• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Sestavíme tým

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
brácho, nemám žádné zkušenosti s obchodováním ani s ničím podobným. ale jsem ochotný a dychtivý se do toho života pustit. plánuješ to s někým, nebo jsi sám? jak chceš sestavit tým a jak budeme komunikovat? myslíš, že to všechno zvládneš tady, nebo přemýšlíš, že bys dal dohromady kluky?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Dejte dohromady tým Brazilců. V tomto oboru se posunete vpřed pouze tehdy, když budete organizovaní, protože každý člen je nezbytný bez ohledu na svou roli. Záměrem je vyrábět tak, abyste mohli prodávat PCC, CV a menším organizacím pouličních prodejců. Dříve jsem měl kontakty ve frakcích, ale po B.O., kterým jsem prošel, jsem kontakty ztratil. Není však tak těžké se k nim dostat. Bohužel, pokud vím, BR se tu moc často neobjevují. Ale kdyby se nám podařilo nabrat více lidí, mohli bychom vytvořit skupinu, kde bychom probírali veškeré plánování.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Salve guys< mám kontakty na prodej kg ve velkém a mohu najít místo, kde je vyrábět, chtěl bych vědět, jestli někdo z br, kdo je u nás na lince, je chemik a může syntetizovat dotyčné sloučeniny?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Jo, brácho, spousta lidí tam vyrábí špatné věci, nebudu říkat všechny, protože znám špičkové lidi, kteří pracují na kvalitních věcech, ale 70 % Brazílie je zamořeno špatnými věcmi!!!

Přemýšlím, že začnu pracovat tady na trhu nebo v jiných hlubokých jménech, abych přinesl dobré věci lidem v celé BR !
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Máte něco dobrého na prodej?

Samozřejmě ne vše, co pochází ze zahraničí, je dobré.
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pokud máte opravdu dobré produkty, dejte nám vědět a my se s vámi spojíme,Potřebuji spolehlivého dodavatele ve Velké Británii.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Hledám dobrý kontakt na koks za rozumnou cenu.

Kde je ta telegramová skupina?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Mluvil jsem s vámi v soukromí kamaráde! Na zdraví
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ať žije můj dobrý... boa pra nois.
Nacházím se ve východní oblasti São Paula a ráda bych s vámi toto plánování uskutečnila... v současné době mám nějaké kontakty, ale prodávám maloobchodní prodej v některých klubech v São Paulu... jak se na tom můžeme domluvit?
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Potřebuji člověka, který to zorganizuje, plány mám, chybí jen peníze.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Zde v regionu není žádný dobrý.
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Stále probíhá vytváření nákupní a prodejní sítě? Aktivní člen BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jsem v Chci být součástí Jsem dobrý v distribuci
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Dávejte si pozor na telegram.
V Brazílii musí být v hledáčku úřadů...

Doporučuji, abyste se vzájemně kontaktovali prostřednictvím zpráv šifrovaných pomocí GPG. Aplikace s názvem Kleopatra tuto technologii klíče pro ochranu soukromí má.

Proton Mail je často propagován jako bezpečný e-mail, ale ve skutečnosti tomu tak není. Snadno odhaluje informace úřadům.
Nezapomeňte vypnout JavaScript v Toru, aby vám někdo nehacknul webovou kameru =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den všem, jak se máte?
Rád bych věděl, jestli někdo z vás v Brazílii má nějaké reálné kontakty/skupiny lidí, kteří prodávají kulky nebo LSD.
Už mě nebaví nechat se podvádět na telegramu, jednou se mi to povedlo, ale dodavatelé zmizeli z mapy.
děkuji
 
Top