Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg abil (video)

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Tere, mul on mõned küsimused:

1. Kas Red Bull alumiiniumi võib kasutada?
2. Kas alumiiniumi saab kasutada alumiiniumist lihataldrikutest?
3. Kui me proovisime elavhõbedanitraati valmistada, tekkis meil reaktsioon, et elavhõbe sulas ja muutus üha selgemaks kollaseks vedelikuks, millel oli intensiivne lõhn - kus me tegime vea? Lisasime potti umbes 1 g elavhõbedat ja seejärel lisasime umbes 3,5 ml 65% lämmastikhapet. Reaktsioonis tekkis kollane vaht, temperatuur ei tõusnud. Meil on praegu selline toode ja pole aimugi, kuidas saada kristalle. Kas peaksime seda kuumutama, keetma ja siis jahutama?

Tänan teid vastuste eest
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
3. te ei vaja kristalli; pange 10ml lämmastikhapet koos oma 1gr elavhõbedaga; ja kasutage 5ml kollast vedelikku oma alumiiniumi jaoks.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Te peate kuumutama lahust 60 kraadini, muidu ei moodustu elavhõbe(II)nitraati, ja tagama õhu väljalaskeava, sest tekkiv pruun gaas on väga mürgine.

Kuna paljud toidutööstuses kasutatavad purgid on valmistatud plekist, peate olema kindel, et see on alumiinium, siis võib see toimida.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Aruanne MDMA aluse soolamise kohta väävelhappega.

MDMA sulfaat = kaka

Aluseks ja lööge seda HCl-ga. Ärge proovige MDMA-ga sulfaatida selle aja raiskamine. Võib-olla fosfaat, kuid jääge lihtsalt HCl-ga. Lol
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kas atsetoon või isobool on diklorometaani asendaja?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mis eesmärgil?
Kui tegemist on amfetamiini välja raputamisega vesifaasist, on atsetoon ja IPA üsna halvasti kvalifitseeritud. Selle asemel võib kasutada petrooleetrit.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Amfetamiini pesemiseks
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
kaks küsimust

1. Kas ma võin segada 65% NNO3 ja Hg termomeetrist, et saada elavhõbe(II)nitraati. Kui palju hapet ma pean segama?

2. Väävelhappe lahuse valmistamine atsetoonis - kas see on veetundlik? minu h2so4 on umbes 50% PH 1 ja minu atsetoon ei ole veevaba, kas ma võin seda kasutada ilma saagist ohverdamata? või pean ma kuivatama atsetooni ja kontsentreerima oma H2SO4 selle atseotroopi 98%-ni?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
1. Kliiniliste termomeetrite jaoks on olemas mitu tootmisstandardit: Vene termomeetris esineb tavaliselt 1 kuni 1,5 g elavhõbedat. Euroopas - 2 g. Nüüd on olemas Euroopa standardite järgi valmistatud vene termomeetrite mudelid, nii et ka need võivad sisaldada 2 g.
---> Ühe termomeetri jaoks 20ml lämmastikhapet annab 3 kuni 4x 5ml vedelat elavhõbedanitraati. Mis on kasulik 3 kuni 4x12gr alumiiniumist

2. vajate 96%+
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ma kasutaksin amfetamiini pesemiseks kuiva ja jääkülma atsetooni, mitte diklorometaani, mis on mõeldud vesifaasi ekstraheerimiseks.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ma tahaksin midagi teada lahustite taaskasutamisest selles konkreetses reaktsioonis, tegelikult lihtsalt selleks, et vähendada kulusid ja vähendada oma jalajälge.
Niipalju kui ma saan aru, koosneb lõppkiht (lahustite osas) IPA-st ja seejärel lisatakse atsetoonis olev väävelhape, mis tähendab, et pärast lahuse neutraliseerimist ja amfetamiini kogumist peaks mulle jääma atsetooni, IPA ja mis tahes naatriumhüdroksiidi ja väävelhappe segu, mis neutraliseerivad end ise.
Atsetooni keemistemperatuur on 56 C ja IPA 82 C, nii et kas on võimalik ja soovitav lahusteid tagasi saada destilleerimise teel ?
Mul ei ole fraktsioneerimiskolonni, nii et see tähendaks vist seda, et taaskasutatud atsetoon on saastunud IPAga ja IPA sisaldaks natuke atsetooni, mis oleks nende taaskasutamise mõju ? millist puhtust pean saavutama, et need oleksid lahustitena taaskasutatavad ?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Samuti võtan tagasi nii palju lahustit kui võimalik, kuid eraldan alati atsetooni ja isopropanooli. Samuti ei kasuta ma atsetooni koos väävelhappega, vaid ka isopropanooli. Segunemist ei ole võimalik täielikult vältida. Teen destillatsiooni ja kasutan väikeste klaastorudega täidetud kolonni, et saada võimalikult suur pindala. Pean oluliseks lahustite kuivatamist, sest vesi lahustites vähendab saagist. Võimalusi on mitmeid, vahepeal olen isegi ise kokku pannud lahusti taastamise aparaadi, sest kasutan seda ikka ja jälle, enamasti pärast paari sünteesi.

Seal on ka teema, kus ma olen seda mitu korda kommenteerinud.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/solvents-recovery.937/
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Nii et ma võiksin asendada atsetooni rohkem IPA-destilleerida seda pärast kasutamist ja kasutada lahustite taaskasutamise teemas punktis 1) kirjeldatud menetlust ?
See oleks suurepärane, sest see muudaks lahustite taastamise palju lihtsamaks, kuna peate mõtlema ainult IPA-le.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, saate. Kuid atsetooni kasutatakse ka sulfaadi hilisemaks pesemiseks, kuid seda saab samamoodi taastada. Destilleerige ja kuivatage. Pidage ka meeles, et isopropanool moodustab veega aseotroopse segu.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Tänan seniste vastuste eest, need aitasid. Meil õnnestus alates kolmandast katsest, saagikus 70%. Välimus, struktuur, värv ja töö on täiuslik, ainult atsetooni lõhn häirib mind kohutavalt Mul on veel mõned küsimused:

1. Mis juhtub, kui ma panen 5ml asemel rohkem elavhõbedanitraati ütleme 7ml, mis juhtub?
2. Kas ma võin lõpuks kasutada 50ml ISO (isopropüülalkohol) + 2ml väävelhapet 50ml atsetooni + 2ml väävelhappe asemel? Ma küsin seda seetõttu, et atsetoon on agressiivne ja jätab terava lõhna ja mõnes retseptis, st sünteesis olen näinud, et nad kasutavad ISO asemel atsetooni
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reaktsioon võib alata kiiremini ja eksotermilisemalt.
Siis tuleb alkohol aurustada, sest see ei kristalliseeru amfetamiini isegi sügavkülmas. Vaja on atsetooni ja pärast täielikku kuivatamist ei ole atsetoonil lõhna. Võib-olla ei ole teie atsetoon puhas.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sry, esimest korda kuulsin sellest, ma kasutasin IPA-d kõigi oma sünteeside jaoks ja see toimib. Sulfaadi sadestamiseks võite kasutada ka metanooli või etanooli.
Miks see ei tööta, küsin selgitust!?
Võimalik, et atsetoon on parim lahusti sadestamiseks, aga et IPA jne. ei tööta, ei vasta tõele.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kui on suur kogus alkoholi, on pulber halvasti kristalliseerunud. Amfetamiin peaaegu ei lahustu külmas atsetoonis (erinevalt alkoholist) ja isegi tavaline atsetooni lisamine alkoholile kristalliseerub pulber sekundite jooksul. Pole vaja inimesi valesti informeerida.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kuid amalgaamireaktsiooni jaoks on alkohol kindlasti parim valik. Kuid mitte kristalliseerimiseks, kui selle maht on suur amfetamiini aluse kogusel.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Amfetamiinsulfaadi ohutuskaardil on kirjas, et see lahustub halvasti 96% etanoolis, siis peaks see kehtima ka isopropanooli ja metanooli kohta, kas poleks?
Info ajab mind praegu segadusse, sest praktikas sadestub palju sulfaati ka IPA-s.
 
Top