Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Kui lisada hape juures ja, kas IT ka lahjendada hape rohkem ipa? Ja millist pH-d peaksin ma taotlema, kui kasutan fosforhapet ja tahan monobaasilist soola? Tänud palju
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Saadud amfetamiini vabale alusele tuleb lisada ekvimolaarne kogus ortofosforhapet, et saada monoamfetamiini fosfaati.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
jah, ma saan sellest aru, aga kuidas ma tean, kui palju freebase mul on, saagis võib olla üsna erinev
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kas te teate, et seda saab mõõta silindri või skaalaga?
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Ma kavatsen veel sel kuul proovida oma esimest sünteesi. Ma olen kraadiõppur ja mul on juurdepääs mõnele laboriseadmele, millega ma võin põhimõtteliselt kõike teha, ilma et mul oleks vaja, et keegi seda kinnitaks. Pean lihtsalt veenduma, et ma pärast seda kõike korralikult desinfitseerin, kuid see ei ole probleem. Ma olen põnevil, et jagada oma edusamme siin teiega.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Soovime näha teie sünteesiaruannet, palju õnne.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Täname teid
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
See sõltub lihtsalt teie NaBH4 allikast, ma katsetan varsti uut tarnijat, kes pakub seda 128 € / kg eest, mis teeb selle konkurentsivõimeliseks Al/Hg marsruudile.

Tööstuslikus mastaabis võiks lähteaineid ja kemikaale tellida välismaalt (India, Hiina, Pakistan), kus nad saaksid Al/Hg ja CuCL2/NaBH4 marsruudi puhul nii odavaks, et mõlemad marsruudid võiksid langeda alla 300 € / liiter Freebase (minu arvutuste kohaselt).
 

GhostOfHiroshima

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
tere, olen uus ja keegi mainis, et väävelhape on asendatav fosforhappega. nüüd on mul mõned küsimused: millist kontsentratsiooni on vaja? see, mida ma leidsin, on 37% happega (aga ma arvan, et see töötab ainult hambaarstidele) ja kontsentratsioonidega 75-85%. kas see sobib kasutamiseks ja kas protseduur on täpselt sama, nagu videol näidatud? lisaks oli mul sama probleem teiste koostisosadega: jäääädikhape, IPA ja atsetoon, mis kontsentratsioon on vajalik? minu arvatavasti oleks olnud, mida puhtam, seda parem, aga kuna ma olen selles täiesti uus, siis mõtlesin, et küsida ei ole viga. ja lõpuks elavhõbedanitraat, seda on tõesti raske saada. ma ei suutnud leida isegi vanakooli termomeetreid, vähemalt seal, kust ma pärit olen. kas keegi teab tarnijaid euroopas?


aitäh ette
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Protseduur fosforhappe puhul on sarnane, kuid te ei saa selleks kasutada pH-d, vaid peate määrama vababaasi moolid ja panema sama palju moole fosforhapet. Suurem kontsentratsioon on hea, sest amfetamiini fosfaat on vees lahustuv ja kui te lahustid äravoolu mõned teie Produkt läheb kaduma, kuid see on tõesti ei ole palju Kui teil on 85% fosforhapet ja te saate aurustada lahusti, et saada suurem saagis
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei, ma ütleksin, et te ei tee midagi valesti, kui valite kõrgema kontsentratsiooniga koostisosi, eriti väävelhappe puhul.
Minu eeldus oleks, et ebapuhtad koostisosad mõjutavad negatiivselt saagist ja lõpptoote kvaliteeti.

Mis puutub IPA-sse, jäääädikhappesse ja atsetooni, siis on teil kõige parem kasutada kõrgeimat kontsentratsiooni, mida saate leida.

Mis puutub elavhõbe(II)nitraati - seda ei ole praegu kindlasti lihtne leida, kuid ma võin teile soovitada müüjat Venemaalt, kes seda müüb.
Ma leidsin, et elavhõbe(II)kloriidi on siiski palju lihtsam hankida, seda saab järgmistest kauplustest/pakkujatest.

@Constantylious777 üsna kallis 2.350EUR/Kg
Veebileht: "Koolitus": Orgaaniline keemia Poola 168EUR/Kg

Ma loodan, et ma võin aidata
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tere tulemast :)
 

contol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ilma tagasivoolukondensaatorita tegeleme alkoholi aurustamisega. Kui sade muutub kiviks, lisage reaktsioonile uuesti puhast alkoholi. Täielikult suletud tünn ei sobi, sest me tegeleme tugevalt suureneva rõhuga
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Te peate kasutama tagasivoolukondensaatorit, nagu on kirjeldatud HIGGS BOSSONi selgituses selle video all
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Tere poisid,

Kuidas teha happe-baasi ekstraheerimist vababaasi jaoks ? Kas ma saan kasutada tolueeni ja eraldussahtelit ?

Ma ei saanud kahjuks väävelhapet kätte, seega kasutan fosforhapet.
Kas ma peaksin lihtsalt fosforhapet lisama või segada seda atsetooniga nagu väävelhappega?
Kui palju hapet peaksin lisama näiteks 10ml freebase amfetamiini jaoks? Üritasin aru saada g/mol aga ma ei saa aru.

Tänan teid vastuste eest !!!

Meribel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lehekülg 81, ei ole dillutsiooni, 85% lisatakse nagu ekvimolaarsetes kogustes freebase'ile. idk tolueeni kohta.

https://ia600202.us.archive.org/34/items/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed.pdf
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere. Te ei saa teostada A/B ekstraheerimist vaba baasi jaoks. Seda on võimalik teha ainult amfetamiinisooladega. Võite lugeda kasutusjuhendit amfetamiinide pealehelt jaotisest Amfetamiini puhastamine happe-baasi ekstraheerimise teel

Jah, te peate tegema lahuse nagu väävelhape koos atsetooniga.

Selleks, et leida, kui palju hapet on vaja, võtame 10 ml amfetamiini vaba aluse nagu näites. 10 ml amf-baasi / 0,936 g/ml = 10,6838 g. Te peate lugema moolide hulka: 10,6838 g /135,21 g/mool = 0,079 mooli amfetamiini. Monoamfetamiinfosfaadi tootmiseks tuleb võtta sama palju hapet kui amfetamiini.
Seega: 0,079 mooli * 97,994 g/mool = 7,743 g puhast H3PO4. Kui teil on 70%-line happelahus, peate võtma (7,743g * 100) / 70 = 11,06 ml 70% H3PO4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Seal on (lk 82) selgelt kirjas, et amfetamiini lahus tehti atsetooniga:
 
Top