Question Κρύσταλλοι καφέ μεθυλόνης (πρόβλημα)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Έχω κρυσταλλώσει τους κρυστάλλους bk-MDMA, στη συνέχεια τους ανακρυστάλλωσα με απιονισμένο νερό (για να το κάνω πιο καθαρό) και εξακολουθεί να έχει καφέ χρώμα (υποθέτω λόγω προσμίξεων) και οι κρύσταλλοι μυρίζουν μεθυλαμίνη, στόχος μου είναι οι κρύσταλλοι να έχουν διαφανές χρώμα .
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 338

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Μπορώ να σου απαντήσω. από ότι ξέρω λοιπόν, η πρόδρομη ουσία, δηλαδή το 2b34m, πρέπει να είναι καθαρό, μετά 1 από 2 πρέπει να υπάρχει πολύ καλό λουτρό μετά την αμίνωση σε νερό και μαγειρική σόδα, το νερό από μόνο του δεν καθαρίζει το προϊόν της μεθυλαμίνης μετά την ξινίλα, δεν μπορεί να υπάρχει περίσσεια οξέος και το διάλυμα ελεύθερης βάσης δεν μπορεί να θερμανθεί, πρέπει να διατηρείται σε παγωμένο λουτρό συνέχεια. μετά 4, η σκόνη hcl πρέπει να είναι καθαρά λευκή, αν έχει διαφορετικό χρώμα - κίτρινο ή καφέ - υπάρχουν προσμίξεις. Εάν έχουμε ήδη καθαρή λεπτή σκόνη μεθυλόνης hcl, τότε μπορούμε να την κρυσταλλώσουμε
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Λεπτό 0:44, όπως μπορείτε να δείτε το χρώμα των κρυστάλλων 4-MMC είναι πορτοκαλί και δεν πιστεύω ότι ένα εργαστήριο τέτοιας μεγάλης κλίμακας συνθέτει ακάθαρτα προϊόντα.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
αλλά πώς μπορώ να έχω καθαρό CAS 52190-28-0;
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
JNH0hTEpUO

Αυτοί οι ίδιοι κρύσταλλοι, μετά από μια δεύτερη ανακρυστάλλωση, φαίνονται τώρα πιο διαφανείς από πριν και πιο ανοιχτόχρωμοι καφέ.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Περισσότερο χρόνο u πλύνετε με ακετόνη και u μπορεί σχεδόν καθαρό κρύσταλλο
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Μετά την κρυστάλλωση/ανακρυστάλλωση, πώς πλένονται οι κρύσταλλοι με ακετόνη και με ποιες ποσότητες; Πήρα ένα μικρό ποτήρι ζέσεως και πρόσθεσα λίγη ακετόνη και τους κρυστάλλους bk-MDMA και στη συνέχεια φιλτράρισα την ακετόνη από τους κρυστάλλους bk-MDMA με τη βοήθεια διηθητικού χαρτιού.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Το έκανα σωστά;
 
Top