Question Kui keeruline on importida kokapasta või kokaiinvesinikkloriidi Ladina-Ameerikast Euroopasse?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kui raske on vältida tollikontrolli ja leida päritoluriigis tõsine ja seaduslik kontakt (ilma pettuseta), kes on valmis Euroopasse eksportima?
Tänan teid kõiki!!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kuidas on kokatee mate de coca või hoja? Kui raske on seda ümberpakendatuna teist tüüpi "teena" saata?

Oleksin sellest huvitatud, kui keegi oskab näidata saiti, mis ei ole pettus või aidata mind siin.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Saatmisviise on liiga palju ja peaaegu kõik teavad neid minu riigis. Mida te peate välja selgitama, on see, kas kokalehtede eksport on nii minu riigis kui ka teie riigis seaduslik või ebaseaduslik. Kui see on toota toodet, mida paljud tahavad, oleks seda võimatu transportida, sest kokalehtede kogust kasutataks ja kuna see on taimset päritolu, peate te täitma liiga palju nõudeid ja teil peab olema ettevõte, kes deklareerib kasutamise ja maksud, kuid niipalju kui ma saan aru, on eksport ebaseaduslik.
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10g võib teie jaoks olla hea kogus, meie jaoks ei ole see riski väärt.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ma arvan, et see saabub, toll ei vaata kõiki pakendeid ja vähem päritoluriigis

Otsin kedagi, kes saadaks mulle 7 grammi
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Nad on skaneerijad, sekundite jooksul teavad nad, et orgaaniline toode läheb värviliste tagakülgede järgi ja nad vaatavad selle üle, seda on väga lihtne tuvastada. Sa pead nägema, kes on julge, kes võib saata teile 7g, see ei ole kasumlik nii palju palavikuga
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Te võite anda oma andmeid, kes saab. kuid andmeid, kes saadab? Nad näevad seda küsimust lihtne, kuid ma arvan, et see on väga raske ja nad võib-olla varastada raha väikestes kogustes meile ei ole kasumlik, see on rohkem probleem, kus midagi juhtub see ei ole seda väärt on mõtlemine palju
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
panete grammid ilma tagastamisaadressita ümbrikusse ja jätate selle suvalisse oma linna postkasti ning vaatate, mis juhtub.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ma selgitan ainult seda, mida olen juba näinud või proovinud, kuid ei ole huvitav teha midagi, mille puhul grammi risk ei ole seda väärt.
 

Attachments

  • Tx3aX9tjN4.jpg
    Tx3aX9tjN4.jpg
    230.6 KB · Views: 118
Last edited:

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Kas te tõesti arvate, et nad annavad selle seadme iga tellimuse puhul edasi? Võimatu kasutada tuhandete igapäevaste tellimuste puhul. Teine probleem on see, et hästi pakendatud ja mõnda meetodit kasutades väheneb tellimuste konfiskeerimise tõenäosus. Ma ei ütle, et see on lihtne, sest sellest hetkest alates, kui sa saadad ravimeid, muutub kõik keeruliseks, ma lihtsalt ütlen, et on meetodeid, mille eduprotsent on suurem
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Bulksplit ship envelopes?,to usa võimalik?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Etapid, mida järgitakse on: see saabub tolli, see läheb läbi skänneri, kui see näitab, et see on midagi tolmune ja see annab tooni skannerite ekraanidel seda kontrollitakse, et lihtne ilma etiketid kotid nad panevad mitu modaalsust nende hulgas see masin, mis on täpsem ja narkootikumidevastased koerad on pidevalt kontrollida lõhnad, siin on teine tase läbivaatamise, sellepärast me teame, et praktiliselt kõik langeb
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Jälgiskannerid, esimene etapp ja viimane, ei vaja koeri.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kas teil on [Reship Repacking] ettevõtted] Columbias, rahvusvaheliseks saatmiseks Euroopasse?
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ma võtan kokku, et teil on lihtsam mõista, ei ole midagi huvitavat meile grammide kaupa oht saadetiste puhul on suur see ei ole riski väärt. Kes ütleb, et ta teeb seda hästi on ostja otsus, kui ta kavatseb riskida oma raha, kui nad arvavad, et see on lihtne, noh, ma soovin neile palju õnne, sest me juba teame tulemus kõik hüpoteesid, mida te pakute, et nad on lihtne näha, nad peaksid proovima.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
ei ole riski väärt
 

Attachments

  • HjsqJ7DZTr.jpg
    HjsqJ7DZTr.jpg
    28.7 KB · Views: 114

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kas teil on võimalik pakett kullerile üle anda?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mul on võimalus palju asju, kuid ma kordan, et see ei ole meile kasumlik
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Koksilaborite tõus Euroopas tähendab salakaubandusliku kokaiinitooriku "surma

Uus artikkel vice, see ütleb, et kokaiin on peaaegu tuvastamatu plastist ja kui isik, kes saavad kokaiini Euroopas on püütud on raske tõestada, et ta teadis, et toode oli immutatud kokaiiniga.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kummikutes on see kamüfeeritud, kuid see modaalsus on juba vana ja sel sügisel on langenud peaaegu kõikvõimalikud saatevormid, sest siin on nad selle teema jaoks väga hästi koolitatud. Ja kui te arvate, et see on lihtne, siis need, kes näevad seda laevanduse küsimust väga lihtsana, peaksid seda proovima. Palju õnne.
 
Solution

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Jah, raske tõestada, et me teame, et plastik oli kokaiiniga immutatud. Euroopa inimene võiks luua veebipoe. % tootest saabuks ilma kokaiinita, et seda klientidele müüa. Teine % oleks kokaiiniga immutatud. Kui see isik ühel päeval tollis kinni püütakse, võib ta alati eitada, et ta teadis, et tooted on kokaiiniga, tõenäoliselt oli see mõne tema kliendi strateegia, et importida kokaiini tema nimel.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ei ole oluline, kes on isik, kui andmed selle kohta, kes ostis ja kes müüs, on olemas, siis on neil ilmselt probleeme, kui nad tuvastavad toote, kuid kõik siin esitavad oma ideid. Küsimus on selles, mida nad praegu teevad, et nad ei kaotaks raha ega oleks probleeme. Meie jaoks, kui tuleb risk, peab see olema seda väärt, see tähendab, et on hea raha läbi muu, me ei ole huvitatud sellistest saadetistest, mis ei käidelda suuri koguseid.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ma näen, et te kõik räägivad väga kindel, et see on lihtne nende fotodega ma näitan teile seadet, mis ei pea avama sisu teada, mis on sees pakendid, et nad ütlevad, et nad ei kontrolli ma loodan, et nad on ajakohastatud võimsused, mis on palju rohkem meie lisatud riigi fotod
 

Attachments

  • cJBVXktNn2.jpg
    cJBVXktNn2.jpg
    28.7 KB · Views: 124
  • PebuQ4Cviq.jpg
    PebuQ4Cviq.jpg
    18.6 KB · Views: 129
  • B3ImPvVQc4.jpg
    B3ImPvVQc4.jpg
    184.5 KB · Views: 126
  • 8Nfkl1z4LZ.jpg
    8Nfkl1z4LZ.jpg
    230.6 KB · Views: 120

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Lennukiga selle peaaegu võimatu. Lõuna-Ameerika ei ole Hiina tuhandete aliexpressi sarnaste online-müüjatega, kes saadavad iga päev tuhandeid pakke. kõik, mis läheb lennukisse ja lennukist välja, saab täielikult kontrollitud väga lihtsalt! Ainus võimalus midagi lennukisse saada on see, kui sa seda alla neelad ja isegi see peab olema mõistlik. Sa ei saa olla William UK-st keskmise/väikese sissetulekuga ilma fam või ärisidemeta Kolumbiaga ja minna Kolumbiasse 1 nädalaks. Sa oled super punane lipp!

Laevaga/konteineriga saatmine on kõige lihtsam, kui saad seda korraldada. Narkootikumid peavad olema seaduslikus konteineris seaduslikust firmast. Uue firma asutamine ainult salakaubaveo jaoks on ajaraiskamine. Esimesed 2 või 3 aastat kontrollitakse kõiki teie konteinereid.

Pidage meeles, et Lõuna-Ameerika riigid on ELi ja USA pideva surve all, et nad teeksid rohkem narkootikumide salakaubaveo ja rahapesu vastu. Kui Ladina riik saadab pidevalt narkootikume ELi või USAsse, on suur tõenäosus, et neid tabab teatud ekspordikeeld, pangad pannakse musta nimekirja ja rahalised vahendid külmutatakse või konfiskeeritakse jne.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Täiesti nõus ja hästi selgitatud. Paljud näevad lihtsaid tellimusi ja meie riigis kontrollivad nad kõike väga üksikasjalikult, sest ebaseaduslike ainete järele on suur nõudlus.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
täiesti nõus ja hästi selgitatud. Paljud näevad pakendeid lihtsalt ja meie riigis vaadatakse kõike väga üksikasjalikult üle, kuna suur nõudlus ebaseaduslike ainete järele on suur
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ma olen nõus, et Columbiast pärit laeva kokaiin on väga raske, ainult inimestele, kellel on head teadmised teadusest ja kes kasutavad täiustatud meetodeid.
Aga on võimalik saata Brasiiliast. Brasiilia elanikke on Euroopas nii palju, et mõnes kohas on brasiillasi rohkem kui eurooplasi, eriti mõnel töökohal, sest brasiillasel ei ole Euroopasse saabudes oma kõrgharidust tõendavat diplomit, nii et ta peab minema tööle ehitusele või tehasesse. Kolumblased ja mehhiklased on haruldased, võib-olla seetõttu, et brasiillased on rikkamad ja saavad reisida. Ma ei tea, kuid tõenäoliselt ostavad nad asju Brasiiliast, pakid ei ole kokaiini suhtes nii kahtlased kui Boliiviast või Kolumbiast saabuvad pakid.
 
Top