Πώς μάθατε για εμάς; Είναι σημαντικό για εμάς.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Πώς μάθατε για το φόρουμ μας;
Παρακαλούμε αφήστε πληροφορίες στα σχόλια σχετικά με το πώς μας βρήκατε
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Εδώ
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Βρήκα αυτό το φόρουμ στο forum dread πριν από μήνες και γίνεται όλο και καλύτερο, ευχαριστώ!
 

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Σας βρήκα στο Youtube ενώ έψαχνα για μια νέα σύνθεση για να δοκιμάσω. Ένα από τα πιο επαγγελματικά φτιαγμένα βίντεο χημείας που έχω βρει μέχρι στιγμής. Σας ευχαριστώ που μοιράζεστε τη δουλειά σας!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Γεια σας φίλε, έψαχνα για κάποιες πληροφορίες σχετικά με τα αρχεία του Ροδίου, την επιστημονική τρέλα και το reddit πιστεύω, στη συνέχεια είδα το λογότυπο της ΒΒ μερικές φορές πριν συνειδητοποιήσω ότι μάλλον εκεί πρέπει να πάω, και τώρα είμαι νέος συνδρομητής. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ένας τύπος δημοσίευσε τον σύνδεσμό σας στο LeLoupBlanc, ένα γαλλικό φόρουμ, και είμαι ευτυχής που το έκανε, αυτό είναι ένα όμορφο φόρουμ και είμαι πραγματικά ενθουσιασμένος να διαβάσω όλα τα θέματα και τις απαντήσεις ! :)
 

Amphibian

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2022
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Διάφορες Dread-δηλώσεις μέλους που εμπιστεύομαι σχετικά με το BB-forum και επίσης Dread διαφημίσεις
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh αρχικά μέσω του DarkNetLive πριν από την ανανέωση, ήταν ένας lurker αλλά τελικά έκανε ένα λογαριασμό lol. Επίσης, είδα κάποια στιγμή κάποια συζήτηση για εσάς στο subreddit του TheeHive.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας, νέα εδώ, βρήκα την αγγελία στο Dread πριν από μερικούς μήνες.

Δεν βλέπω κάποιο νήμα με κανόνες, αλλά έχω χρησιμοποιήσει αρκετά φόρουμ για να ξέρω από μόνος μου πώς να χρησιμοποιώ την κοινή λογική + έχω διαβάσει την υπογραφή του Heisemberg (που θα το είχα ήδη υπολογίσει ως κοινή λογική). Θα σας διαβάσω τριγύρω, ειρήνη :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Έψαχνα για κάποια βασική προετοιμασία μιας χημικής ουσίας που δεν θυμάμαι τώρα και ήταν μόνο το youtube. Και τότε το yt μου συνέστησε ένα βίντεο του καναλιού bb.expert και πουφ - εδώ είμαι.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Βίντεο στο YouTube. Αγαπήστε το εδώ. Έχετε προσφέρει μεγάλη υπηρεσία στην ανθρωπότητα και σε όλους όσοι εκτιμούν την πραγματική ελευθερία. Σπουδαία δουλειά και σας ευχαριστώ!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Νομίζω ότι έχω δει αναφορές του ΒΒ κάπου σε άλλα φόρουμ, αλλά συνήθως μένω σε αυτά που γνωρίζω. Τότε εσείς εμφανίσατε στο darkfail ή κάτι παρόμοιο; Μου πήρε άλλες δύο εβδομάδες για να ανοίξω πραγματικά τον ιστότοπο όμως, νομίζω ότι κάποιος δημοσίευσε για ένα synth και συνδέθηκε με εδώ. Στην πραγματικότητα λυπάμαι που κοιμήθηκα σε αυτή την ιστοσελίδα, αλλά με τόσες πολλές απάτες στο darknet δεν μπορείς ποτέ να είσαι πολύ προσεκτικός.
 
Top