Question EBAÕNNESTUNUD REAKTSIOON 2-IODO-4MP

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
MA PROOVISIN OMA TEGEMISE 2-IODO-4MP ESIMEST KORDA TÄPSELT NAGU ANTUD RECEPIE ON VEDIO FOORUMIL SEE ALGAS NAGU OODATUD I LISADES KÕIK KOOSTISOSAD NAGU MAINITUD SAIN SAMA OTSIN RM PIGI PUNANE MUST PRUUN KUID KUI MA JÄTSIN SELLE JA TULI PÄRAST 6 TUNDI VÄRVID OLI MUUTUNUD KESKKONNAPUNASEKS nagu kohv, KUIDAS KÕIK KÕIK VÕIB AITADA MINGISELT OSTANUD REAGENTSID ESIMENE KORRALISE HINNAGA ja see ebaõnnestus VÕIB KÕIK RÄÄGITADA MIKS MIKS MÕNESTAN FOTOT IODONE VÄRV ON VÄLJA JÄÄNUD @Novator @G.Patton pls help experts
 

Attachments

  • DLiqF4nyBR.jpg
    DLiqF4nyBR.jpg
    3.1 MB · Views: 157

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Kõigepealt tere. Palun ärge kirjutage Caps Lock'iga. Me oskame lugeda väikseid tähti. See ei ole nii kena.

Kas te mõtlete seda videot?

Kas olete jätnud mefedrooni vaba aluse avatud anumasse 6 tunniks? Kas mul on õigus?
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ei @G.Patton Ma mõtlen 2-iodo-4-metüülpropiofenooni vedio
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Kas te võiksite oma probleemi kirjelduses täpsemalt väljenduda? Kirjeldage oma samm-sammulist protseduuri ja kõiki reagentide koguseid.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
S14JnE9kPm
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton nii et ma järgisin seda VEDIO samm-sammult esimene lisas 4mp nagu antud kogus teine lisas ipa nagu antud kolmas lisas tassi nagu antud ja pärast seda lisasin joodi nagu antud kõik oli otsin õige nagu VEDIO siis ma jätsin selle segamiseks 60-ga-65 kraadi nagu mainitud ja kui ma tulin tagasi kontrollida pärast 6 tundi muutus RM värvus pruuniks erinevalt VEDIOs olevast punakaspruunist mustast miks nii, et nüüdseks on 17+ tundi segamist lõpetatud ja ma eemaldasin RM anumasse tassi oli seal kolvis, kuid värv on pruun mitte punakas nagu VEDIOs.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Kas saate rakendada pilte oma reaktsioonisegust?
Kas olete lisanud CuO, nagu õpetuses öeldud?
Kui te lugesite seda õpetust, siis peaksite teadma, et te peate kuumutama ja segama reaktsioonisegu mitte vähem kui 15h (mitte 6).

Kas teil on selline suspensioon oma reaktsioonisegus?
H1ROM2jbom


P.S. Kui te panete oma teksti punktidega, on seda palju lihtsam ja mugavam lugeda.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ei, ma ei vaadanud nii ..ma tean, et ma pean kuumutama ja segama 15 tundi ja ka ma segasin seda 17+ tundi, kuid ma ütlesin, et alguses, kui ma alustasin kõike, nägi Rm välja sama nagu VEDIOs, kuid pärast 6 tunni möödumist, kui ma tulin kontrollima, muutus RM värvus helepruuniks, erinevalt VEDIOst, samuti pärast 17+ tundi ei näinud segu välja nagu VEDIOs.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Te ei vastanud minu küsimustele
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Ei ma ei saanud sama välimusega riputust see sai helepruuniks
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Kas olete oma reaktsiooni selle 17 tunni jooksul kuumutanud või mitte?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Kui te tegite kõik nii nagu videos, on probleem tõenäoliselt teie reaktiivides. Millist CASi 4mp kasutasite? Kas olete kindel, et tegemist oli 4'-metüülpropiofenooniga?
 

INDIANELK2

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton täpselt ma mõtlesin sama ma omandab kaks proovi kahest erinevast kohalikust müüjast üks oli tumekollane teine oli puhas valge. Valge lõhnas väga hästi kollane oli kibe lõhnaga proovisin seda kõigepealt kollase ja reaktsioon ebaõnnestus ja nüüd proovin valge prooviga letss näha mis juhtub . Niipalju kui ma tean reaktsiooni ei ole nii raske teostada õigesti. Ma proovisin ka hbriga kollast kui ma lisasin vesinikperoksiidi siis muutus see punaseks siis kollaseks aga pärast täpselt sama meetodi järgimist nagu näidatud vedio ei ole see ikka veel sadenenud isegi pärast 24 tundi segamist
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Te ei tohiks proovida oma reagendi maitset. See ei aita teil määrata selle kvaliteeti, vaid lihtsalt mürgitab teid ja aitab saada vähki. Kontrollige selle sulamistemperatuuri. Lihtne meetod kontrollimiseks.
 

INDIANELK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
@G.Patton kuidas ma saan pm teile ma tahan mõned juhised mees proovinud seda uuesti ja tundub, et ma ei suuda õnnetult 😫 Ma maksan teile, kui soovite pls aidata mind välja 🙏😭
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
2i4m saab valmistada mikrolaineahjus, mis ei ole nii kallis kui see on, palju kiiremini
 
View previous replies…
Top