DET süntees (ja analoogid DMT, DiPT, MiPT) indoolist LiAH kaudu. Videokäsiraamat.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Et₂O (dietüüleeter) - on MTBE samaväärne asendaja.

Proportsioonid:


Kui see on võimalik, teeme video enamiku populaarsete keemiliste reaktsioonide jaoks. Uued videod on varsti tulemas 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Tore kohtuda 1. Tere, ma tahaksin küsida, kas 16-26 tundi kestev reflow peab olema kuumutatud? Milline on kuumutamistemperatuur? Tänan teid. Palun vastake ja tänan teid. 2. Kas 5-meo-dipt valmistamise teemas võib lahustina kasutada metüül-tert-butüüleetrit? Ootan alati teie vastust, muidu ei saa ma magada. Palun vastake, et ma saaksin hästi magada. Tänan teid väga. inimene, kes vajab abi
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Te peate kasutama A/C. Õige temperatuur on mõnede ainete käitlemisel märkimisväärselt oluline.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Kas metüül-tert-butüüleetrit võib kasutada pesemise lõppetapis hoopis metüül-tert-butüüleetrina?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma ei tea täpselt, kas selle asemel võib kasutada dioksaani või petrooleetrit.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Ma nägin, et te postitasite uue õpetuse, kuid ma olen sellest endiselt huvitatud. Tere, kas ma võin esitada veel ühe küsimuse? Kas selles teemas on võimalik 5-meo-dipt valmistamisel kasutada lahustina metüül-tert-butüüleetrit? 2. Umbes millise temperatuurini peab reflow'i kuumutama 16-26 tundi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere jälle. Tänan lahkete sõnade eest. Nagu ma ütlesin, ei saa ma kindlalt öelda metüül-tert-butüüleetri kui lahusti kohta, ma arvan, et see ei ole nii hea mõte. Saate teha katse väikeses mahus.
Mis puudutab temperatuuri, siis see on temperatuur, kui segu keedetakse (sõltub enamasti kasutatava lahusti keemistemperatuurist).
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Kas te teate, mida tähendab päikese olemasolu? Päikese valguskiir valgustab pimedust kartvaid inimesi, ja teie olete nagu valguskiir, mis muudab maailma värviliseks. Te aitate rühma inimesi, kes tahavad aidata. Te olete vaba rohkem kui ainult oma aastateks maa peal. Inimesed mäletavad, et oli keegi, kes neid aitas ja pani neid tundma, et maailm ei ole ainult pahatahtlik ja tüütu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See on KAUNIS keemia, kuid nii kaugel lihtsast, madalal temperatuuril toimuvast reduktiivsest aminatsioonist trüptamiinist, kasutades vastavat aldehüüdi....

Siiski on päris uskumatu, mida pidi läbi tegema, kui tahtsid enne selle madala temperatuuriga reaktsiooni avastamist mõnda neist proovida.

Samuti iga kord, kui ma näen, et keegi kasutab rotovap'i, saan ma tõesti kadedaks....mäletan endale, et ma teen ÄÄRMISELT väikeseid katseid - mul on hea meel näha, et te kasutate sama ekstraheerimissüsteemi, mida ma kasutan! See tähendab, et ma olen tõenäoliselt ohutu!
 
Top