Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
tänud video eest see oli üsna valgustav halb minu halva võrgu kiirus tegi selle vaatamise õudusunenägu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Videojuhised on väga mugavad neile, kes alles teevad esimesi samme. Kogenumate keemikute jaoks piisab lihtsatest juhistest. Selle video saate alla laadida.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
aastaid tagasi oleksid sellised videod aidanud mind nii palju, et ma ei oleks pidanud kõiki oma teadmisi maalikuna kuskil pooletoobiste vahel otsima ja kombineerima. Pluss sageli vale tõlge ... ei olnud kõik tollal paremaks tehtud ;)
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tere
Kust ma saan videot alla laadida?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
jah, ma tahan proovida.
minu inglise keel on väga kehv, nii et vastamine võib võtta aega.
kõigepealt tahan küsida P2PNi kohta
kust ma leian usaldusväärse müüja?
(ei tea, kas ma võin seda küsimust siin teha, kui ma ei saa, öelge mulle, et kustutada see palun).
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
kust ma saan seda küsida?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Mitte kusagil.

Tegemist on eranditult kriminaaltootega. Proovige ise sünteesida. See ei ole raske. Juhised on siin.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Tere tulemast
Minu sõber ütleb videos, konkreetselt see pilt kotis, et see on naatriumhüdroksiid ja see on kristallide kujul, ja minu hüdroksiid on vedel. Kas te oskate mulle seda punkti selgitada?

FnweGaoLV8

Teine asi, on p2np siin, video teema on pulber, kristallid või vedelik, ja kui see on vedelik, kuidas see muutus kristallidest vedelikuks või pulbriks, aitäh!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Naatriumhüdroksiidil on algselt kristalliline struktuur. Seejärel valmistatakse sellest vee lisamisega leeliselahus. Fenüülnitropeen on samuti pulber, kuid selle reaktsiooni jaoks tehakse selle lahus isopropüülalkoholis ja äädikhappes. Enne sünteesi alustamist valmistab laborant 10 g 1-fenüül-2-nitropeeni lahuse 100 ml isopropüülalkoholi ja 50 ml äädikhappes.
0:04-0:40 - leelise vesilahuse valmistamine. Selles videos valmistati seda eelnevalt, et lahus jahtuks põhireaktsioonisegu leeliseliseks muutmise ajaks. Leelistumine kulgeb soojuse eraldumisega ja kui kasutatakse värsket kuuma leeliselahust, siis on eksotermia tugevam ja vajalik on reaktsioonimassi sunnitud jahutamine.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Tere. Kas te ei viitsi anda täpset linki minu refference sünteesiks p2pn? Sorry noob taotluse siin. Lihtsalt kardan, et viitan hiljem valele postitusele. Tänud ette.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Mõni probleem, kui ma poolitan retsepti koostisosad ühe liitri lamedapõhjalises kolvis?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
10 g võib olla 1 L kolvis, kui reaktsioon on kontrollitud, kuid raske.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Soojuse jaotamine ümmarguse kolvi jaoks, teil on kõik korras. Aga aurustamise kohta - kasutage üleliigset lahustit või tagasivoolukondensaatorit. Lühikese põhjaga kolb, kättesaadavam kasutada.
Kui te ei tegele lahtise põletamisega, siis on kõik korras
Jah, nende reaktsioonide jaoks on võimalik kasutada plastikut, kuid teatud tingimustel
 
Last edited by a moderator:

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
aitäh vastuse eest!
Mida ma tahaksin teada, on see, kas koguste pooleks viimine reaktsioon on sama.
Minu riigis on raske leida 2 liitri kolbi, ma leidsin ainult 1 lt kolbi, perphaps seaduse jaoks alchool viinavabrik või muu sitt...
Ma olen õnnelik, see foorum avada mulle universumi!
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Suurepärane video! Sain just p2np ja peaaegu valmis, pean vaid hankima väävelhapet ja Hg. Ma vestlen tarnijaga mõned Hg ja mul on küsimus teile, ma saan elavhõbeda nitraati ja kloriidi, mida ma peaksin saama ? Klooriid on odavam kui nitraat, nii et ma eeldan, et oleks parem, kuid see kestab kogu elu, nii et ma tõesti ei pahanda investeerida midagi paremat ($ 45 kloriidile ja $ 70 nitraadile).
Ka , puhas väävelhape ei ole avalikkusele kättesaadav, kus ma olen , ma arvan, et ma saan 60% puhastamise kraami, kas te arvate, et ma võiksin seda keeta / destilleerida kuni hea protsendi või peaksin ma proovida rohkem osta 95% kraami?
Samuti on mul 5000ml ja 2000ml lamedapõhjaline kooniline kolb, kui palju on max ma võiksin joosta ?
Samuti võiksin kasutada klaasist demijohn (21L või 11,5L) ja jäävanni ja teha 100g jookseb ohutult? või oleks see raske töötada / ei suuda toime tulla eksotermilise reaktsiooniga?
Tänan teid aja eest, head uut aastat!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Võite väävelhapet välja keeta, kuid saate tohutul hulgal söövitavaid ja mürgiseid aurusid. Seega peate seda tegema väljas.
Kui keedate happe maha, siis kontsentreerite ka kõik lisandid, mis võivad happes olla, nii et lõpptulemuseks on määrdunud toode. Selle ületamiseks võiksite mõelda oma SA destilleerimisele. Selleks on vaja head kütteallikat ja häid, professionaalseid klaasnõusid, sest SA destilleerimine toimub üle 300 kraadi C. Otsige lihtsalt youtube'ist infot, ja palun harjutage end enne selle ettevõtmist kõikide ohtude kohta, mis on seotud SA keetmise ja destilleerimisega.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Parem on kasutada elavhõbedanitraati, arvestades, et sünteesiks on vaja väga väikeseid koguseid, kulud on tähtsusetud. Kui teil on raskusi kontsentreeritud väävelhappe ostmisega, võite aurustada vett 65-protsendilisest lahusest. Klaasist demijoon ei ole kuumakindel, eksotermilise reaktsiooni ajal võib anum lõhkeda ja tekitada palju probleeme. Esimesed sünteesid on kõige parem panna väikestesse kolvidesse minimaalse koormusega fenüülnitropropeeni ja kogemuse kasvades suurendada järk-järgult lähteaine koormust. Video näitab selgelt protsessi ideaalsetes tingimustes, kuid selles reaktsioonis on probleeme ja ainult kogemus aitab neile lahendusi leida.
 
Last edited by a moderator:
Top