Question Kui keeruline on importida kokapasta või kokaiinvesinikkloriidi Ladina-Ameerikast Euroopasse?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kui raske on vältida tollikontrolli ja leida päritoluriigis tõsine ja seaduslik kontakt (ilma pettuseta), kes on valmis Euroopasse eksportima?
Tänan teid kõiki!!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
tere. Olen Ladina-Ameerikast ja mul on juurdepääs kokaiinile 98%, vajan tõsist kontakti kellegagi Euroopast.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
saatke mulle oma telegrammi kasutaja ja ma võtan teiega ühendust, Kui te olete pettur, on teil väga raske mind petta, sest ma olen pettuste ekspert.
aitäh!!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma ei ole pettur, ma tahan lihtsalt ausat kontakti kellegi Euroopast, et saaksime koos raha teenida.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Võite kasutada BB Escrow'd oma tehingute jaoks, et vältida pettust.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sa ei pruugi olla pettur, kuid siiani saan sisestada saite, kus nad toodavad seda, ükski ei saavuta 98% See on lihtsalt kommentaar, mis aitab kaasa minu teadmistele
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma räägin 98%, et öelda, et toode on kvaliteetne, kuid see ei pruugi olla 98%... See võib olla 95%, 93% 96%, kuid ma kinnitan, et see on parima kvaliteediga
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
ok, ma saan aru, ainult kui te kavatsete midagi teha, peate tegema kõik endast oleneva, et see läheks hästi. Pea meeles, et sa pead saatmisel olema väga praktiline, ära kunagi anna oma andmeid või elukoha kohta. Otsi keegi, kes teeb seda sinu eest ja tahab teenida lisaraha.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mul on 1 inimene, kes soovib midagi sellist teha, kui soovite, annan teile kontakti, rääkige ja leppige kokku.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Viimastel aastatel on Euroopat vallutanud brasiillased ja ilmselt saavad nad palju posti Brasiiliast, mis on hea võimalus saata koos kogu selle postiga ka kokaiini.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Tere, ma olen Col. Valle del Cauca'st, kus kõik on väga odav

Minu soovitus on, et te ei tee saadetisi, see on äärmiselt delikaatne, teil on 95% tõenäosus, et politsei koputab teie uksele

minu soovitus on võtta koos reisijaga väikestes kogustes

Kes kinnitab teile, et teie ostu jõuab ohutult teie riiki, on valetaja ma tean seda küsimust väga hästi ja ainult 2 asja juhtub: see, kes teid petab või politsei saabub
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
mida te arvate FEDEXiga saatmisest väikestes kogustes? Näide: 300g, 500g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Probleemiks ei ole laevandusettevõtjad, probleemiks on filtrid, mida peate läbima, et saaksite oma sihtkohta saata. Saabudes sihtkohta, see läheb läbi sama piirikontrolli 300g 500g hehehe see on arto ma arvan, et see on võimatu meeles pidada, et sa pead läbima tolli skannerid narkootikumidevastased koerad ja detektor, mis on väike sekundites tuvastab, mida usaldatakse Nad otsustavad, kas nad lasevad seda jätkata, kuid nad juba teavitavad sihtriigi politsei operatsiooni läbiviimiseks, sõber, mida sa ütled on palju, on inimesi, kes maksavad, et jäljendada toodet erinevates viisides, kuid minu riigis peaaegu kõik teavad neid. Kui teil on rohkem küsimusi interni ma selgitan rohkem kahtlusi, et teil on
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
huvitav. Kui te saate mind nendes transpordiküsimustes aidata, võttes ära mõned kahtlused, olen õpetuste eest äärmiselt tänulik
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Lennujaamade tolliturusüsteem on kõige rangem, kõik kohvrid ja pagasid läbivad röntgenaparaadi, paljudes või kõigis lennujaamades tuleb läbida millimeetrilaine skanner ja mõne riigi tolliasutustes on agentidel narkootikumide jälgede tuvastamise seadmed.
Teisalt, kaubasadamas ei kontrollita kõiki konteinereid, sest seal on palju ja vähe agente teenistuses, konteinereid kontrollitakse sõltuvalt päritolust (kui tegemist on kõrge riskiga riigiga) jne.
Aga siin Euroopas sisenevad alati 1000 kg kokaiinikoormad, politsei konfiskeerib ka palju, hiljuti konfiskeeriti minu lähedal asuvas sadamas 5 tonni kokaiini.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
on võimatu, et keegi ei saa teile midagi kinnitada, siis on suur tõenäosus, et kaotate oma raha
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kuidas on kokatee mate de coca või hoja? Kui raske on seda ümberpakendatuna teist tüüpi "teena" saata?

Oleksin sellest huvitatud, kui keegi oskab näidata saiti, mis ei ole pettus või aidata mind siin.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Saatmisviise on liiga palju ja peaaegu kõik teavad neid minu riigis. Mida te peate välja selgitama, on see, kas kokalehtede eksport on nii minu riigis kui ka teie riigis seaduslik või ebaseaduslik. Kui see on toota toodet, mida paljud tahavad, oleks seda võimatu transportida, sest kokalehtede kogust kasutataks ja kuna see on taimset päritolu, peate te täitma liiga palju nõudeid ja teil peab olema ettevõte, kes deklareerib kasutamise ja maksud, kuid niipalju kui ma saan aru, on eksport ebaseaduslik.
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jah, ma tean, et see 1 kuni 1,5kg leht annab umbes 10g +- kui suhtarvud on õiged.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10g võib teie jaoks olla hea kogus, meie jaoks ei ole see riski väärt.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ma ütlen teile sama asja, et garantiid selles keskkonnas on peaaegu null, on tõenäolisem, et teid petetakse, sest modaalsus ei ole paljude jaoks kasumlik ja väga harva on need, kes mõõdavad end, et teha saadetisi, andes oma teavet, siis nad ütlevad jah ja kõik, et sa saadad raha ja ma arvan, et nüüdsest alates saab teid petetud
Kui sa tuled ja võtad oma toote mingil viisil, ma arvan, et see on tõsisem ja nad võivad teid aidata, kuid elavad või saadavad 1 reisijat, ilmselt peab teil olema raha kogu selle asja jaoks.
 
Top