Kas teil on küsimusi?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
Me kavatseme teenida raha DNMi ja keemiliste reaktiivide reklaamiga.

Rahaliste vahendite laekumisega meie eelarvesse muutume veelgi paremaks. Me plaanime luua:
- ainete keemilised ja farmakoloogilised uuringud.
- laboriseadmete ülevaated.
- ainete sünteesi videojuhiseid.
- reaktiivide testimise teenus (tegeleme reaktiivide ostmise ja testimisega).
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg mul on mõned ideed advs, mis võivad meelitada mooore ppl seaduslikul viisil siia sisse logida.
Me räägime sellest ja on isegi peab minu arvates teha seda siin, ma selgitan, miks liiga..hõivatud kuni laupäevani 18 ok
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Tere härra Heisenberg Ma küsin thcp otse baasi ekstraheerimise kohta. Meil on olemas meetod, kuid ma mõtlesin, kas teil on küsimusi, kommentaare või muresid.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Jäta THCp+ ja mine
Mis THCjd palju parem ütlesid kõik mu sõbrad ja dor mulle ka.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Tere ma vabandan oma viimase sõnumi eest, kuid ma otsin midagi thc-p kohta. Minu teenus on põhimõtteliselt surfata sügav veebis igasuguse teabe kohta thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
THCJD otsing
Toimib paremini ja kauakestvalt 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tere, ma nägin, et te postitasite palju videoid avalikus YouTube'is ,- kas teil on mures, et avalikud youtube'i videod toovad sellele saidile tähelepanu ja õõnestavad turvalisuse terviklikkust ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
Meie eesmärk on just juhtida tähelepanu sellele saidile
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Olen varem kogenud sellist purustavat pettumust, kui mul on olnud õnne leida koht, mis on isegi 1/2 nii hea kui see, edukalt omandada ilusaid puhtaid ravimeid ja siis valitsus sulgeb selle. Halvimal juhul, kui bbgate.com kaob lõpuks valitsuse sekkumise tõttu, kas meil on mingi lollikindel plaan, kuidas üksteist uuesti leida? Ma loen siin kõike nii kiiresti kui võimalik, sest mulle tundub, et sellel heal õnnel on aegumistähtaeg.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Tere! Mul on probleem, ma tahan saata kellelegi sõnumi, kuid ma ei pääse tema profiilile ligi, et talle sõnumit saata." Ups! Meil tekkisid probleemid." "Selle kasutaja profiil ei ole kättesaadav". Probleem on minul või ta sai banni? Aitäh!
 
  • Like
Reactions: vis

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
minu recomend on lasta näha müüja pakkumine nähtav edasiseks vaatamiseks , coz kui keegi seatud pakkumine siis pettus nad peita seda ja ta on ikka siin, tean minu failt ei kasutanud escrow teenus :/
kas seda saab teha ?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Ma arvan, et BB soovib, et te ostaksite ainult eskrootiga...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Parim ja kõige ohutum meetod millegi ostmiseks on eskrooni kaudu. Escrow on vahendaja, nii et te ei saa minna valesti.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ma juba tean, kuid niit /scammers
On peaaegu tühi ja see ei ole corelate koos ,nii et keegi võib olla mõelnud, et otsene tasu ei ole riskiks

kuid ma nägin mõned profiilid märgitud scammer kuid sa ei näe tema kelmuse pakkumine
Ma usun, et pilte tuleks märkida kelmuse pakkumine ja hoida võime näha tema profiili ja keelata võime kustutada konto

Kas keegi saab märkida kui scammer, kui me ei kasutanud escrow?
Või ainult Escrow petturid on privileeg on nähtav märgitud scammer?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Tere! Kuidas ma saan oma konto kindlustada? Kas on olemas võimalus oma e-posti seadistada 2FA-ga?
Juhul, kui keegi tahab minu konto bruteforce'i või midagi muud, tahan, et minu konto oleks kaitstud.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
E-post ei ole turvaline. Kasutage Elementi, et saada tagasi juurdepääs oma kontole. 2fa jaoks kasutage näiteks keepass'i või mõnda ühekordset koodirakendust nutitelefonis (sarnaselt google authenticatorile).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
314
Reaction score
362
Points
63
LTZ3n6xScH


Ma unustasin, kas 2fa on ühendatud 2 ur email või ur element konto cuz selle kõrval 2 kõik elemendi seaded, kuid nii või teisiti, ur võimalik 2 turvaline ur konto ^_^

nevermind sorry, ma ei näinud, et heiseinberg juba vastas cuz "view previous replies" thing didnt show up for some reason
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
314
Reaction score
362
Points
63
kui kaua ma pean 2 ootama 2 allkirja? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Jah, tänan teid. Kas te saaksite mulle öelda, kuidas saata" temp pm link"? Mul ei ole aimugi ,aga mul on vaja seda teadmist selles foorumis järgmisel nädalal. KUI sul on aega? Suurepärane!!! Kui mitte, siis ma uurin edasi ja vaatan, kas ma saan sellest aru. Minu arvutioskused on sitt, kuna need leiutati siis, kui ma olin alla w out juurdepääsu suures osas. Everythings täiesti uus minu jaoks, tõesti paneb mind tunne minu age.but ma digress, im comin mööda... w lil abi minu sõbrad... -grateful(spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ikka veel õpib, kuidas saidil navigeerida. Kus on sobiv foorum ja õige viis küsida, kas kellelgi on müüa 521097-97-2 (R)-1-(3,4-metüleendioksüfenüül)-2-propanool ?

See on MAPS cGMP multi-kg sünteesi 1. etapi vahesaadus.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Samuti mainisite reaktiivide katsetamist. Kuhu saab saata kraami testimiseks? Näiteks tahan teada, kas ma olen oma Sassafras-õlist edukalt eemaldanud kõik alamkomponendid peale Safrooli, kasutades mõningaid küsitavaid katsemeetodeid peale fraktsionaalse destillatsiooni.
 
  • Like
Reactions: vis
Top