Question Είμαι Νέος εδώ, στην ανάγκη των ανθρώπων που χρειάζονται κεταμίνη, αλλά παρακαλώ πώς μπορώ να χρησιμοποιήσω την αγορά escrow εδώ

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Καλημέρα σε όλους.....

Είμαι Νέος εδώ και με σύστησε ένας συνάδελφος εδώ λέγοντας ότι είναι πιο ασφαλές εδώ.... Έχω κάποια κεταμίνη αλλά το θέμα είναι ότι ψάχνω για ανθρώπους που θα μπορούσαν να είναι πρόθυμοι να συνεργαστούν μαζί μου ακόμα και πρόσωπο με πρόσωπο οποιαδήποτε χώρα. Και επίσης παρακαλώ πώς μπορώ να χρησιμοποιήσω τη μέθοδο escrow του bbgate Χρειάζομαι βοήθεια παρακαλώ.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ποια είναι η καθαρότητα Clark
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
95,9% Κύριε, δώστε μου ένα κείμενο για να μιλήσουμε, εντάξει.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
OKey dude. Αλλά πώς στέλνεις το πακέτο φίλε.
 

alikuma009

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
22
Reaction score
7
Points
3
Καμία ιδέα εδώ για το πώς λειτουργεί το Escrow.
Φαίνεται παράξενο όπως και τα άλλα εκεί έξω, μου φαίνεται παράξενο...;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Τι δεν σας είναι σαφές;
 
View previous replies…

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Μπορούμε να εργαστούμε στο Escrow εδώ, αν είναι δυνατόν μάγκα
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Ναι φυσικά mate πολύ πιθανό να εργαστεί για escrow εδώ Okey. απλά DM μου ας μιλήσουμε και όπου ακριβώς.
 
View previous replies…

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Εντάξει κύριε.
Μπορείτε να ελέγξετε το DM σας.
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
I Απλά κάνετε μασάζ για να ελέγξετε.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Εντάξει.
Απλά στείλτε μου τα στοιχεία επικοινωνίας σας, ώστε να μπορέσουμε να κανονίσουμε τα πάντα εκεί και στη συνέχεια να έρθουμε σε escrow για την κατάλληλη ρύθμιση.
Καμία ιδέα για το πώς να χρησιμοποιήσετε τη μέθοδο escrow εδώ. Την έχετε χρησιμοποιήσει εδώ πριν.
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Έχετε στείλει τις λεπτομέρειες.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
ο clark είναι τόσο γεμάτος μαλακίες που προσπαθεί να σας εξαπατήσει για τα μετρητά σας... έτσι βολικά λέει ότι το προϊόν του είναι 95,9% καθαρό. και από πού πήρατε αυτά τα στοιχεία; Έχεις ένα GC/MS εκεί πέρα; Σίγουρα αν είχατε τόσο συγκεκριμένα αποτελέσματα θα πρέπει να έχετε μια εκτύπωση που μπορείτε να δώσετε.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Cajun Gopnik

ευχαριστώ για την ειδοποίηση ❌🚯 αλλά για να σας πω την αλήθεια είμαι τόσο πεισμένος που εργάζομαι με ..CLARK012.. στην αρχή νόμιζα ότι οδηγούσε σε απάτη όπως είπατε, αλλά το σκατά δεν κατέληξε να είναι απάτη αδερφέ, παρήγγειλα μερικά λίγα γραμμάρια και όλα πέρασαν. Έτσι, αυτή τη στιγμή πηγαίνω για πλήρη παραγγελία στο φόρουμ Escrow τώρα απλά ότι το βρίσκω δύσκολο να χρησιμοποιήσω το escrow εδώ, αλλά θα κάτσω και θα το καταλάβω πριν από την ημέρα που πηγαίνει κάτω. Μια μικρή συμβουλή για σας, να πάρετε ποσοστό του φόβου της απάτης στην καρδιά σας και να ανοίξετε τον εαυτό σας για να το δοκιμάσετε για τον εαυτό σας σου σουτιέν. Ευχαριστώ για τη συμβουλή σας σουτιέν
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Γεια σας, να είστε ευγενικοί παρακαλώ και να μην προσβάλλετε άλλα μέλη του φόρουμ. Δηλώστε τη γνώμη σας χωρίς να κακολογείτε.
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Υπάρχουν τόσες πολλές ενδείξεις σε αυτό που μόλις είπατε που ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ότι είστε ΠΛΗΡΩΣ ΣΚΑΤΑ. Οποιοσδήποτε διαβάζει τη συνομιλία μεταξύ αυτών των λογαριασμών μπορεί να δει ότι οι αναρτήσεις προέρχονται από το ΙΔΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ.

Η πρώτη ένδειξη είναι η έλλειψη ευχέρειας στην αγγλική γλώσσα.

Δεύτερον, μια τέτοια αλληλογραφία μεταξύ δύο χρηστών που εμπλέκονται στις δραστηριότητες που προσπαθείτε να παρουσιάσετε θα είχε προ πολλού μεταφερθεί στην ιδιωτική συνομιλία για προφανείς λόγους. όχι για να την βλέπουν όλοι

Και σύμφωνα με το σκεπτικό σας να ρισκάρετε και να εμπιστεύεστε έναν ξένο, τότε γιατί ο αγοραστής είναι αυτός που πρέπει να ρισκάρει και να σας στείλει χρήματα. Σίγουρα αν είχατε το προϊόν που ισχυρίζεστε ότι έχετε θα μιλούσε από μόνο του και δεν θα έπρεπε να έχετε κανένα πρόβλημα να "εμπιστευτείτε έναν ξένο" και να στείλετε ένα μικρό ποσό πριν ζητήσετε πληρωμή για να εδραιώσετε την εμπιστοσύνη και να προωθήσετε το προϊόν σας..

ΚΑΛΏ ΛΟΙΠΌΝ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΈΣ ΝΑ ΜΠΛΟΚΆΡΟΥΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΌ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΆΛΛΑ ΨΕΎΤΙΚΑ ΠΡΟΦΊΛ ΣΑΣ...ΕΚΤΌΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΌΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΊΔΑ ΣΑΣ..ΠΟΙΟΣ ΞΈΡΕΙ
 
Top