Kuidas te meist kuulsite? See on meie jaoks oluline.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Nägin videot DET-sünteesi kohta ja töötasin tagurpidi, et leida sait. Väga õnnelik, et siin on. Hakkan panustama, kus ma saan. Tänan teid selle ruumi loomise eest.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Ma sirvisin Ahmia.onion saidil ja otsisin mõningaid sõnu nagu "ravimite süntees" cuz ma olin huvitatud protsessist ja see viis mind siia. Sellest ajast alates ma armusin sellesse foorumisse ja tegin just täna konto! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma sattusin siia facebooki reklaami kaudu :/ see teeb mind kuidagi murelikuks ja paneb mind tundma, et see võib olla mesilane
Ma armastan mind mõned RC ket analoogid tho
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tähelepanelik kasutaja märkab, et meil on palju reklaame, rohkem kui kellelgi teisel. See võimaldab meil pöörduda meie sihtrühma poole. See ei ole tegelikult väga lihtne, arvestades foorumi fookust. Paljud inimesed lihtsalt ei registreeru foorumisse, nad lihtsalt uurivad seda. Meil on kogu sisu, välja arvatud RC-osa, avalikus kasutuses. Plaanime lisada rohkem funktsioone, et motiveerida inimesi registreeruma ja aktiivselt foorumi elus osalema. Mida iganes sa arvad, sa võid lihtsalt uurida peaaegu kogu infot läbi tor brauseri ilma JS-ita ja isegi ilma registreerimata.
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Leidsin selle hirmuäratava kuulutuse kaudu. Sellel foorumil võib olla tegelik potentsiaal, sest selliseid aktiivseid foorumeid ei ole palju. On kaks subredditit, mida ei nimetata, kuid see on reddit, nii et see ei ole just parim koht, kus arutada ravimikeemiat.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Otsisin linke ja sattusin lingide nimekirja ning nimi tekitas minus tagasivaate, kui me oma vendadega kooke küpsetasime. Ma pidin liituma ja proovima ja õppima eesmärgipäraselt asju tegema. Kvaliteet on väga oluline
 
Top