Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jälle ei tea saagist ma arvan, et ma kasutan fosforhapet, et saada soola, kuid 9 ml näete pc on natuke vett see oli jahuti ja adapterid
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ikka tilgub ma soovisin destilleerida 130 ml o 15% väävelhappegaasi nii, aga ma arvan, et ma vajan natuke magada
 

Attachments

  • oqgBkwUOne.jpg
    oqgBkwUOne.jpg
    2.3 MB · Views: 259
  • BvQGyN3zDX.jpg
    BvQGyN3zDX.jpg
    2 MB · Views: 261
  • tvc2MxH36U.jpg
    tvc2MxH36U.jpg
    2 MB · Views: 257
  • zJ427vdDIl.jpg
    zJ427vdDIl.jpg
    2.3 MB · Views: 258

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Ma ei suuda väävelhapet destilleerida. Ma võin seda kuumutada, kuni see hakkab suitsema ja jõuab ~95%-ni. Kas see peaks olema vaba baasisoola moodustamiseks okei? see lisavesi lahustab moodustatud soola, nii et ma kaotan natuke. Midagi muud?
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Piisab, sulgege väävelhape alati hästi, sest sellel on omadus absorbeerida õhust vett.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kui ma saan elavhõbeda II nitraatmonohüdraati, kuidas ma eraldan H2O kõige paremini, kuna elavhõbeda keemistemperatuur on madalam kui H20-st? VÕI kas see lihtsalt ei tööta üldse
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kasutage monohüdraati
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
See reaktsioon töötab quit hästi minu jaoks, õnnestus teha mõned katsed 20grammi paksus 7-liitrise HDPE-tünnis, mille kasutegur jõudis pärast kuivatamist madalal temperatuuril kuivatusseadmes umbes 60 %-ni. sai mõnes partiis veidi ülehappestumist, kuid üldiselt on see väga kena valge aine, mis pärast korralikku kuivatamist moodustab terad, mis muutuvad pulbriks kergelt-mediumiga.
Mul on kaks küsimust.

Minu elavhõbedanitraat muutub kollaseks, kui see puutub veega kokku, elavhõbe on puhas valge enne selle lisamist alumiiniumi/vee segusse, kuid niipea kui see lisatakse vette, muutub see kollaseks ja pärast vees/alumiiniumis istumist muutub see isegi peaaegu punakasoranžiks. need tükid tunduvad vees ainult halvasti lahustuvat, sest ma pean vähemalt 3-4 korda loputama, et vabaneda igast väikesest jäljest. minu elavhõbeda metall pärineb kallutuslülititest, mis paneb mind mõtlema, et see võib olla saastunud teiste metallide jälgedega ehk ?

minu teine mure on see, et minu p2np ei lahustu minu IPA/äädikhappe segus, arvestades, et 10 g P2NP on 100 ml isopropüül- ja 50 ml jäääädikhappes. minu äädikhape on ainult 80%. mul on vaja umbes 120-130 ml IPA-d ja tõenäoliselt 70 ml äädikhapet, et ep2np lahustada, muidu on mu lahuses kollased krütsaalid, mis keerlevad ringi minu lahuses.
Kas see võib olla 80% äädikhappe tagajärg?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kuumutage lahust veidi 50 °C-ni, kuid mitte liiga kuumaks, sest siis muutub kollane värvus punaseks.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
ma proovin, et tänan teid, muide, kas on võimalik asendada IPA näiteks bioetanooliga ? oleks palju lihtsam hankida kui IPA suuremates kogustes.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
IPA on Poolas tarbijatele seaduslik ja maksab umbes 20$ 5L eest 99% >

Parimate soovidega
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Jah selle seaduslik, kuid bioetanool on odavam, vähem kahtlane ja seda saab kergesti hankida suurtes qunateties offline, mis minu arvates muudab selle eelistatavamaks, kui seda on võimalik kasutada.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma tean või paremini ma lugesin, et üks on kasutanud sünteesiks metanooli, seega peaks olema võimalik kasutada ka etanooli. Sa pead eraldama kõik lahustid enne happe lisamist, et saada peaaegu veevaba, nii et mis vahet, proovige seda ja teatage tagasi.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kui ma suurendan p2np, kui palju teisi reagente ma panen?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sõltub sellest, kui palju P2nP-d soovite suurendada.

Sama palju P2nP % suurenemist tuleks lisada ka teistele koostisosadele.

Näiteks retsept on 10 g P2nP jaoks, kui soovite valmistada partii, mis on järjepidevalt 20 g P2nP, mis on 100%-line suurendamine, siis lisage ka teistele koostisosadele 100%. Nii lihtne see ongi.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Keemikud kasutavad molaarsuhteid. See on parim viis täpse ümberarvestuse saamiseks.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
i tryd aga ei leia molaarsuhteid saidi nagu wikipedia või midagi lihtsalt nagu küsimus, mis molaarsuhe p2p raua ja fecl jaoks on
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Tehakse täpselt nii nagu videos, välja arvatud 62,5 ml 80% äädikhappe lisamine. Alguses olin mures happekontsentratsiooni s obas vanuse ja kvaliteedi P2NP (umbes 10 kuud purgis, sai natuke õline märjaks). ma olen ebaõnnestunud Al / Hg retsept "scribd" saidi kolm korda, si olin lootusetu. Aga reaktsioon oli nii hoogne, et pidin kondensaatorit täiendavalt 20ml IPAga loputama. Olen kuivatanud 99% atsetooni üle molekulaarsõela küpsetatud 300°C, kuid kuid kuidagi pärast 96% väävelhappe lisamist muutus see pruuniks paksuks moosiks. Nii et pidin seda fosforiidi viisil hapestama. Lõpptoode on väga tugev, saagis on 7,2g kuiva 10,3g P2NP-st. Järgmisel nädalal võtan proovi oma töökohale ja võtan GC-MS/MS-i kvaliteedipildi.
Samuti olen uudishimulik, kas ma võin GAA asendada teise happega nt sipelghappega? Lekitatud 80% äädika lõhn on kohutav
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Palju õnne! Oleks tore. Jagage meile oma tulemust palun.
Võin ette kujutada ja hästi mõista teid. Võite proovida seda retsepti ilma äädikhappeta.
Kas sa lisasid hapet otse? Sa pead kasutama väävelhappe lahust (~10%) atsetoonis.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Ma lisasin 2ml 96% happe 10ml atsetoonile, te ütlete, et ma pean kasutama lahjendatud väävelhapet, et segada atsetooniga? Ma arvasin, et neutraliseerimisvahend peaks olema võimalikult veevaba. Järgmine kord proovin seda retsepti 1g skaalal 85% sipelghappe molaarse ekvivalendiga.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
See on okei. Ei, ma mõtlen, et 96% happest tuleb valmistada 10%-line lahus atsetooniga, vabandust ebaselge selgituse eest.
 
Top