Question Metamfetamiini keetmine esimest korda.

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi võib selgitada põhilisi asju metamfetamiini valmistamise kohta ja kuidas ma saan seda alustada? mul on pseudo, kuid dunno muud asjad
Ma tahan teha umbes 3,5 untsi
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ei oska muud öelda, kui et hakake foorumis lugema. Seal on rohkem teavet, kui teil on vaja selle jaoks, mida te üritate teha. Ma püüan inimesi aidata, kuid tundub, et te ei ole veetnud pool tundi oma teemat puudutavate postituste lugemisega. Kui oleksite, ei kujuta ma ette, et ma küsiksin nii laiaulatuslikku küsimust.
 

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
i dont understand a shit is so fucking complicated............like i want a video or something
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Bro sellel saidil on sõna otseses mõttes videod samm-sammult. Meth on põhimõtteliselt prügi, selle ahvatlevus oli see, et seda on nii lihtne valmistada, kui sa võid minna Walmartisse ja osta 10-50 pakki pseudoefedriini. Seal on narkootikume, mis puhuvad su südame 35mg juures välja. Ja see ei ole kallis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Te redutseerite efedriini, pseudoefedriini, norefedriini, fenüülpropüülamiini või fenüülatsetaalkarbonooli 1 hapniku aatomi võrra. 😅😆😁😄
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Pärast seda, kui ma leelisega pesin oma reaktsiooni, võin ma õli maha tõmmata ja destilleerida, et puhastada lõpptoode. Ja kui punane ja jood reageerivad, et teha hi see on gaas, nii et see peab olema ho2, et jääda kolbi.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Võtke 5liitrine plastpurk,tehke amalgamatsioon,pärast seda kui teie aliumiin on valmis,lisage 100mil metüülamiini 40% metanooli,lisage 10mil bmk,segage,ja lisage reaktsioonianumasse,,ja oodake kuni hakkab kuumutama,lisage balloon,ja raputage iga 10 min 2h,lisage natuke Naoh,ja oodake veel 2h,siis kogu aliumiinium lahustub ja muutub halliks muda,destilleerige,ja hcl gaas,või mõni muu metod valite,aga kõigepealt lugege põhitõdesid,kuidas teha head amalgamatsiooni.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
40mil 40%metüülamiini vees, 10mil bmk jaoks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ta teeb hüdriidhapet/fosforit, metüülamiini ei ole kaasatud. Nagu ma oma seinal ütlesin, ei ole destilleerimisest mingit kasu. Võib-olla võidaksite 1-2% puhtust, kuid kaotaksite palju rohkem protsente. Vee lisamine ei ole eelistatud, välja arvatud juhul, kui see on vajalik, et see käivitada, siis on see ainult paar ml
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Seega oleks parem kristalliseeruda. Gaasiga ja ümberkristalliseerida killustikuks, kuumutades seda tolueenis . Kas see killustuks niimoodi
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Üsna kindel, et sooviksite parimate tulemuste saavutamiseks kahesugust lahustit. Ma arvan, et ekstraheerige alus mittepolaarse mulliga seda või hapestage sadestamiseks, seejärel kristalliseerige ümber kahes lahustis
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Mis on kaksiklahustid. Nagu tolueeni ja tööstusbensiini segu ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nagu see, kuid tõenäoliselt mitte, et konkreetselt on väiksem lahusti selline, milles sihtmärk ei lahustu. Ma usun, et videote rubriigis on rekristallisatsioonivideo, mis ütleb teile, mis on parim ja selgitab, miks
 
Top