Question Ερώτηση σχετικά με τη μέθοδο παραγωγής μεθαμφεταμίνης στο Μεξικό!

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Παιδιά, παρακολούθησα αυτό το ντοκιμαντέρ: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
Αλλά έχω μια ερώτηση
Σε αυτό το βίντεο, μίλησαν για κάποιες χημικές ουσίες που στάλθηκαν από την Κίνα, όπως (CAS 288573-56-8) για την παρασκευή κρυσταλλικής μεθαμφεταμίνης στο Μεξικό.
Λοιπόν, τι είναι αυτά τα χημικά; και είναι ακόμα διαθέσιμα για να τα πάρετε από την Κίνα και να φτιάξετε μεθαμφεταμίνη τοπικά; Είναι αυτό το χημικό απαγορευμένο; Πώς μετατρέπεται αυτή η σκόνη σε κρυσταλλική μεθαμφεταμίνη;

Ευχαριστώ για τη βοήθεια.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Το CAS 288573-56-8 είναι πρόδρομη ουσία της φαιντανύλης, υπάρχει σφάλμα σε αυτό το βίντεο. Νομίζω ότι εννοούσαν glycidates ή APAAN, από το οποίο είναι εύκολο να πάρει κανείς BMK, το οποίο στη συνέχεια ανάγεται σε μεθαμφεταμίνη.
Ελπίζω ότι πριν από το νέο έτος θα δημοσιεύσουμε λεπτομερή και κατανοητά βίντεο σχετικά με το θέμα της σύνθεσης μεθαμφεταμίνης με διάφορους τρόπους.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8

Σας ευχαριστώ για την απάντησή σας.
Έχω διαβάσει μερικά άρθρα σχετικά με τη χρήση της "φαιντανύλης για μεθαμφεταμίνη", διαπίστωσα ότι απλά κόβουν μεθαμφεταμίνη με φαιντανύλη επειδή είναι φθηνή, εύκολη στην εύρεση και πολύ ισχυρή.
Το ονόμασαν "μεθαμφεταμίνη με φεντανύλη".

Έτσι, νομίζω ότι είναι απλά ένας παράγοντας κοπής και όχι μια πρώτη ύλη για την παρασκευή.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Είναι εξαιρετικά επικίνδυνο να κόψετε μεθαμφεταμίνη με φαιντανύλη. Higgs τι ακριβώς είναι τα "γλυκίδια", είναι ένα όνομα ομάδας μορίων; Αν ναι, ποιο ακριβώς είναι το καλύτερο για να πάρεις ΒΜΚ; Ευχαριστώ.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Γεια σας. "Γλυκιδικά" είναι εστέρες, οι οποίοι περιέχουν ομάδα 2-μεθυλ-3-οξιράν στη δομή του μορίου.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
επειδή 20320-59-6 Ο ρυθμός παραγωγής πετρελαίου είναι πολύ χαμηλός, περίπου 30%
 
Top