Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Panen 10 grammi ja saagis on 1 gramm
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Imo see võib olla palju asju, nagu reageerimata P2, mis tuleneb reaktsiooni mittejätkumisest, liigsest jahutamisest, madala kvaliteediga P2, see võib olla palju asju.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetan/p2np Poolast, ülejäänud DIFFERENT kohalikelt tarnijatelt, teil võib olla raskusi H2SO4 (EL) leidmisega, kuid ma olen kindel, et te saate selle välja. keegi ei lusikasse teid raskemini kui see.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Kas te olete kindel, et te ammutate õigesti? See nõuab veidi kogemust ja harjutamist. Märgid on al uleb üles, väikeste ja suurte mullide üleminek.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI!
Ma mõtlen kasutada aurudestillatsiooniseadet järgmisel viisil, oleksin rõõmus, kui te kõik vaataksite meetodi üle, pärast seda, kui see on tehtud, postitan tulemused.

Valmistan reaktsiooni samamoodi nagu postituses kirjeldatud,1l rbfis,kuid ei loputa alumiiniumi veega.

Pärast redutseerimist destilleerin ipa 85(kraadi) ja lisan vett, siis keedan kogu vee välja- im ei ole kindel, kas sellega vabanen hgcl2-ist.
ma lisan vett ja vabanen umbes 2 liitrit.

Siis basifitseerida ülejäänud lahus, siis destilleerida freebase -im ei ole kindel temperatuuride osas (mis tahes abi)-.

Seejärel lisage hape ja kuivatage

SO põhimõtteliselt kaks küsimust,

kas ma saan lahuse destilleerimisel vabaneda reageerimata hgcl2-st ja milline temperatuur oleks sobiv vababaasi destilleerimiseks.

Tänan vastuste eest
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Kas keegi võib soovitada marsruuti fenetüülamiinist meth.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tere, kas soovite välja selgitada marsruuti bensoleetanamiinist (CAS 64-04-0)?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Minu jaoks on pH-väljund pärast kirjelduse koostamist kõrgem kui 6. Kas ma saan segu muuta ja vead parandada või mida ma saan sel juhul teha?
Tänan teid
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

On tõesti ebaselge, mida te siin mõtlete. Kirjeldus on lisada hapet, kuni pH on kuus. Milline osa sellest on teile ebaselge?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Pärast 2 katset saan lõpuks oodatud tulemuse, kuid mul on mõned kahtlused, seni olen alati saanud amfetamiini sulfaati "A-Oil" (amfetamiini freebase) see õli on saadud "puhastades" P2P (BMK õli).
Nagu te teate, on selle õli ja lõpptoote lõhn väga iseloomulik, P2NP protsessist saadud vaba baasi puhul on see lõhn täiesti erinev ja ka amfetamiini sulfaadi lõhn on normaalne? Kas tegemist on kasutatud marsruudiga või tegin midagi valesti?
Minu freebase PH on 13,8 (rohkem kui hea) ja protsess sulfaadi saamiseks toimib hästi, kuid ma arvan, et paljud inimesed võivad öelda, et see ei ole hea kvaliteet, sest lõhn on erinev.
On mingeid ideid selle "probleemi" lahendamiseks? Ma teatan oma amfetamiini sulfaadi laboritulemused niipea, kui ma saadan selle laborisse järgmisel nädalal.
Tänan.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Aitäh, kuid
Minu küsimus on, et ma suurendasin atsetooni ja väävelhapet
Ja ma ületasin nõutavat pH-d. Kas ma saan kasutada seda, mida ma tegin, ja muuta sünteesi, et saavutada nõutav arv?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Iga amfetamiini lõhn peaks olema farmatseutiline. Kui toode konkreetselt lõhnab, tähendab see, et te ei ole ainet täielikult puhastanud. Peamine kriteerium on aine aktiivsus. Kas teie amfetamiin on hea oma farmakoloogiliste omaduste poolest? Mis värvi see on?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kui happekogus on ületatud, siis saab seda korrigeerida aluse või väikese koguse leelise lisamisega. Kuid see toimib ainult siis, kui teete seda kohe. Happe koguse ületamine pH-ga alla 5 ei ole seda väärt, see rikub toote, liigne hape põletab amfetamiini, see muutub punaseks või roosaks.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere, tänan väga teie vastuse eest minu lõpptoode on täiesti valge ja lõhn on farmatseutiline, mis oli minu kahtlus, sest kõik amfetamiin, mida ma tegin aastate jooksul vabapõhjalisest õlist, mis pärineb BMK-õlist, on erineva lõhnaga. Ma laadin täna õhtul pilte üles.
Teisalt kas ma võin asendada alumiiniumfooliumi alumiiniumlaastudega otse? On raske töö lõigata fooliumi väikesteks tükkideks suuremates protsessides ja osta alumiiniumlaaste on lihtsam.
Tänud veelkord.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, lihtsalt érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, et a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy midagi muud?
Sest ma ei ole esimest 8 aastat lõhnanud, aga isegi 20 aasta pärast mäletan seda täpselt.

Ma ei ole pärast seda head näinud. Vahel satun siin mingi surnud paska peale, kus see lõhn tundub olevat jälgedes tuvastatav, aga ei ole. Täna on meie turul see punkt, kus suvel tuli mingi nikotiinikollane midagi välja, tundub, et see on alguses ehk 50% mõju, aga siin on 20-30% maksimumid. 1G nina sisse, kõik närvikiud vibreerisid, nuusutasin, ahmisin, keerutasin, tõeliselt kruttis... Pärast 2 tundi teravat kainet, pärast 3 tundi rüüstasin kodus külmkappi, sõin end surnuks. Pärast seda magasin 10 tundi nii sügavalt kui enneaegne laps, kes on just pandud uude inkubaatorisse. Ma ei suutnud päevade jooksul tema lõhna tuvastada, aga ma teadsin, et tunnen teda, ja see oli üsna tavaline lõhn. Siis sain aru. See lõhnas nagu tugev, magus kohviliköör. Mitte sarnane, lihtsalt samasugune.
Ma ei tea, mis kurat see oli. Aga minu kogemus amfetamiiniga, millega ma alguses tekitasin sarnase alguse, ma ei klounud sellega 3 tundi, vaid kloppisin oma lõuaga ilma silmapilguta 3-4 päeva.
Neil on juba aktiivse aja jooksul kõrvaltoimed, mis tekitavad pingeid ja pealegi ei tunne sa ennast sellest paremaks, tegelikult... See teeb sind lolliks. Mida iganes sa teed, see võtab kolm korda rohkem aega kui tavaliselt, sest su keha keerleb asjata, aju varjutab seda ja sa kiirustad. Oh, ja see tekitab selliseid mäluprobleeme, et sa otsid pidevalt kõike, sest niipea kui sa midagi ära paned, unustad juba, kuhu sa selle panid. Ma tänaseni ei tea, mis kraam oli, aga ei näe seda enam kunagi. Seda müüakse amfetamiinina ja sa saad selliseid nutikaid seletusi, kui sa teemat tõstatad, et "amfetamiini saab teha 10 erineval viisil." Sa ütled mulle, et amfetamiin on amfetamiin ka siis, kui sa teed seda teistmoodi. Sellele ei ole enam vastust.
Nii et vastutasuks selle olukorra eest, milles sa selle kirjutamise ajal olid... ma viskaksin kohe kõik Mos Eisley registreeritud elanikud.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tõenäoliselt olete saanud puhtama amfetamiini.
Parem on kasutada fooliumi. Viilutamiseks kasutan paberilõikurit, see lihtsustab protsessi oluliselt ja saate kiiresti lõigata mis tahes koguse. Laastud ei ole nii suur pindala amalgaamimiseks, seega tuleb kasutada palju suuremaid koguseid ja seejärel filtreerida reageerimata jäägid enne leelistamist.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Mul on suurenenud hapestumine, kas ma saan kergendada
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ok tänan teid vihje eest, jätan ka hea vihje protsessi kohta, pärast NaOH lahuse lisamist vababaasi eraldamiseks on parem oodata vähemalt 24 tundi täieliku eraldumise jaoks.
Ma tegin seda nii nagu video näitab, aga hiljem jätsin lahuse veel 1 päev ja rohkem freebase eraldus ja sain suurema saagise ;-) Laadin üles mõned pildid.
Tänud.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top