Kuidas te meist kuulsite? See on meie jaoks oluline.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ma kuulsin teie täiesti uskumatutest YT-videodest. See oli üsna irooniline, sest ma püüdsin sünteesida 4-FA-d NaBH4 redutseerimismeetodit kasutades ja mul oli sellega raskusi.
Siis sa postitasid video, mõne päeva jooksul. See oli nagu märk kõikvõimas narkootikumide jumalate poolt! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jagage oma kogemusi 4-fa sünteesi kohta. See on huvitav aine, mida on kõige lihtsam saada amfetamiini tüüpi eufooridest.
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas DuckDuckGo või see viis mind redditile ja ma ei mäleta täpselt, mida ma otsisin, kuid selle sait on osutunud ainulaadseks.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Teie Youtube'i video sünteesist :cool:(y)
Mulle meeldib keemia ja teie video kvaliteet on lihtsalt hämmastav :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Olin oma surfilaual ja läksin pärast Titanicu tegemist pinna alla. See on kõik, mida ma mäletan, sest olin sel konkreetsel ajahetkel nii kõrgel. Keegi ei öelnud mulle, sest ma olin üksi, nii et ma ilmselt lugesin seda kuskilt.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ma veeretasin /r/darknet... ma arvan, et ma klõpsasin mõned lingid, mis suunasid mind millegi juurde ja siis ma sattusin siia? Ma olen veidi kännus ja olen esimest korda mitme aasta jooksul sügavuti sukeldunud darknetis. Ma kasutasin teha palju raha edasimüümise RC online. See foorum on minu huvi.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Internetist lingilt lingile läbi käies sattusin selle juhuslikult üles leidma. Ma veetsin siin tundide kaupa uurides
 
Top