Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ma ei suuda leida veevaba atsetooni... Kui ma kasutasin minevikus sünteesiks atsetooni, siis oli see atsetoon alates
riistvarapoest, kaubamärgi nimi on klean strip. Mis vahe on ja kas riistvarapoe atsetooni saab kasutada

Amfetamiini sünteesi???

 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Küsin lihtsalt uudishimust... kui me ei saaks hankida esimeses videos nähtud 2L lamedapõhjalist kolbi ja asendaksime selle millegi sarnase piimakolbiga, kas kuumuse tõttu sulaks see ja sisuliselt saastaks sünteesi?
Samuti, kas me kasutame samas esimeses videos kogu 50g naatriumhüdroksiidi lahuse jaoks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Saate teha katse: valage sellisesse sorti pudelisse 60-70 kraadist kuuma vett ja hoidke seda 10-15 minutit. Võtke arvesse, et sellesse pudelisse ei saa kinnitada tagasivoolukondensaatorit.
jah
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
kas refluksita kasutamine tekitab sünteesi käigus mingeid probleeme?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Lahusti aurustub osaliselt või täielikult.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ma ei nõustu teiega, saate teha üsna täpseid järeldusi, kas inimene on õigustatud või mitte osta, küsides paar küsimust.

Ja ei, SMARTi inimeste põhjus on see, et nad ei anna oma kontakte avalikult välja, kõik, mis on avalik, on äkki õiguskaitseasutuste jälgimisnimekirjas. Mida vähem inimesi teab mõnest tarnijast, seda parem inimestele, kes on tõsiseltvõetavad ja töötavad suures mahus.

Ma ei nõustu G.Pattoniga mingil määral, jah BBlistings pakub legitiimseid allikaid, kuid nad on reguleerimata, kui tegemist on hindadega. Olen rääkinud mõnega ja nende argumendid on naeruväärsed.

Hinnad peaksid olema reguleeritud foorumil, mis vastavad välisturule ja peaksid jätkuvalt olema reguleeritud, mitte kasutama USA "avatud turu" väärtussüsteemi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
See tähendab turumajandust. Keegi ei müü kahjumiga. Kui me reguleerime hindu, ei hakka keegi meiega koostööd tegema. Me lihtsalt saame reguleerida tehingu täitmist kui eskrooteenust.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
G.Patton,

Ma ei nõustu teiega ka selles postituses.

Inimesed töötavad siin, kui on olemas turg, ja nõudlus, nagu me näeme, on foorumis suur.

Turu reguleerimine ei tähenda müüjate jaoks kahjumit, see ei ole majanduse toimimine. Kui teil on reguleeritud turg tähendab see, et rohkem väljavaateid on huvitatud töötamisest foorumis ja liikmed tunnevad end turvalisemalt.

Teeme näiteks näite:

Üks teist actuall müüjad siin BB-list, müüb P2nP / 1KG 200$ sihthind Euroopas on 100$. Mis tähendab, et müüja teenib vähemalt 100% kasumit, kuidas on see kahjum, kui turg oleks reguleeritud 100$/KG? Loomulikult teenivad nad kasumit, mitte 100%, aga võib-olla 20% selle asemel.

See on äri ja seda tuleks vastavalt käsitleda, ma usun, et foorum teenib reguleerimata turu tõttu pikemas perspektiivis rohkem kahjumit, sest nagu näete, otsib enamik liikmeid tegelikult allikaid väljaspool foorumit, sest inimesed teavad, et turg on väljaspool foorumit palju odavam ja kvaliteet on võrdne.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Te olete väga kummaline inimene.
Kui inimesed küsivad toodet, mida te väidate, et te alati leiate selle ja kõik alla tavahinna .
kuid te ei vasta kunagi otse . Ainult tõsi, väga kavalal viisil.
Ma ei usalda sind ausalt öeldes.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ma ei saanud teie mõttekäigust aru.

Kui soovite seda teemat edasi arutada, palun saatke mulle PM.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tere, kas te saate mind aidata ?

Kas teie videos näidatud meetodiga on võimalik Al/Hg asemel võtta liitiumalumiiniumhüdriidi THF-is (LiAlH4) ?

Kas ma võin kopeerida teie sünteesimeetodit, kasutades LiAlH4-i THF-is ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ei. LiAH on ainult laboratoorseks kasutamiseks, see on väga pürofoorne. lugege saftey andmelehte, millega soovite töötada palun!" Samuti on teil LiAH redutseerimise protseduur kuskil selles jaotises, kui te otsite ja vaatate, märkate tõepoolest, et nad on väga erinevad.

NaBH4 on hea asendaja, vaadake teemat.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3

auch mit LiAH-Reduzierung
nii et NaBH4 asemel Lialh4 THF-is võiksin kopie protseduuri teie videost ?
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hei poisid, olen selle sünteesi mitu korda edukalt ja väga heade tulemustega lõpule viinud. Kahjuks häirib isopropanooli lõhn. Kuidas on lood etüülatsetaadiga? Kas on võimalik asendada isoproopool etüülatsetaadiga? Tänan teid ette kallis kogukond.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
jah, see süntees toimib suurepäraselt etüülatsetaadiga, kasutage lihtsalt vähem äädikhapet kui isopropanooliga, muidu on kõik korras.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Kas te teate amfetamiini sünteesi protseduuri LiAlH4-ga THF-is redutseerimisest, et kirjeldada kiiresti ja lühidalt ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

siin on, palun ärge põletage oma maja maha
shulgin kirjeldab seda ka paarkümmend korda pikali
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Mitte täpselt, otsige NaBH4 protseduuri selles alamfoorumis. esimene on tasuta teine leiate ise üles :p
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Kas te võiksite seda tarnijat jagada või saata mulle privaatsõnumi?
 

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Kas keegi kirjeldab mulle väga üksikasjalikult, millal täpselt peaksin alumiiniumist elavhõbedalahuse alumiiniumamalgaami valmistamisel alumiiniumist maha valama? On ebaselge, kas peab olema raske hall paks sade või mitte.
 
Top