kohtuda

Tahtsin küsida teilt, kuidas on hea koksi lõigata ja milliseid materjale ma selles protsessis vajan
Ma lugesin Redditist, et ma võin kasutada laktoosi või inositooli. kuid see ei olnud täielik ja selge juhend.

Samuti pean teadma, kuidas ma pärast lõikamisprotsessi uuesti rokkida? Oleksin väga tänulik, kui keegi aitaks mind selles protsessis, saates mulle lingi või artikli protsessi jaoks.
Ma olen keemias noob, nii et ma loodan, et see protsess ei ole keeruline.

Ma lugesin, et ma võin kasutada bensokaiini, kuid seda kemikaali on raske leida. Kas laktoos või inositool on head valikud?

Tänan teid poisid.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Kui te kavatsete seda teha, ärge lõigake seda millegi aktiivsega. kasutage bensokaiini või lidokaiini. ärge kasutage kofeiini või inositooli. segage seda hästi. sõelake seda. pange see paariks minutiks ahju ja tehke sellest hidraulipressiga telliskivi.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
im ei ole üldse nõus... bensokaiin, prokaiin jne on antirütmilised ained ja võivad põhjustada rohkem ohustatud südame seisundit . seda kasutatakse laialdaselt, kuid see ei ole üldse hea mõte... ausalt öeldes on kõik kokaiini lõikavad ained ohtlikud, üks kõige ohtlikum on lisatud kolumbia/peruu tehastes , im ei hakka siia kirjutama nime, et mitte anda ideid , selle väga tuntud, kuid neewbie ei tohiks isegi mõelda selle lisamisele.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ja nad teevad seda, sest see suurendab tõhusust, kuid tõesti vastik ja ohtlik kraam ja nii on see alati lõigatud, ei ole kokaiini, mis ei ole sellega lõigatud, sest Lõuna-Ameerika tootjad lisavad seda.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ma arvan, et te mõtlete Levamisooli, täiesti jama!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Täname teid abi eest.

Ma küsiksin järgmist:
1. Kas laktoos on hea lõikamine?
2. Kas on muid võimalusi, kuidas teha telliskivi või uuesti kivistada pulbrit, kui ei kasuta hüdraulilist pressurit?
3. Miks te ei soovita kasutada inositooli?
4. "segada see hea" sa mõtled, et ma lihtsalt segada seda plaat? keegi soovitab mulle lahustada nii koks ja lõikevahend lahuses, et siduda molekulaarsel tasandil. Mida te siis sellest arvate?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
See ei pruugi olla ohtlik, kuid see teeb teie nina täiesti kleepuvaks.
Miks te ei kasuta tauriini?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

täpselt....theres me ei saa midagi teha ... me peame seda eeldama, aga oht tuleb siis, kui mõni mees loeb sellest ja mõtleb, kurat..ma lisan rohkem, et suurendada võimsust siis ill olla kuningas! ja selle sitt asi, mis on annusest sõltuv.... vähe on väga halb, aga piiri ületades võid tappa inimesi. võibolla ei ole hea asi, millel on moraal või südametunnistus, kui müüa narkootikume, aga.....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
kõik polüalkoholid on suur mõju seedesüsteemis...ive näinud inimesi, kes võitlevad vannitoa pärast tarbida lõigatud kraami manitooliga... nagu alati... selle annusest sõltuv.... laktoos annab hea välimuse, kui sa teed seda õigesti... sa võid kasutada "magic", mis on täpselt kalaskala puhta koksi välimus... kuid sa pead seda tegema või osta edasimüüja juurde
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
dont do it mate... see võib tappa inimesi või saata energency room väga halva reaktsiooniga.
on palju rohkem
"tervislikke" võimalusi.... kui oled kindel, et su koks ei kasuta suitsu on ilusaid ja maagilisi võimalusi... aminohapped on fantastilised selleks, aga kui keegi üritab teha baasi või cracj siis on see võimatu... ja halb lõhn... aga visuaalne tulemus on fantastiline... näiteks valiin , trüptofaan.... (valiin oleks visuaalselt ideaalne lõikamine, aga suitsetamiseks kohutav)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Miks Valin või trüptofaan oleks hea visuaalselt see on valge pulber, millel puudub sära, mis peaks seda hästi välja nägema?
Kui soovite, et see särab ja näeks hea välja inositool on halb idee.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ma arvan, et see on hea, kuid kas te saate anda mulle vihjeid, kuidas seda "õigesti teha"?

Kindlasti mitte,
ausus siis raha.
Ma küsin lihtsalt mitteefektiivseid lõikevahendeid.

Ma arvan, et see on hea mõte, Kas te võite anda mulle vihje segamise meetodi ja uuesti kivistamise kohta pärast lõikamist? kas ma peaksin kasutama lahustit või smthn.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ma arvan, et Tauriin on hea mõte; see näeb välja valge ja läikiv pulber, Aga ma arvan, et see lõhnab erinevalt tavalisest koksist Õige?
Kas te teate head meetodit segamiseks? nagu peaksin ma lihtsalt segada seda VÕI on parem lahustada mõlemad kemikaalid lahusesse, et siduda neid molekulaarsel tasandil.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Kas te saate selgitada, mida te mõtlete lahuses lahustamise ja sidumise all?
See sõltub sellest, millises koguses te tahate rüüstata ja kui palju te tahate seda lõigata?
Kui te segate pulbrit, kaotab see helvestruktuuri.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tauriin on lõhnatu ja kergelt hapu maitsega, see ei ole psühhootiline ja on endogeenne aine, mis ei ummista limaskesta. Isegi kui te seda teate, ei ole oluline seda nina kaudu võtta, palju meeldivam kui midagi muud. Ja kuna inimesed teavad niikuinii, et sa venitad, siis on nad õnnelikud, et sa ei pannud sinna mustust.
Kuidas sa seda teed, ma ei tea, pead midagi välja mõtlema, tauriin on vees lahustuv, sul oleks see võimalus vähemalt.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
peaks sõltuma allikast, mida ostsite... minu olid ultra läikivad ja valiini tagaajamisel on see täiuslik välimus... palju parem kui muud asjad... noh, puhas efedriin hcl on ka täiuslik , tegelikult peaks professionaalne lõikur teadma, et PRO lõikamine efedriiniga annab täiusliku tulemuse, kuid, ohtlikuks
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
re-rock nagu te nimetasite selle põhiline mate... u vaja atsetooni või di-etüüleeter ... press oleks hea idee, kuid on ka teisi viise plly surve, olla fantaasiarikas bro
 
Top