Question AB ekstraheerimise küsimus

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Olen järginud AB Extractioni juhiseid ja jõudnud lõpptulemuseni. Ma ei ole kindel, kas see, mis mul on, on õige, sest see ei näe välja nagu piltidel näidatud pulbri vormis lõpptulemus. Selle asemel on mul see kleepuv pasta, mida ma praegu ootan, et see kuivaks. Kas keegi teab, kas see on normaalne? Olen seda juba atsetooniga pesnud.
 

Attachments

  • 5zQhS0fgKc.jpeg
    5zQhS0fgKc.jpeg
    2.8 MB · Views: 252

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, kõigepealt tehke see kuivaks. Näeb välja nagu märg amfetamiin. See on kõik.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Tänan kiire vastuse eest Patton. Ma tegin teise partii ja kui ma lisasin väävelhapet, pärast seda, kui lahus lõpetas keemise, sain selle kihilise lahuse, see näeb välja teistsugune kui eespool toodud partii. Järgisin atsetooni ja väävelhappe suhet 1:1. Kas te teate, mis see on? Ülalt on see läbipaistev, siis keskel punane ja alt oranž.
 

Attachments

  • EnmV32wM1L.jpeg
    EnmV32wM1L.jpeg
    3.2 MB · Views: 126
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
võite lahendada seda lisades naoh aq, sol. , ekstraheerimine ja repreparatsioon (teil on kadusid)
lisage hapet tilkhaaval ja segage
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Tänan, ma proovin seda. Millist väävelhappe kontsentratsiooni te kasutate? Ma kasutan praegu tööstuslikku 99,8%, nii et ma tõenäoliselt ei saa kasutada 1:1 suhet atsetooniga, et seda vältida.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
No clue, üle 95 alati igal juhul. small scale u cant be very agressive with addition, it can go poof with only a few extra drops, dilluting your sol. with more aceton to acid 1:20 for example you can better control your addition. and give it time stir well before adding more again.
Mulle meeldib tagasi imeda tilk või nii hapet pipetti ja imeda üle selle natuke freebase sol, kui see läheb selge ma võtan ph lugemist, kui see muutub häguseks ikka tean, et ma võin lisada rohkem.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
>Seadsin väävelhapet, pärast seda, kui lahus oli lakanud keemumast.
Millist lahust te mõtlete? Selgitage palun üksikasjalikult.
 
View previous replies…

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Tänan Patton, ma proovin seda. Millist väävelhappe kontsentratsiooni te kasutate? Ma kasutan praegu tööstuslikku 99,8%, nii et ma tõenäoliselt ei saa kasutada 1:1 suhet atsetooniga, et seda vältida.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
1:1 Sobib 99% väävelhape:atsetoon, pöörake tähelepanu pH-le ja temperatuurile. Kõrgeid temperatuure tuleks vältida.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Ma näen, proovin järgmise partii puhul kasutada jäävanni, samal ajal kui lisan aeglaselt väävelhapet. Tänan ülevaate eest. Kas te teate, kas ülehapestatud segu on taaskasutatav? NaOH meetod ei tundu töötades mingit paljutõotavat tulemust andvat.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Võite proovida seda võimalikult kiiresti NaOH abil tagasi kaevandada. Te kaotate osa amfetamiini.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Vaba aluse + atsetooni segu, pärast väävelhappe lisamist on keemisega sarnane reaktsioon, kus sool moodustub ja hakkab vahutama mullid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Hapet tuleb lisada võimalikult aeglaselt ja kontrollida amfetamiini segu pH-d, vaja on 5,5-7 pH-d. Mitte vähem. Tõenäoliselt olete lisanud palju hapet ja liiga kiiresti ning põletanud (ülehappestanud) oma amfetamiini vaba aluse.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
palju ohutum on lisada 1mL conc. H2SO4 25-30 mL atsetoonile ja tilgutada seda ettevaatlikult/vaikselt segades oma vabalahusele (millest osa võib hoida teises anumas, et seda lisada, kui peaksite liiga palju hapet tilgutama).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
jah 1:5 "kuiva" atsetooni või IPAga ja hoidke 50% baasi, kui teil on vaja seda ülehappesuse korral... (pole kunagi isiklikult teinud, aga teel, hei...) ja segage 5 minutit enne pH kontrollimist, sest see võtab natuke aega, et juhtuda
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
teie avaldus lõhnab juba edu järele... see peaaegu et paneb mind põlema (lisage lihtsalt tilkhaaval happeid kogu teie keemiaarmastuse kannatlikkusega)
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere, õige kogus on 1,10, see tähendab, et see peaks olema kümme korda väävelhapet, et värvus ei oleks punane. Lihtsaim viis 37% soolhappe kasutamiseks on 37% soolhapet
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Kuiva amfetamiini HCl omandamiseks tuleb kasutada HCl gaasi, 37% tulemuseks on lihtsalt segadus
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ok, minu viga siis... kui ma alustasin (tublisti üle kümne aasta tagasi, kui ma olin biokeemia üliõpilane), sain ma aru, et selle erilise ühendi hüdrokloriid ei ole mingil juhul väärt seda, et ennast frustreerida, kui ma üritan seda teha. Ma olen hästi teadlik, et meie tavaliste interst amiinide puhul on hüdrokloriid esimene asi, mida proovida (vähemalt uute materjalide preparatiivsete uuringute tegemisel)
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Teil on õigus, HCl-soola ei ole esitatud stsenaariumis väärt, kuid te vastasite minu kommentaarile, milles ma ainult selgitasin, et te ei saa kasutada vesilahust HCl, sest muidu saate segadust ja selle asemel peaksite kasutama HCl-gaasi hüdrokloriidi jaoks. Amfetamiini puhul on sulfaatsool ja konkreetsed fosfaatsoolad palju paremad, kuid minu eesmärk siinkohal oli lihtsalt parandada vale teavet, mida laps levitab.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Tänan vihje eest, poisid, ma katsetan erinevate suhtarvudega ja vaatan, mis töötab kõige paremini. Ma ei leidnud foorumis seoses sellega, kuidas ma saan kuivatada märja amfetamiini küll. Ma mõtlen, et panen märjad amfetamiinid MgSO4-ga eraldatud suletud konteinerisse. Kas see töötaks? Olen proovinud kuivatada üleöö toas, aga see on ikka veel märg.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
see on dessikaator, mida te kirjeldate... arvestades, et MgSO4 on veevaba, see töötab (kui vesi on see, millest on vaja vabaneda)
 
Top