BK-MDMA SÜNTEESI LIHTNE JA KIIRE MEETOD.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Lõplik protsess 500g 2b3'4mp 390g puhtast BK-MDMA Brown cola kristallidest.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Sellel on see pruun värvus, sest selles on palju lisandeid, eks ole? siis kuidas teete lisandeid eemaldada?.
sest üldiselt on puhas BK-MDMA valge või valkjas kristalliline pulber.
aitäh!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mu sõber, kas te oleksite nii lahke ja kirjeldaksite laboriseadmeid ja reaktiive, mida on vaja nimetatud keemilise sünteesi puhul?
Tänan teid!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kui loete artiklit algusest peale, siis näete, et ei kasutatud mingeid kalleid laboriseadmeid, vaid ainult plastmassist ämbreid ja elektripuuri, vajalikke lähteaineid ja keemilisi reaktiive, ei mingeid klaasnõusid ega üldse midagi.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, Kas te tegite sünteesi ise või võtsite teabe internetist?
ja 1kg CAS; 52190-28-0 kui palju ma saan BK MDMA-st?
gracias!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mu sõber, millise saagise ja puhtusprotsendi BK-MDMA saite te keemilise sünteesi käigus?
Ja kas te teate, milline on BK-MDMA hulgimüügihind kilogrammi kohta Euroopa turul, sest ma mõtlen selle valmistamist suures mahus, kuid kõigepealt pean teadma, kas see on kasumlik, pärast keemilise sünteesi keemiliste reagentide ostmist.
Vabandust, et esitan nii palju küsimusi, kuid ma olen algaja ja mul on vaja õppida sellistelt ekspertidelt nagu teie.
aitäh!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
kui see on väga kasumlik, nagu enamik neist ainetest, on lähteaine tavaliselt väga, väga odav ja tootmise kogukulu on naeruväärne võrreldes sellest saadava kasuga. praegune hind tänaval on bkmdma ja mdma puhul sama (4000 eurot kg mdmay ja bkmdma kohta).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Milline on BK-MDMA saagis, mille saite keemilise sünteesi käigus, ja BK-MDMA puhtuse protsent?
Mis puutub BK-MDMA tänavahinda kilogrammi kohta, siis mõtlete te hulgimüügihinda, eks? (4000 EURO), sest tänavapakkumise hind ma ei usu, et seda müüakse alla 10 EURO grammi kohta, seega oleks tänavapakkumise hind vähemalt 10000 EURO kilogrammi kohta.
aitäh!!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Suur tänu oma sünteesi panustamise eest foorumisse. Ma proovin seda; kindlasti. Sa kirjutad "lähteaine on väga, väga odav". Kas ma võin küsida, mida te maksate 1kg eest ja juhul, kui ei ole privaatsuskonflikti, kas te võiksite öelda, kes on teie tarnija? Thx
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
alibaba's on mitu müüjat, kes pakuvad lähteainet, kuid see ei ole odav, kui ma ei tea, mida "odav" teie jaoks tähendab, nad on pakkunud mulle ainet üle 150 EURO kilogrammi eest.
See on ainult lähteaine, siis sünteesis kasutatavad keemilised reaktiivid maksavad ka raha.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Jah, ma olen sellest teadlik, samuti võite vaadata keemikaraamatust. Kuid on veel üks oluline aspekt, mida tuleb arvesse võtta. Kas te küsisite, kuidas nad seda märgistavad? Hiinas ei ole mõtet tellida ja see konfiskeeritakse tollil.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nad ütlesid mulle, et ma ei pea selle pärast muretsema, nad on keemiliste ainete salakaubaveo eksperdid.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd pero kilogrammi on võlts ...minimun hind Hiinas 1kg 52910-28-0 on 350usd,lahtiselt 200usd ja viimane maksad tak piiril.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mul on mõningaid kahtlusi BK-MDMA keemilise sünteesi kohta.
Kui suur peaks olema diklorometaani, metüülamiini, etüülatsetaadi, magneesiumsulfaadi, metüülonkloorhüdraadi ja atsetooni osakaal?
aitäh!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sõltuvalt lähteaine kogusest kohandatakse kogused teie protsessi jaoks, kuid 1kj lähteaine jaoks vajate 2,5 liitrit DCM-i ja 500ml etüülatsetaati ekstraheerimiseks. Lisage peotäis magneesiumsulfaati, seda ei ole vaja kaaluda, ja hcl lisatakse alusele, kuni saavutatakse ph 5. HCLi ümberkristalliseerimine toimub nagu alati 1g HCLi lisab 1,5ml atsetooni ja 1ml veelahust, kuni see on täielikult lahustunud ja ümberkristalliseerimisvormi.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ma ei pea silmas kogust, mida tuleb sisse panna,ma mõtlen, milline peab olema iga kemikaali kontsentratsioon protsentides.
igal kemikaalil on protsent, näiteks väävelhape 98% või muu protsent
Mul on vaja teada seda protsenti, et osta sama protsendiga keemilisi reagente.
aitäh!!!
 
Last edited:

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mu sõber, ma olen suutnud leida tarnijaid kõigile keemilistele reagentidele, välja arvatud metüülamiin (CAS; 74-89-5), kuna ma olen küsinud Hiina tarnijatelt ja nad on mulle öelnud, et nimetatud kemikaal on Hiinas keelatud müüa, ma võin teada, kust teie saite selle?
Olen ka kontrollinud reaktiivide hindu ja need ei ole odavad, nii et ma kahtlen, kas BK-MDMA tootmine ja edasimüük edasimüüjatele on kasumlik.
Kui ma saan reaktiivid ja seadmed BK-MDMA keemiliseks sünteesiks, kas te saaksite mind juhendada? kuna ma ei ole seda kunagi varem teinud ja ma kardan, et ma kulutan raha reaktiividele ja ei ole edukas.
aitäh!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Muidugi bro...aga teil on metüülamiini 40% vee ja hcl kujul Euroopas,ja metüülamiini hcl nitrochemist.com ja 40% rohkem poes online poolas,ja vipchemical.pl.
Tervitused.
Kui teil on kõik reaktiivid võtke minuga ühendust .IS väga odavalt tehtud bk mdma,koguhind 1kg kristall valmis on400€ pero
kg,viimane saate osta 1kg kuni 4000€ Minimun per kg kallis!!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


2. partii tehtud, kvaliteet on tipptasemel, testijad eelistasid seda võrreldes ringluses olevate mdma-pillidega.

Üks probleem on siiski see, et kasutati 50g 52190 ja omandati ainult 7 gr lõpptoodet. Võib olla, et me kasutasime dcm lahuses metüülamiini hcl segatud naatriumhüdroksiidiga, ilmselt väljub liiga palju metüülamiini gaasi. 40% metüülamiini lahus on veel teel, nii et saagis võib selleks ajaks paraneda. Ei ole teinud ekstraheerimist ka vesikihist, nii et see seletab ka seda. Kas magnetilise segisti kasutamine viiks ka kehvema tootlikkusega?

Edit: Ma ka lõpuks lisan HCl otse DCM-i freebase lahusega pärast kuivatamist naatriumsulfaadiga. Kas DCM tuleks vaakumiga aurustada ja seejärel lisada HCl koos atsetooniga, kuidas see toob kaasa teistsuguse tulemuse võrreldes minu senise meetodiga?

Teine asi, mis mind huvitab, kuidas te teete kihtide eraldamist ämbritega? Ma saan aru, et väiksema koguse puhul saab seda teha eraldussahvriga, aga ämbritega tundub, et seda on keerulisem õigesti teha.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mu sõber, ma loodan, et teil on kõik korras, miks te ütlete, et palju metüülamiinigaasi väljub? Foorumis kirjeldatud keemilise sünteesi kohaselt öeldakse, et mahuti peab olema avatud kogu sünteesi ajal, seega on normaalne, et metüülamiinigaasid pääsevad välja, kuna see ei mõjuta lõpptoodet.
Aitäh!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
minu sõber teie saagis suurenenud? Kas saite 50 g CAS 52190-28-0-st 7 g lõpptoodet (pulbrit või kristalle)?
Aitäh!!!
 
Top