Hashi tootmise käsiraamat

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Autor on kasutanud Sweet Cheese Auto kasvanduste ja mõne DP Auto Blueberry, mis tal oli külmikusse jäänud, trimmitud ja alumisi pungi. Usun, et see on kõige lihtsam viis, mis on olemas!
ND0AEeGji8

1. Kõigepealt kogun ma kõik trimmi (alumised pungad ja kõik väikesed asjad, mida ma ei taha ise suitsetada) ja lasen neil täielikult kuivada.
Y0juhLU5s6

2. Kui see on kuivanud, panen selle kilekotti ja panen 48 tunniks sügavkülma.
Nm6CuAR4Ur

3. Võta välja oma sukkpüksid ja, ma kasutan ühte sellist rõngast, mida kasutatakse biskviitkookide küpsetamiseks, aga mis tahes sarnane sobib. See teeb kontrolli lihtsamaks, nii et sa ei ole end üleüldse kärpinud. Saate aru, mida ma mõtlen, ja midagi, et koguda kiefi sisse.
BfNSgOCL8Y

4. Keerake sukkpüksid selle peale, mida te otsustate koguda. Minu sobib ideaalselt, kuid kui kasutate midagi väiksemat, võite lihtsalt otsad kokku siduda, et ekraani pingutada.
MPJRakKc7u

5. Võtke nagu peotäis või kaks trimmi korraga ja asetage rõnga sees, hakake trummeldama, hõõruma ja töötama seda vastu ekraani. Ei ole mingit kindlat ajavahemikku, mille jooksul te seda tegema peaksite, kuid mida kauem, seda parem!
X2TUt5Gapb

6. Mõne aja pärast on teil midagi sellist. Siiski on selles segus veel palju taimset materjali, mida me ei taha.
GjOtaeLmuh

7. Sukkpüksid on üldiselt säärega allapoole tihedamalt auklikud! Nii et mida me tahame teha, on nüüd saada konteiner ja niit läbi umbes "põlve piirkonnas" peaks välja nägema midagi sellist. Nüüd on meil palju peenem sõel kui varem.
CGa0ZirLBn

8. Nüüd kasutage lusikat ja pange osa materjalist uuele sõelale ja hoolitsege fso te ei tilguta midagi, lihtsalt kasutage oma lusikat, et liigutada seda ümber ja trummeldage ettevaatlikult. Lõpuks näete, et alles on jäänud ainult taimne kraam ja kõik hea kraam on läbi kukkunud. Sa kaotad üle 90% sellest, mis sul enne seda sammu oli.
FUnO5iRY68

Peaks välja nägema umbes nii.
OA8FRrGumk

9. Kogu see kõik kokku ahjupaberile.
CDuaKrWiOX

10. Voldi see kokku millekski koti sarnaseks, nii et saad selle kõik põhja koguda ja pakendada nii palju kui võimalik.
QSEvRYH5Jo

11. Autor unustas järgmiste sammude jaoks pilte teha, aga kui olete selle saanud, keerake ahi 170°С-le, keerake pakendi ümber ajalehepaber ja kleepige see kinni. Nüüd leota seda enne ahju panemist 10 minutiks vees. Võtke see välja. Kasutage veeretuspulka ja pöörake seda nii palju jõudu kui võimalik ning veeretage seda paar minutit vastu kõva pinda, leotage uuesti ja korrake. Tehke seda 2-3 korda ja seejärel pange pakend külmikusse jahtuma.

Nüüd peaks teil olema kena tükk Hash!
Wtda6QJ3zD
5FdyR8n2gl
Kdl4XJzFjD
Autor sai tõesti kena tükk 15,3 g. Sujuv suits, mis löödi täiesti välja!
 
Last edited by a moderator:

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Kas ma võin kasutada ainult 10 g rohtu ja teha sama asja?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jah, kuid see ei tasu nii väikeses mahus, kaotused on märkimisväärsed manipuleerimisest jne.
võiksite proovida teisi ekstraheerimismeetodeid, näiteks ekstraheerimine suure rõhu ja vähese kuumusega, kolofoniumi ma arvan, et seda kutsutakse
 

Ozuna

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
ilus mees, tänan juhendaja eest
 
Top