Question fluoritud amfetamiinid

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Milliseid amfetamiine võib insufflateerida? Psyconautwiki on mõned, mis näitavad ülespuhutud tarbimist ja teised mitte? Mul on 3-fma, mida nad mulle kogemata andsid ja insufflateerimisel on see väga valus ja wikis ei ole insufflateeritud tarbimist. Nad tegid vea järjekorras. Ostsin pelletid. Kas on soovitusi? Ma ei ole amfetamiini kasutanud umbes 6 aastat ja ma ei mäleta, kas see oli nii valus.

võibolla on mu nina katki kõigest sellest lõigatud kokaiinist, mida ma kogu selle aja olen võtnud

Kas kellelegi meeldib RC teema? Ma avastasin selle hiljuti ja see äratas mu tähelepanu. aga pillid, et osta 3fma ostan tõelist amfetamiini, mis on odav
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma lugesin ühest raamatust, et kellelgi oli tõesti puhas 4-fluoro, kaks korda puhastatud ja tal ei olnud mingeid ebamugavusi sulfaadiga. vastav aldehüüd ja propeen aga... lähedal bensüülkloriidile, kui see on kuumas lahuses.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
ja kuidas ma saan seda puhastada? Kui see on väga keeruline, kas ma saaksin selle kristalliseerida?
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kui me räägime FB aurudestillatsioonist, mis viiakse läbi ilma kallite laboriseadmeteta, ma mõtlen põhilise destillatsioonikomplekti + kuumutusplaadi + vaakumkompressoriga, kui palju aega kulub tavaliselt 500 ml FB destilleerimiseks ja milline on eeldatav saagis protsentides? Tõenäoliselt peab pinnatemperatuur olema reguleeritud vahemikus 110-130, eks?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ei oska täpselt öelda, kuid põhiline on kõik, mida vajate, vaakumit ei ole vaja. pealegi ei ole ma kunagi 500ml baasi (välja arvatud lahustid) destilleerinud.
Kaod on praktiliselt 0, sest tegelikult eemaldad sa oma lisandeid ja lahustit, mitte toodet. sel teemal olen proovinud nii N2 voolu all kui ka atmosfääris ja see ei tee suurt vahet.
Teie RM läheb kuni 110 ish maksimaalselt sõltuvalt vees lahustuvatest lisanditest, plaadi pinnatemperatuurist pole aimugi, temperatuuri mõõdetakse tavaliselt sondiga sees, plaadi pind ei ütle teile nii palju.
Oluline on, kui kasutate plaati, mähkida seade fooliumiga, et isoleerida nii hästi kui võimalik, kiirete ja häireteta tulemuste saavutamiseks peab kogu paigaldus olema kuum kuni punktini, kus kondensaator hakkab auru jahutama.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tere, ma tegin puhastamist IPAga, ma avaldasin amfetamiini puhastamise teemas, kui keegi tahab sellel silma peal hoida ja mulle abi anda
 
Top