ADBB

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
im sorry ma ei ole veel postitanud, kuid ma olen lihtsalt olnud lil rahutu postitamise mõned asjad. iv kunagi teada, et rühm on nii lihtne saada ja see teeb mind rahutuks
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dont dox youself, kasutage tor ja kui teil on fotosid kustutage metaandmed enne postitamist ja teil on kõik korras bro.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Metaandmete kustutamine on meie foorumis automaatselt protsess. Igatahes võib igaüks seda teha külgressurssides.
 

bobx888888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Ma olen seda proovinud, kuid ma tulen probleemi juurde. Pärast 5 tundi kolvis 70C juures peatun, et lasta jahtuda ja pesta. kui vedelikku veega pesta, ei tundu tahked ained apear. Ma kasutan tavalist sõela, kuid võib-olla vajan kohvifiltrit, nagu te soovitasite. Keegi teine jagab samu probleeme ?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Igapäevane ütlus võib teha võib teha .... nii poisid, kui selle nii lihtne teha, miks ei tee? )))) ONLY WE ARE on parim ADB kollane ja kõige kõvem ;) kõik teised, mis on turul on valge ! mis on peaaegu mitteaktiivne.. kui otsite midagi stabiilset võib meiega otse ühendust võtta! ALSO meil on 5CL TOOO.

PS: Neile, kes lähevad vastata, et sa ei ole ainus whith, et ma kutsun teid üles saatma minu tooteid tasuta neile, et näha erinevust whith tõeline adb ja tõeline tugev asemel oma poisid.


PS: Ainult mees "madmoney" teeb midagi siin ja mulle keegi teine.

Tänud ette
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
mida te müüte valmistoodangut või komplekte?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
see ei ole lihtne.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
See tähendab, et me oleme 3:)))
 

Attachments

  • fLYb9vBFRd.jpeg
    fLYb9vBFRd.jpeg
    144.9 KB · Views: 228

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Adbb valge see ei ole nii tugev, kuid eu müüjad tõsta väga palju hinda, Kui keegi tahab abi lähteaine ma saan aidata teda, võtke minuga ühendust.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Kas valge ADBB on tegelikult nõrgem? Kas saaksite võrrelda tugevust JWH210-ga?

Mul on NL-i müüja valge pulber fancy pakendiga, kas ma saan seda fooliumiga taga ajada?
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Me müüme parima kvaliteediga adb kollane! me ei müü prekursoreid me müüme otse valmis toode täpselt nagu preban power , saate müüa oma valgeid asju poisid ;) kuid adb kollane sa ei saa süüa nagu meie ;) tänu!
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Miks te siis ei müü lähteaineid? See ei ole mõtet, mida sa ütled kollane ja valge on sama tootmisprotsessi, poisid, kes on prekursor kirjutada mulle, et aidata tal teha seda ise tasuta. Ma olen väsinud need kelmid, kes tõstsid hinda naeruväärselt kõrge
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Erinevad partiid on veidi erineva värviga. Seal oli nõrk valge adbb eellane pool aastat tagasi, kuid see ei tähenda, et uus adbb valge partii ei saa olla tugev kui kollane. Ma mäletan, et NL-is oli kõige tugevam adbb, mis oli täiesti valge.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Kollane on tugevam, kui vajate abi, kirjutage mulle, võite osta ainult 500gr ja proovida ja näete oma silmaga.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kollane selle tugevam , ei ole sama proccess luua, isegi mitte. :)
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Mida öelda, võib-olla te teate, et olete parem kui Hiina tarnija, kes müüvad neid asju, ma saan aru, et soovite inimesi hirmutada, kuid hind on väga kallis.
Enne preban 1kg oli 4k euro eu tarnija ja Hiina tarnija oli 1,6k usd.
Kuidas ma ütlesin, kui sa tahad abi prekursor kirjutada mulle ma võin aidata kõik tooraine ja informatsiooni tasuta
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Kes ütlevad, et ma ei kuradi vaja abi ? kes ütlevad, et ma ei taha aidata teid või tahtis abi teile ? kes ütlevad abou, et selline hinnad ja kes saab öelda mulle, milliseid hindu panna ? ma müüa teile osta, et see on see saada see üle, mul on parim toode ma isegi ei hooli, mida sa räägid prügikasti, mine ära minu arvates palun.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
I
Nõus, looduslik varieerumine on võimalik, kuid ma ei ole näinud piisavalt valget või kollast, et kujundada kindlat arvamust, ja ma ei ole võõras, et mida Dragonrevolt väidab. Ma ei saa aru asjadest, mida müüjad ütlevad, võib-olla ta ( te) aitab teisi nagu aru saada. Mulle on pakutud "uut" kollast adb-b, väidetavalt tugevamat lõpptoodangut. Ma tunnen, et mul on lubatud küsida, mis on see erinev uus lõpptoode, kuid see on väidetavalt tugevam, kuigi sama, lõpptoode. Ma nõuan mingit selgitust, võib-olla optiline, kiraalne mis tahes vormis isomeer, välistatud hüpoteesi, et see oleks 5Br derivaat, kuid nad kinnitavad, et see on väga sama, nii et midagi kummituslikku on tõesti lükatud, kui me ei aktsepteeri, et üks on vähem puhas kui teine, või võib-olla teine on puhtam kui vähem puhas. Või ei ole see hoopis vastupidi? Kui esitatakse rikkalike tõendite puudumine, olen sunnitud tunnistama end süüdi teise astme totaalses segaduses. Sarnased kergemeelsed kõned uuest, paremast pmk etüülglütsidaatpulbrist (mitte vahajas/õlisest) tekitavad kahtlusi ja muutuvad peagi huvipakkuvaks ja võib-olla kahtlustatavaks või kaasosaliseks, kuid see ei ole ametlik. Sama cas & erinev külmumispunkt? See nõuab selgitust. Võib ainult järeldada, et kas võltsaineid ei ole nüüd lisatud või on lisandid nüüd piisavalt eemaldatud. Põhjendamatud väited ja mõistlikust seletusest kaugemale ulatuvad tõendid nõrgestavad uurimist ja ilma edasiste juhtnöörideta muutus juhtum külmaks. Dragonrevolt, kuidas sa seletad vastutustundlikult erinevust kollase ja valge adb-b või adb-b-ga seotud ainete või selles arutelus jutustatud sündmuste vahel? Kindlasti on keegi teie ettevõttest huvitatud, kui te näitate, et pakute rohkem kui meeldejäävaid, kuid tühje sõnu. Ja ma ei ütle, et peale värvi on vahe või ei ole. Ma oleksin tõsiselt ja positiivselt üllatunud, kui korralik, üksikasjalik ja metoodiliselt põhjendatud selgitus valgust tooks.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ei ole kindel, kas teised RC, kuid isegi enne seda, kui noid oli Hiinas seaduslik, ilmus iga partii peaaegu alati veidi erineva värvi või kujuga. Alates kollasest MDMB-4en-pinakast kuni roosani.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
nüüd minu 5cl selle pronksist roosaks
 
Top