Question AB ekstraheerimise küsimus

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Olen järginud AB Extractioni juhiseid ja jõudnud lõpptulemuseni. Ma ei ole kindel, kas see, mis mul on, on õige, sest see ei näe välja nagu piltidel näidatud pulbri vormis lõpptulemus. Selle asemel on mul see kleepuv pasta, mida ma praegu ootan, et see kuivaks. Kas keegi teab, kas see on normaalne? Olen seda juba atsetooniga pesnud.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere, õige kogus on 1,10, see tähendab, et see peaks olema kümme korda väävelhapet, et värvus ei oleks punane. Lihtsaim viis 37% soolhappe kasutamiseks on 37% soolhapet
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Kuiva amfetamiini HCl omandamiseks tuleb kasutada HCl gaasi, 37% tulemuseks on lihtsalt segadus
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
minu teada on ainult sulfaat ja fosfaat adekvaatsed ja amfetamiinvesinikkloriid on väidetavalt nii hügroskoopiline, et eksisteerib ainult vesilahuses... kui te kasutasite HCl soolade valmistamiseks, siis pole ime, et see ei saa kunagi piisavalt kuivaks, et seda kasutada (eksikaatoris võib see olla tahke, kuid väljas vabas õhus imab ta ümbritsevast õhust niiskust)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
1. teie väide on vale, amfetamiini HCl saab valmistada ka kristallidena, lihtsalt mitte vesilahusega HCl... sellepärast ma ütlesin, et te peate kasutama HCl gaasi, 37% HCl annab segadust (kui te ikka ei saa aru, mullitage kuiva HCl gaasi amfetamiini aluse lahusesse lahustisse). Ma ei tea, miks keegi üldse HCl-soola juurde läheb, nii et kui tahad teada, küsi 37% HCl soovitanud mehelt. Ma olen üsna kindel, et kui sa teda kenasti küsid, siis jagab ta sinuga oma patendi kiiruse lima kohta vesilahusest HCl-st. 2. Ma arvasin, et kõik, kes püüavad nõu anda, teavad juba, mis on sulfaat- ja fosfaatsoolad, sry, et ma ei maininud mitmeid soolasid, kui mul on vestlus hüdrokloriidi kohta. 3. Jah, hüdrokloriid on hügroskoopiline, kuid te ei pea seda käsitlema nagu Raney Nickel. Teine normaalne õhu kokkupuude ei muuda seda pudeliks.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ok, minu viga siis... kui ma alustasin (tublisti üle kümne aasta tagasi, kui ma olin biokeemia üliõpilane), sain ma aru, et selle erilise ühendi hüdrokloriid ei ole mingil juhul väärt seda, et ennast frustreerida, kui ma üritan seda teha. Ma olen hästi teadlik, et meie tavaliste interst amiinide puhul on hüdrokloriid esimene asi, mida proovida (vähemalt uute materjalide preparatiivsete uuringute tegemisel)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Teil on õigus, HCl-soola ei ole esitatud stsenaariumis väärt, kuid te vastasite minu kommentaarile, milles ma ainult selgitasin, et te ei saa kasutada vesilahust HCl, sest muidu saate segadust ja selle asemel peaksite kasutama HCl-gaasi hüdrokloriidi jaoks. Amfetamiini puhul on sulfaatsool ja konkreetsed fosfaatsoolad palju paremad, kuid minu eesmärk siinkohal oli lihtsalt parandada vale teavet, mida laps levitab.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Tänan vihje eest, poisid, ma katsetan erinevate suhtarvudega ja vaatan, mis töötab kõige paremini. Ma ei leidnud foorumis seoses sellega, kuidas ma saan kuivatada märja amfetamiini küll. Ma mõtlen, et panen märjad amfetamiinid MgSO4-ga eraldatud suletud konteinerisse. Kas see töötaks? Olen proovinud kuivatada üleöö toas, aga see on ikka veel märg.
 
View previous replies…
Top